Forum: Podajemy zarobki franchisobiorców -zaczynam od siebie 1475

Anonim 17.03.2004 *.ga218.internetdsl.tpnet.pl

10% z obrotów netto, na opłacenie praowników i właściciela. Lokal i zatowarowanie "franczyzodawcy".

Marta 18.03.2004 *.195.205.179.18

Zgadzam się z Tobą Radek, właśnie i o to chodzi, ja już od dawna myślę o jakimś punkcie, ale cały pies pogrzebany jest w tym, że nie mam na początek kasy... :(, a z bankami wolę nie zaczynać.

Arek 02.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Marta ?SZKODA SLOW NA CIEBIE?CZYLI CO, SZUKASZ KASY BAZ KASY?JESTES NAJPRAWDOPODOBNIE BEZROBOTNA I SZUKASZ CUDOW CZY JAK?NIC NIEMA ZA DARMO !!NO CHYBA ZEBY BYLO!!??

Karol 04.04.2004 *.cache-frr-ad10.proxy.aol.com

Auto komis zarobki od 500zl do 1000zl

fuga 06.04.2004 *.nat-b.acn.pl

znam kilka sieci franchisingowych do których biorcy dopłacają, nieszczęśnicy łudzą się, że kiedyś wyjdą na swoje. Nie zdają sobie sprawy, że franchisodawca planując ten biznes z góry wiedział, że biorców wpakuje w tarapaty finansowe. Oj przydałaby się porządna ustawa o franchisingu, bo to co w tej chwili jest to gorsze od "wolnoamerykanki" !!!

Obserwator 06.04.2004 *.adw15.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cała Polska i Polacy - idea założenia tego tematu była w sumie całkiem niezła. Ale późniejsze wypowiedzi dowodzą tego, że w tym kraju znajda się tacy którzy skrytukują pomysłodawcę, pomysł, system itp.
Wszędzie widzimy spisek i miejsce do wyrażenia swoich krytycznych uwag o obecnej sytuacji życiowej i politycznej, jak również miejsce gdzie można komuś lub czemuś "dowalić".
Robi mi się smutno :(((

ciekawy 06.04.2004 *.router4a.grajewo.net

dorzuce coś o moich znajomych z branży:
-miasto w północno-wschodniej Polsce 20 tyś mieszkańców
-sklep z glazurą,farbami,panelami o pow.500 m
-inwestycja w towar 200 000
-3 pracowników + 2 współwłaścicieli
-rocznie netto zysk 100 000

ciekawy 06.04.2004 *.router4a.grajewo.net

jeszcze jedna ciekawostka:
największa hurtownia glazury w woj. podlaskim tylko w miesiącu marcu 2004 osiągnęła zysk netto 800 000 zł.To ich rekord od początku działalności.
Był zwiększony ruch w związku z podwyżką
vat-u na materiały budowlane z 7% do 22%

xxx 07.04.2004 *.host-195-82-181-155.nowiny.net

zastanawiam się czy redaktorzy piszący artykuły do czasopisma franchising nie mają własnego rozumu ? Np artykuł o firmie adidas, krytykuje się w nim franczyzobiorców, że nie potrafią prowadzić biznesu, nie chcą się dostosować do wymogów firmy. A jak mają to zrobić jeśli franczyzodawca najpierw każe szukać większego lokalu, co za tym idzie droższego, potem kupić ponownie nowe meble ,bo te wcześniejsze są już nie modne, a jak franczyzobiorca spełni wszystkie warunki i zadłuży się w banku to otwiera się mu pod nosem sklep firmowy adidas polska, sklepy giccomeli, w których bywają niższe ceny ,sprzedaje się towar w makro detalistom w cenie takiej samej jaką płaci franczyzobiorca, utrudnia się dostęp franczyzobiorcy do chodliwego towaru itd.

sly.sly 18.11.2004 *.217.98.57.1

19
Zaskocze was zdechlaki .....15000 netto miesięcznie!! styczeń 5000! dobre miesiące 20000!!! i co ..."zatkało kakało" pozdrawiam wszystkich biorców FORNETTI"

gastronom 29.12.2004 *.217.96.28.216

Witam wszystkich serdecznie. Niestety dopiero dzisiaj trafilem na ta stronke. Od roku jestem biorca i zastanawia mnie jedna rzecz, czy na tym forum sa ludzie ktorzy zarabiaja min. 10tys/mies? Czy tylko mi sie udalo trafic na uczciwa siec ktora pomaga i pozwala sie rozwijac (oczywiscie tez wymagaja). Moj zarobek 10-20tys/mies.(inwestycja ok 65tys) Niestety na temat naszej sieci jest tu tylko jeden wpis, a moze to i dobrze?? Pozdro

sly.sly 30.12.2004 *.217.98.57.1

19
gratuluje panie gastronom.....ciekaw jestem z jakim to franchisodawcą pan współpracuje.....pana zarobki są podobne do zarobków osiąganych przez moją firemke....nawet wkład w system ma pan na podobnym poziomie.zapraszam do prywatnej korespondencji..sly.sly@poczta.onet.pl

andy 03.01.2005 *.dragon.blt.pl

16
gastronom - czy mogę prosić o kontakt?

andy 03.01.2005 *.dragon.blt.pl

16
gastronom - czy mogę prosić o kontakt na adres
baldfox@poczta.fm

sly.sly 04.01.2005 *.217.98.57.1

19
WIDZE ŻE PAN "GASTRONOM" JEST KOLEJNYM "FRANCZYZOWCEM NI Z GRUSZKI NI Z PIETRUSZKI"..PISZE O SWOICH SUPER ZYSKACH BEZ ŻADNYCH KONKRETÓW I BEZ ODPOWIEDZI NA PYTANIA INNYCH FRANCZYZOWCÓW.....MYŚLE ŻE TO KOLEJNY PICER KTÓRY POZA SWOIM STOLIKIEM NA BAZARACH NIE MA POJĘCIA O FRANCHISINGU... PANIE GASTRONOM NA TEJ STRONIE SIE ODPOWIADA JAK GRZECZNIE PYTAJĄ...POZDRAWIAM I POWODZENIA

gastronom 05.01.2005 *.217.96.28.216

Witam Panie sly.sly. Niestety nie moglem odpowiedziec na Panski list wczesniej gdyz bylem na wczasach. A co do tego stolika na bazarze to mam pytanie. Udalo sie cos zarobic w swieta na handlu karpiami na rynku?? Widze ze tak, moje gratulacje, udalo sie Panu oplacic na nastepny miesiac kablowke i internet. Widze ze ma Pan duzo czasu zeby wypisywac takie bzdety. Zastanow sie nastepnym razem nim cos napiszesz bo moze nie wszyscy maja czas zeby czytac Panskie wywody o bazarach i picerach.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Tomasz 07.01.2005 *.62.233.204.54

4
Szanowny "gastronomie" jak chce Pan / Pani reklamować w prymitywny sposób swoją sieć na tym portalu, to wychodzi to dosyć mizernie, zastosowany manewr marketingowy w stylu wiem jak zarobić miliony bo sam zarobiłem, i jak ktoś chce to mogę mu przesłać mailem przepis na zarabianie naprawdę dużych pieniędzy, podziała na klientów sklepu "Mango TV" .... nie prościej napisać jestem biorcą sieci "X", zarabiam "Y", zainwestowałem "Z", współpraca układa się dobrze. Tak przekazaną informację można skonfrontować i w jakimś stopniu sprawdzić z innymi informacjami które ukazały się o danej sieci.

gastronom 07.01.2005 *.217.96.28.216

Panie Tomaszu. Czy wspomnialem chociaz raz jaka to siec lub zachecalem kogos do wysylania do mnie e-maili?? Napisalem kwote ktora trzeba zainwestowac i ktora mozna zarobic, o ile sie nie myle to chyba po to jest stworzone to forum, no chyba ze Pan tego nie zauwarzyl. Wiec nie wiem po co ten prymitywny wpis z Pana strony ;)
Serdecznie pozdrawiam

Tomasz 07.01.2005 *.62.233.204.54

4
No tak w sumie się nie reklamujesz ... no to co w zasadzie robisz, wypisując informacje o swoim zysku i wielkości inwestycji jakiej musiałeś dokonać ... a może to element jakieś wiekszej układanki teraz piszesz tylko o duzych zyskach i małych nakładach, jutro napiszesz że w zasadzie i tak przeinwestowałeś a pojutrze napiszesz że to jest sieć "X". Nie lepiej napisać wprost, jestem biorcą sieci "X", zainwestowałem "Y", zarabiam "Z". Swoją drogą zaintersowałeś mnie franczyzą "perpetum mobile", inwestujesz 65 tys. i po trzech miesiącach już zarabiasz na czysto (zysk miesieczny jak piszesz może osiagnąć 20 tys. zł) ... niech zgadnę handlujesz narkotykami, nielegalnym alkoholem tylko nie mów że są to ciasteczka, pizze, lody, hamburgery czy coś w tym stylu, a może kryształy wodne, sam juz nie wiem, w zasadzie dobre systemy franchisingowe gastronomiczne to inwestycja około 100 tys. zł, zwrot nakładu minimum po 18 miesiącach .... proszę cię nie mećz mnie tylko napisz gdzie można zarobić tak łatwo i zarobić .... no proszę bo nie zasnę :)

ciekawy 07.01.2005 *.aqb190.internetdsl.tpnet.pl

Założyłem ten temat dosyć dawno, ale widzę,że dzięki Gastronomowi dyskusja ożywiła się na nowo.Moim zdaniem pan Gastronom ma jak najbardziej prawo do niepodawania nazwy sieci w jakiej działa.Wiadomo- konkurencja nie śpi, a nikt nie chce zarzynać kury znoszącej złote jaja.Oczywiście informacje,które podaje mogą być nieprawdziwe i nic na to poradzić nie można.Zakładam jednak( być może naiwnie), że osoby docierające do tego forum reprezentują odpowiedni poziom intelektualny.Mi to forum pomogło.Zrezygnowałem z otwierania Cenowej Bomby i jak się okazało słusznie( wszystkie u nas splajtowały).Dziękuje za wszystkie wypowiedzi.Pozdrawiam forumowiczów

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.