Który biznes zarobi w 2023 roku?

Spis treści
Spis treści / Sprawdź o czym jeszcze przeczytasz w najnowszym numerze "WBF".
Który biznes zarobi w nowym roku? Na to pytanie znajdziesz odpowiedź w grudniowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
 

"Własny Biznes FRANCHISING" to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

W wydaniu nr 12/2022 (210)

RAPORT SPECJALNY

10 wyróżniających się biznesów we franczyzie

Szkoła pole dance, gabinet psychoterapii czy centrum rozwodowe to tylko niektóre niesztampowe pomysły na biznes we franczyzie. Kto nadaje się na franczyzobiorcę oryginalnego konceptu franczyzowego?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Biznesowa era burgera

Kebab czy burger? O gustach się nie dyskutuje. Ale na gustach się zarabia. Na rynku przybywa burgerowni, które mają pomysł, jak przyciągnąć i zaspokoić apetyt klientów, a sobie zapewnić biznesowy komfort.

Cukiernie z długą tradycją

Od małej piekarni, otwartej w powojennej Bydgoszczy, do sieci pokrywającej niemal cały kraj. Taką drogę przeszła Cukiernia Sowa. Jak zostać franczyzobiorcą tej marki?

MĘSKI BIZNES

Zarabiamy na usługach car concierge

Franczyzodawca Forza Engineering znalazł sposób, żeby wyróżnić się spośród innych firm świadczących usługi car concierge. Teraz chce się podzielić nim z innymi przedsiębiorcami.

BIZNES STYLE

Workation: praca i wakacje w jednym

Pozwala łączyć obowiązki zawodowe z wypoczynkiem. Workation to nowy model pracy, coraz chętniej wykorzystywany przez przedsiębiorców przy zatrudnianiu i wynagradzaniu pracowników.

SUPERTEMAT

Który biznes zarobi w nowym roku?

Jaki biznes się opłaci w 2023 roku? Na pewno taki, w którym franczyzobiorcy mogą liczyć na solidne wsparcie franczyzodawcy. Przedstawiamy kilkadziesiąt konceptów franczyzowych, w których inwestycję warto rozważyć również w niepewnych czasach.

MÓJ FRANCHISING

Biznes na bank

Ona jest wizjonerką, niepoprawną optymistką i specjalistką od strategii. On – racjonalista, który bardziej wierzy liczbom niż intuicji. Razem prowadzą biznes pod marką Alior Banku.

TOP FRANCZYZOBIORCA

Stabilny biznes na czas kryzysu

Franczyzobiorca Carrefoura zamienił restaurację na sklep spożywczy. Po pół roku współpracy myśli 
o otwarciu kolejnego.

WŁASNY BIZNES

Biznes jak ruletka

– Dobrze skonstruowany biznesplan restauracji to podstawa. Dodana do niego wiedza i doświadczenia w branży dają 80 proc. sukcesu. Pozostałe 20 proc. to szczęście, ponieważ gastronomia przypomina trochę ruletkę – mówi Jurek Sobieniak, właściciel bistro Sypka Mąka, Sypka Mąka i Masło oraz restauracji Baraban.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

STOP biznesowemu martnotrawstwu

Firmy, które mądrze gospodarują zarówno czasem, jak i zasobami, zyskują. Jak w porę ograniczyć straty i tym samym sporo zaoszczędzić?

ABC FRANCZYZY

Inflacja kontra franczyza

Co robić, aby inflacja nie zjadła zysków i biznes był nadal rentowny? Jak franczyzodawcy radzą sobie w obecnych realiach rynkowych i czy wspomagają swoich franczyzobiorców?

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

PRENUMERATA

Zamów roczną prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 39 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. https://franchising.pl/zakupy/czasopisma/


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748