TripInvest

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Chcesz rozwinąć obszar Twojej działalności w branży nieruchomości o rynek hiszpański? Jesteś zainteresowany atrakcyjnym wynagrodzeniem prowizyjnym za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem Twojego biura, strony internetowej lub kanału social media (w przypadku influencerów)? Możesz to zrobić bez wysiłku i wysokiego wkładu własnego, przystępując do Systemu Partnerskiego tripinvest!

System Partnerski tripinvest bazuje na doświadczeniu jednej z czołowych europejskich agencji, oferującej wysokiej klasy nieruchomości w atrakcyjnych hiszpańskich lokalizacjach.

Prestiż i łatwy dochód

Prestiż i międzynarodowe kontakty agencji tripinvest to doskonała baza do współpracy z Tobą (w przypadku influencerów) lub z Twoją Firmą (w przypadku agencji i pośredników w sprzedaży nieruchomości).

Od teraz Twoja strona internetowa lub kanały social media mogą pracować dla Ciebie dodatkowo, wypracowując wysokie wynagrodzenie prowizyjne przy każdej dokonanej transakcji. Jedyne, co musisz zrobić, to udostępnić Twoją stronę internetową do promowania oferty tripinvest, a każde kliknięcie w link zakończone dokonaną transakcją (i nie tylko) generuje dla Ciebie łatwy dochód. To jednak zaledwie dopiero początek licznych korzyści, jakie oferuje System Partnerski tripinvest!

JEDNOSTKI WŁASNE

4

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

5

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Korzyści dla Ciebie i Twojej Firmy:

 • Wysoka prowizja podstawowa - zależna od kwoty dokonanej za pośrednictwem Twojej strony internetowej transakcji
 • Prowizje dodatkowe i bonusy za inne formy konwersji, w sposób pośredni zwiększające szanse na dokonanie transakcji
 •  Siła Marki - możliwość posługiwania się wizerunkiem i identyfikacją wizualną uznanej Marki tripinvest na swojej stronie www i/lub w social mediach
 • Cenne kontakty branżowe - niekończące się możliwości współpracy z innymi członkami Systemu Partnerskiego trivinvest (wewnętrzny system wymiany kontaktów)
 • Kompleksowe know-how i niezbędna asysta techniczna, związana z wdrożeniem systemu w ramach Twojej strony internetowej (lub link referencyjny w przypadku inluencerów social media)
 • Szeroko zakrojone kampanie marketingowe na skalę międzynarodową, promujące koncept i wzmacniające pozycję biznesową Partnerów
 • Dostęp do konsultacji z profesjonalnym Działem Marketingu tripinvest
 • dla efektywniejszego wykorzystania wszystkich możliwości Systemu Partnerskiego
 • Komplet materiałów marketingowych do wykorzystania w ramach promocji Twojej przynależności do Systemu Partnerskiego tripinvest
 • Możliwość przygotowania dedykowanych materiałów wideo i zdjęciowych w Hiszpanii, promujących Partnera i jego przynależność do Systemu Partnerskiego tripinvest
 • Opcjonalnie: Objęcie miana Lokalizacji Partnerskiej Systemu Franczyzowego tripinvest wraz z możliwością promowania Lokalizacji Partnera przez tripinvest poprzez dedykowaną “wizytówkę Google” i dzięki temu pozyskiwania dodatkowych Klientów odwiedzających Partnera stacjonarnie, w tym pakiet materiałów wizerunkowych
 • Opcjonalnie: Automatyczne pozyskiwanie ofert tripinvest na swoją stronę www za pośrednictwem pliku XML

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • Ustalana indywidualnie;
 • Maksymalnie do 5000 zł netto;

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Aby zostać zakwalifikowanym do udziału w Systemie Partnerskim tripinvest, należy:

 • Prowadzić własną działalność związaną ze sprzedażą nieruchomości lub wysoko zasięgowe kanały social media (w przypadku influencerów)
 • Posiadać własną stronę internetową lub biuro nieruchomości (w przypadku agencji i pośredników)

Ostateczna decyzja odnośnie zakwalifikowania lub odmowy udziału w Systemie Partnerskim należy do tripinvest. Firma zastrzega sobie prawo odmowy bez podania przyczyny. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Dajami Sp. z o.o.

226022385

biuro@tripivest.pl

tripinvest.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Kacper Widuch

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do TripInvest.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Dajami Sp. z o.o.. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego TripInvest oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie tripinvest.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.