PharmaShop24

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem automatów samoobsługowych włoskiego producenta Pharmashop24 w Polsce, lidera na rynku maszyn vendingowych dla drogerii i farmacji. Tego typu automaty funkcjonują już z ogromnym powodzeniem m.in.: we Włoszech, Hiszpanii, Portugalii, Francji, Czechach, RPA, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a od niedawna również w Bułgarii, Rumunii, Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii. Na całym świecie zainstalowanych jest ponad 1700 automatów.

Zakupy nigdy nie były prostsze. Z Pharmashop24 masz nieograniczony dostęp do produktów farmaceutycznych i drogeryjnych. Jest to innowacyjne rozwiązanie na rynku polskim a sam pomysł został bardzo dobrze przyjęty przez konsumentów i w bardzo szybkim tempie rozwija się na całym świecie. Główną zaletą automatów samoobsługowych PharmaShop24 jest całodobowa sprzedaż produktów, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku bez konieczności zatrudniania pracownika.

Przykładowe lokalizacje automatów, to miejsca o dużym natężeniu ruchu pieszych, apteki, drogerie, stacje benzynowe, galerie handlowe, czy sklepy spożywcze. Maszyny mają wysokiej jakości wzmocnioną konstrukcję, odporną na uszkodzenia i co bardzo ważne przystosowane są do montażu na zewnątrz. Mogą pomieścić od 60 do 110 różnych produktów, przy jednoczesnym wykorzystaniu maksymalnej powierzchni magazynowej. W automatach Pharmashop24 zastosowano innowacyjny system wydawania produktów. Dodatkowe funkcje, jak zdalny monitoring sprzedaży, alarmowanie o awarii automatu, czy próbie uszkodzenia maszyny, maksymalnie ograniczają koszty obsługi.

Jeżeli szukasz pomysłu na innowacyjny i sprawdzony biznes, którego jeszcze nie ma w Polsce, bez konieczności rezygnacji z dotychczasowej pracy – skontaktuj się z nami. Wspieramy naszych partnerów od samego początku współpracy poprzez zapewnienie pomocy przy wyborze lokalizacji, wyboru automatu wraz z opcjami dodatkowymi. Ponadto dzielimy się dotychczas zdobytym doświadczeniem oraz know how włoskiego lidera sprzedaży automatów.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

20

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • pełne wsparcie i doradztwo ze strony lidera na rynku producentów automatów sprzedających dla aptek i drogerii,
 • zapewniamy pomoc w poszukiwaniu i wyborze odpowiedniej lokalizacji,
 • opiekę merytoryczną naszego pracownika,
 • specjalistyczne szkolenia,
 • szybki serwis automatu,
 • dostęp do produktów w atrakcyjnych cenach,
 • wsparcie marketingowe i promocyjne,
 • pomoc w finansowaniu (kredyt, leasing, dotacja).

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • nie pobieramy opłat licencyjnych oraz prowizji od sprzedanych produktów,
 • min. kwota inwestycji, to ok. 42 tys. zł netto + koszt zatowarowania maszyny,
 • roczna opłata za zdalny dostęp do systemu automatu (sprzedaż, zatowarowanie, raporty, alarm, serwis), to 1 tys. zł netto

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • nie mamy wymogów formalnych. Wspieramy partnerów na każdym etapie biznesu. Zależy nam na współpracy z osobami, które posiadają lub planują rozpocząć własną działalność gospodarczą, są ambitne i nastawione na sukces,
 • bardzo ważne w naszym modelu biznesowym jest wybór lokalizacji automatu PharmaShop24, dlatego rekomendujemy miasta powyżej 5 tys. mieszkańców.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Vendo24 Sp. z o.o.

ul. Szeroka 10, 88-430 Janowiec Wielkopolski

531 668 990

sprzedaz@pharmashop24.com.pl

pharmashop24.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Janik

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do PharmaShop24.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Vendo24 Sp. z o.o. (ul. Szeroka 10, 88-430 Janowiec Wielkopolski). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego PharmaShop24 oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie pharmashop24.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.