Forum: Gadżety reklamowe - co zamówić? - usługi dla biznesu 62

marek12345678 20.12.2016 *.apn-37-7-188-149.dynamic.gprs.plus.pl

3

No ja zawsze zaopatruje sie w tokantis. Lubię pendive z logo firmy. Nie są drogie a przydatne i ładne ;)

marek12345678 20.12.2016 *.apn-37-7-188-149.dynamic.gprs.plus.pl

3

Gadżety reklamowe to zawsze dobra inwestycja. Tokantis oferuje ogromny wybór. Firma, w której pracuje zawsze kupuje powerbanki z logo firmy albo pendrive'y :)

Gadżety promo 10.01.2017 *.178235147031.dynamic-zab-02.vectranet.pl

1

Witam, polecam dobrze dobrany gadżet podkreśla wizerunek marki. Klienci znów uwielbiają być obdarowywani i nie pozostają obojętni. W rezulatcie buduje się więź pomiędzy marka a klientem, na której nam najbardziej zależy:). Pozdrawiam.

Damwid 02.03.2017 *.hdc129.internetdsl.tpnet.pl

1

Naszym zdaniem również sprawdzają się praktyczne gadżety. Np. pendrive z logo, torby na zakupy, kubki, długopisy czy kalendarze. Ale oczywiście wszystko zależy od tego kim są nasi klienci. Dopiero gdy ustalimy target, będziemy mogli dobrać najlepszą reklamę i najodpowiedniejsze gadżety reklamowe.

Pozdrawiamy,

Damwid

skutecznereklamy.pl

kamil81 19.04.2017 *.159-205-142-232.adsl.inetia.pl

7

Najlepsze beda jakies drobne rzeczy typu dlugopisy lub koszulki.

kropkasedes1 15.05.2017 *.user-94-254-226-147.play-internet.pl

13

Andrzeju T - widzisz różnicę miedzy rolą gadżetów reklamowych a marketingiem internetowym? Ja widzę zasadniczą! Cytując więc klasyka - Nie mieszajmy myślowo dwóch różnych systemów - promocji :).
Promocja internetowa to jedno ale jak już zdobędziesz tego klienta to wtedy trzeba go jakoś utrzymać, sprawić żeby się utożsamiał z naszą marką, produktem.
Jak masz zamiar to zrobić korzystając tylko z pozycjonowania czy też marketingu szeptanego?
W takich sytuacjach drobny upominek zdziała więcej niż rok szeptania w internecie :p

Gatij 30.05.2017 *.ahw26.neoplus.adsl.tpnet.pl

3

Wszelkiego rodzaju smyczki, kubki, długopisy, teczki czy też nawet koszulki będą wskazane. Takie upominki są najbardziej popularne.

Jola_1994 28.06.2017 *.public-gprs367126.centertel.pl

34

Witajcie,

prowadzę szkolenia i chciałabym się zaopatrzyć w jakieś fajne gadżety promocyjne, które będę mogła wręczać uczestnikom. Długopisy, notesy, kalendarze odpadają, ponieważ jest ich cała masa, a jednak zależy mi na tym, by było to coś wyjątkowego i niespotykanego. Macie może jakieś propozycje?

Jusi111 06.07.2017 *.188.47.127.143.ipv4.supernova.orange.pl

4

Moim zdaniem najkorzystniej jest wybrać długopisy lub smycze reklamowe, śa najbardziej uniwersalne. Wiem, że dużo gadżetów reklamowych posiada firma Winners. Sama u nich często zamawiam i jestem bardzo zadowolona.

Kaml0t 08.08.2017 *.apn-95-40-167-182.dynamic.gprs.plus.pl

2

Można pakować jakieś gadżety reklamowe do torebek z nadrukiem reklamowym. www.dawidar.pl/reklama/torby-papierowe-na-specjalne-przeznaczenia/

Podwójna reklama. :D

Banan 08.09.2017 *.ioz5.internetdsl.tpnet.pl

1

Fajną ofertę gadżetów reklanowych ma grupa reklamowe Redeye. Zamówiłem przy okazji, bo zamawiałem u nich szyld. Mini-narzędzia, parasole, usb. Najlepiej zamówić gadżety które się przydadzą. Grupę polecam za pełen profesjonalizm w dobrej cenie.

ecommerce_freak 14.09.2017 *.195.150.8.138

3

Aktualnie najbardziej "trendy" są naklejki albo inne gadżety, które są nie tylko reklamowe, ale mają też fajny design i przydadzą się w codziennym życiu.

Skrzetuski 14.09.2017 *.apn-5-60-149-88.dynamic.gprs.plus.pl

6

Cóż, długopisy chyba są najpopularniejsze :)

Vaiolet15 14.09.2017 *.host-79.173.12.11.tesatnet.pl

2

Hmm może jakieś notesiki fajne ostatnio widziałam też czyściki do ekranów smartfonów z logiem firmy.

Jane 15.09.2017 *.178.252.11.64.internetia.net.pl

62

Zależy jaka to firm,a bo w każdym przypadku co innego może się lepiej sprawdzić,

KingaP 04.10.2017 *.nat39.ap-media.pl

8

Najlepszymi gadżetami są zawsze rzeczy codziennego użytku - długopisy, notesy, ołówki. Ewentualnie jakieś równie praktyczne - parasol, torba ekologiczna, jakieś słodycze z logo firmy itd. Na pewno warto zadbać o jakosć tych gadżetów - w końcu mają świadczyć o jakości produktów firmy i promować ją na codzień, bądź na targach.

Eliza Gabelska 17.10.2017 *.user-94-254-144-58.play-internet.pl

1

Rozwijam od dwóch lat sklep internetowy z miodami i innymi produktami ekologicznymi. Mam kilka rozwiązań pod własną marką i potrzebowałem ciekawych opakowań. Rozmawiałam z kilkoma konstruktorami, ale najciekawszy pomysł przyszedł z Oficyny 97. Na początku mogłam skorzystać z niewielkiego nakładu, więc to też na plus.


tomtom 02.11.2017 *.host86.stimo.net

48

Może jakieś smycze, kubki, torby? Coś z logiem i jakimś hasłem reklamowym :)

Maurycy 08.11.2017 *.5.174.87.249

4

Wybierzcie się 7-9 lutego na targi RemaDays w Warszawie, sami zobaczycie co was najbardziej zainteresuje. Wybór jest duży, zaczynając od długopisow z nadrukiem, koszulek itd, można zamówić ogrzewacze reklamowe, czekoladki konferencyjne i dużo dużo więcej.

Każdy wystawca cierpliwie odpowiada na nurtujące pytania, możecie zapytać o każdy najmniejszy szczegół, o to jakie gadżety sprawdzą się w Waszej firmie itd.

nature2000 08.11.2017 *.nat39.ap-media.pl

8

Gadżet musi być dosotosowany do branży w jakiej działa firma, albo przynajmniej w jakiś sposób to podkreślać. Nie zapominajmy też o jakości takiego gadżetu - w końcu to wizytówka firmy.

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.