Dom Ubezpieczeniowy Spectrum

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Skorzystaj z doświadczenia sprawdzonej marki i działaj w stabilnej branży, która prężnie się rozwija! Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to multiagencja sieciowa o ogólnopolskim zasięgu. Od 15 lat doradzamy naszym klientom w zakresie dopasowania najlepszego wariantu polisy. W naszej ofercie znajduje się aż 30 działających w Polsce towarzystw, dzięki czemu sprzedajemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń. 

 

W Domu Ubezpieczeniowym Spectrum łączymy profesjonalizm z przyjazną atmosferą i korzystamy z innowacyjnych narzędzi. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, oferując wszystkim Partnerom pełne wsparcie oraz bezpłatny dostęp do rozwiązań technologicznych opracowanych przez naszych ekspertów. Żmudne kalkulowanie składek w wielu towarzystwach to już przeżytek – jako liderzy cyfryzacji w branży ubezpieczeniowej tworzymy nową generację agentów wyposażonych w najnowocześniejsze narzędzia.

Szybko, wygodnie, intuicyjnie – tak działa cyfrowe środowisko do sprzedaży ubezpieczeń w Spectrum. Inteligentny system All in #1 pozwala na błyskawiczne porównanie ceny ubezpieczenia w różnych towarzystwach i automatyzuje obsługę posprzedażową. Zaoszczędzony w ten sposób czas można poświęcić na to, co naprawdę ważne – czyli budowanie relacji z klientem i doskonalenie zawodowe.

Stawiamy na nowoczesność, która wyraża się poprzez implementowanie innowacyjnych narzędzi, aktualizowanie stanu informacji oraz poszerzanie kompetencji. Dlatego zapewniamy nie tylko kompleksowy i prosty w obsłudze system, ale też niezbędną wiedzę o biznesie, finansach i regulacjach prawnych. Dzięki temu Partnerzy Domu Ubezpieczeniowego Spectrum stanowią elitę doradców i oferują najwyższy standard obsługi.

JEDNOSTKI WŁASNE

11 jednostek własnych – w tym Biuro Zdalne, które obsługuje klienta wyłącznie w przestrzeni wirtualnej. Zdalny oddział z powodzeniem funkcjonuje od ponad roku. Otworzyliśmy także Biuro Handlowe w Warszawie, które specjalizuje się w obsłudze ubezpieczeń dla firm.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

25 jednostek franczyzowych oraz 122 jednostki agencyjne

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum to miejsce, w którym łatwo się odnaleźć – w odpowiedzi na Twoje potrzeby proponujemy elastyczny model współpracy. Jeżeli zdecydujesz się na wariant franczyzowy, zagwarantujemy Ci wyłączność na obszarze zamieszkiwanym przez min. 15 tys. osób. W modelu agencyjnym możesz łączyć ubezpieczenia z innym obszarem swojej działalności, a także pracować jako agent mobilny. Każda forma współpracy oferuje możliwość zdalnej sprzedaży ubezpieczeń.

Niezależnie od wybranej opcji oferujemy atrakcyjną prowizję i rozliczamy się z towarzystwami ubezpieczeniowymi za Ciebie, więc nie musisz tracić czasu na formalności. Możesz także liczyć na wsparcie podczas zakładania działalności oraz przy uruchamianiu placówki.

Agent ubezpieczeniowy to zawód regulowany ustawowo, który wymaga wpisu do rejestru Komisji Nadzoru Finansowego. Aby ułatwić naszym Partnerom wejście w branżę, pomagamy przygotować się do państwowego egzaminu, organizujemy udział i przeprowadzamy przez ten proces krok po kroku.

Jako nasz Partner otrzymasz bezpłatny dostęp do innowacyjnego zaplecza technologicznego. Backoffice oparty na autorskim systemie All in #1 to zespół zintegrowanych narzędzi, m.in.:

  1. porównywarka ofert ubezpieczeniowych, dzięki której szybko i precyzyjnie wyliczysz składkę dla swojego klienta w różnych towarzystwach i wystawisz polisę,
  2. Twój internetowy sklep z ubezpieczeniami – pierwsza na rynku platforma, która umożliwia klientowi samoobsługowy zakup polisy i wiąże ją z Twoim portfelem,
  3. intuicyjny i częściowo zautomatyzowany CRM, który pomoże Ci zarządzać bazą klientów,
  4. aplikacja na telefon – jej funkcje pozwalają m.in. na błyskawiczną kalkulację polisy komunikacyjnej (nawet w 45 sekund) oraz umożliwiają szybkie i bezpieczne przesyłanie zdjęć dokumentów do systemu Spectrum i ubezpieczyciela,
  5. baza e-learningowa.

Wyznajemy partnerstwo budowane na wartościach i nie spoczywamy na laurach. Dlatego służymy Ci wsparciem na każdym etapie – odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości, pomagamy w działaniach marketingowych i dzielimy się wiedzą, zapewniając certyfikowane szkolenia z ekspertami w dziedzinie ubezpieczeń, finansów czy prawa. Dołącz do nas i przekonaj się, że nie ma to jak w Domu!


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Koszty wyposażenia i oznakowania placówki najczęściej zamykają się w kwocie od kilku do kilkunastu tysięcy złotych – w zależności od ilości stanowisk oraz powierzchni reklamowej. Nie pobieramy dodatkowych opłat.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Do każdego zgłoszenia podchodzimy indywidualnie. W przypadku uruchamiania placówki bierzemy pod uwagę warunki lokalu – położenie, powierzchnię, dostęp do parkingu, widoczność i możliwość oznakowania. Nie wymagamy doświadczenia w branży ubezpieczeniowej. Liczy się dla nas zaangażowanie, przedsiębiorczość oraz gotowość do prowadzenia placówki zgodnie z najwyższymi standardami.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dom Ubezpieczeniowy Spectrum Sp. z o. o.

ul. Kwiatka 15/1, 09-400 Płock

505-998-000

dus@dus.net.pl

dus.net.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mariusz Długołęcki 505 998 000

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Dom Ubezpieczeniowy Spectrum.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dom Ubezpieczeniowy Spectrum Sp. z o. o. (ul. Kwiatka 15/1, 09-400 Płock). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Dom Ubezpieczeniowy Spectrum oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dus.net.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.