Cochise Burger

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Cochise Burger to koncept burgerowni o wyjątkowej aranżacji w stylu dzikiego zachodu. Głównym naszym produktem są burgery premium i frytki belgijskie. Niepowtarzalny smak i oryginalność kilkunastu kompozycji  pozwoliła nam wyróżnić się na tle  konkurencji i zdominować łódzki rynek street food. Postawiliśmy od początku na duży rozwój kanału delivery dzięki czemu  nasz udział w rynku  w okresie pandemii pozostał niezagrożony i otworzyliśmy kolejne dwa lokale z nie mniejszym sukcesem. Przyzwyczailiśmy Łodzian do  pysznych burgerów, bo marka Cochise  to znak gwarantujący doskonałą jakość. Jesteśmy zdeterminowani na osiąganie sukcesów finansowych tworząc doskonała ofertę  dla miłośników burgerów. Dlatego też wykorzystując naszą wiedzę, przygotowaliśmy ofertę współpracy opartej na zasadach franczyzy, do której

Zapraszamy wszystkich chętnych. Oferujemy możliwość otwarcia i prowadzenia własnej burgerowni COCHISE przy wykorzystaniu naszego doświadczenia i know-how.

JEDNOSTKI WŁASNE

5

 1. Łódź, ul. Sacharowa 30
 2. Łódź, ul. Piotrkowska 209
 3. Łódź ul. Umińskiego 12
 4. Łódź ul. Kusocińskiego 67
 5. Food Truck

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

1

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Projekt technologiczny
 • Wykonanie projektu aranżacji wnętrza
 • Udostępniamy nasz rozpoznawalny znak towarowy
 • Gwarantujemy wyłączność terytorialną
 • Wstępną ocenę atrakcyjności lokalu proponowanego przez franczyzobiorcę
 • Szkolenia w zakresie zarządzania restauracją 
 • Szkolenia załogi przygotowujące do pracy w lokalu obejmujące receptury i technologię przygotowywania potraw, obsługi urządzeń i systemu obsługi klienta
 • Obecność doświadczonych pracowników franczyzodawcy w lokalu franczyzobiorcy na kilka dni przed i po otwarciu restauracji dla klientów;
 • Objęcie adresu franczyzobiorcy akcjami reklamowymi i promocyjnymi marki COCHISE
 • Opracowanie i udostępnianie projektów materiałów marketingowych;
 • Stałe wsparcie, doradztwo oraz rozwiązywanie potencjalnych problemów w trakcie współpracy franczyzowej.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji potrzebna do otwarcia lokalu COCHISE uzależniona jest od stanu technicznego i wielkości lokalu:

 • posiadając lokal po innej gastronomii, koszt inwestycji już od 100 tys. zł
 • posiadając lokal nowy, do przygotowania od podstaw, koszt inwestycji już od 200 tys. zł

W ramach współpracy pobieramy opłatę wstępną w wysokości 15.000 złotych, która pokrywa wszystkie elementy wsparcia opisane powyżej.

Po otwarciu lokalu dla klientów franczyzobiorca wnosi co miesiąc opłatę bieżącą w wysokości 5% od obrotu netto.
 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Nasza oferta skierowana jest do osób:

 • Kreatywnych, dynamicznych i przedsiębiorczych;
 • Chętnych odbyć program szkoleń w zakresie zarządzania restauracją;
 • Gotowych do realizacji standardów określonych przez franczyzodawcę;
 • Posiadających odpowiedni kapitał własny;
 • Dysponujących lokalem 80-120m2 w miastach powyżej 50 tys. mieszkańców.

Jesteś ambitny? Chcesz osiągnąć sukces finansowy w gastronomii? Lubisz kontakt z ludźmi?

Zadowolenie na twarzach klientów daje ci satysfakcję?  To ta oferta jest w  sam raz dla Ciebie!

Zdominuj rynek gastro w swoim mieście i zostań Franczyzobiorcą!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Cochise Łódź Mateusz Lesiak

92-542 Łódź ul. Sacharowa 30

662034054

franczyza@cochiseburger.pl

cochiseburger.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Mateusz Lesiak

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Cochise Burger.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Cochise Łódź Mateusz Lesiak (92-542 Łódź ul. Sacharowa 30). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Cochise Burger oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie cochiseburger.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.