Dom Ubezpieczeniowy Spectrum

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to multiagencja ubezpieczeniowa z ogólnopolską siecią przedstawicieli. Nasza oferta obejmuje ponad 30 towarzystw działających w Polsce i zawiera wszystkie rodzaje ubezpieczeń. Jako lider innowacji na rynku wyróżniamy się nowatorskim podejściem do technologii i tworzymy zaawansowane narzędzia informatyczne dla doradców ubezpieczeniowych.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

 • chcesz otworzyć nowoczesną multiagencję ubezpieczeniową,
 • chcesz poszerzyć ofertę swojej obecnej działalności o ubezpieczenia,
 • szukasz pracy, którą możesz wykonywać zdalnie.

Oferujemy elastyczny model współpracy.

JEDNOSTKI WŁASNE

8 modelowych oddziałów, które służą m.in. do celów szkoleniowych + Biuro Zdalne

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

300

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie na start dla nowych Partnerów sieci Dom Ubezpieczeniowy Spectrum:

 • pomoc organizacyjna w założeniu działalności i zdobyciu uprawnień doradcy ubezpieczeniowego (w tym wpis do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego),
 • eksperckie szkolenie o wartości 8000 zł (bezpłatne dla Partnerów),,
 • 3-miesięczny start-up, który pomaga rozkręcić działalność,
 • prowizja 120% w pierwszych miesiącach współpracy,
 • zaprojektowanie oznakowania i aranżacji biura,
 • systematycznie dostarczane materiały marketingowe i możliwość uzyskania dedykowanej kampanii dla placówki w social mediach.

Narzędzia dla doradcy ubezpieczeniowego i inne rozwiązania informatyczne:

 • system SADUS All in #1 – innowacyjna platforma, która zawiera liczne funkcje potrzebne na co dzień w pracy doradcy ubezpieczeniowego, m. in.:
  • porównywarka ubezpieczeń z możliwością bezpośredniego wystawienia polisy,
  • inteligentna baza klientów – automatyczne przypomnienia SMS, cyfrowa archiwizacja zgód itp.),
  • uproszczony system rozliczeń – wystarczy wygenerować jeden raport miesięczny, wpłacić składki na jedno konto i przekazać całą dokumentację kurierowi w ramach jednej przesyłki),
  • moduł APK z elektroniczną archiwizacją – dzięki niemu wypełnienie prawnego obowiązku związanego z przeprowadzeniem analizy potrzeb klienta (APK) jest znacznie prostsze,
  • centrum wiedzy – baza dokumentów prawnych i ubezpieczeniowych, które jednym kliknięciem można przesłać na SMS/mail klienta, zarchiwizowane webinary i szkolenia oraz inne przydatne źródła informacji,
 • aplikacja dla doradcy ubezpieczeniowego SADUS mobile – umożliwia m. in. załączanie zdjęć dokumentów z telefonu i skanowanie kodu AZTEC z dowodu rejestracyjnego pojazdu, dzięki czemu dane do kalkulacji ubezpieczenia uzupełniają się samoczynnie, ponadto zawiera wygodny terminarz egzaminów i szkoleń, a także dostęp do skrzynki pocztowej w domenie SPECTRUM,
 • bezpłatna aplikacja ubezpieczeniowa SPECTRUM mobile z narzędziami dla klientów i przydatnymi funkcjami dla wszystkich użytkowników,
 • sklep z ubezpieczeniami online – platforma umożliwia klientowi zdalny zakup polisy za pośrednictwem agenta.

Ponadto zapewniamy naszym Partnerom:

 • wsparcie merytoryczne ze strony praktyków ubezpieczeń, instruktorów i menedżerów,
 • dostęp do materiałów marketingowych,
 • możliwość uczestnictwa w profesjonalnych szkoleniach poruszających tematykę ubezpieczeniową, biznesową i prawną.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Już od 0 zł (zależnie od modelu działalności, koszty dotyczą oznakowania i wyposażenia biura).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. Nie wymagamy doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Liczy się zaangażowanie, przedsiębiorczość oraz gotowość do działania.

W przypadku uruchamiania placówki bierzemy pod uwagę warunki lokalu – położenie, powierzchnię, dostęp do parkingu, widoczność i możliwość oznakowania. 

 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum Sp. z o. o.

ul. Kwiatka 15/1, 09-400 Płock

505-998-000

wspolpraca@dus.net.pl

dus.net.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Długołęcki 505 998 000

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dom Ubezpieczeniowy Spectrum.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dom Ubezpieczeniowy Spectrum Sp. z o. o. (ul. Kwiatka 15/1, 09-400 Płock). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Dom Ubezpieczeniowy Spectrum oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dus.net.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.