Ramen Shop by Sushi Kushi

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Ramen Shop wywodzi się bezpośrednio z 10 lat doświadczenia w prowadzeniu jednej z większych sieci franczyzowych kuchni japońskiej w Polsce - Sushi Kushi (obecnie ponad 30 lokali w kraju) i jest odpowiedzią na stale rosnące zainteresowanie i modę  na kuchnię japońską.
Dzięki temu opracowaliśmy model biznesowy restauracji, który jest odporny zarówno na pandemię jak i rynek pracy. 
Po przez wyeliminowanie wymogu zatrudnienia kucharzy i opracowania technologii produkcji (posiadamy własną kuchnię centralną) dostarczamy do lokali półprodukty, które umożliwiają utrzymanie najwyższych standardów jakościowych i smakowych przy zatrudnieniu niewykwalifikowanej kadry pracowniczej - szkolenie nowego pracownika, to tylko 2 dni robocze. 

Taki model biznesowy jest idealny dla osób, które nie znają się na branży gastronomicznej oraz nie chcą poświęcać zbyt dużej ilości czasu na pilnowanie nowej inwestycji. 
W tym modelu wszystkie składniki są policzalne, dzięki czemu kontrola sprowadza się do sprawdzenia kilku parametrów.

Jeśli jesteś zainteresowany? Zadzwoń i umów się na spotkanie informacyjne. 

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

9

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Pełne wsparcie od samego początku inwestycji do otwarcia lokalu:

 • pełne know how biznesowe - 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu lokali gastronomicznych w całej Polsce
 • wybór lokalizacji i negocjacje w sprawie najmu lokalu 
 • prace projektowe oraz technologiczne niezbędne do otwarcia lokalu gastronomicznego
 • wsparcie przy pracach remontowych
 • przeprowadzenie rekrutacji pracowników uwzględniając umiejętności oraz zdolności do pracy w zespole 
 • system szkoleń dla inwestora oraz pracowników 
 • strategia marketingowa oraz jej wyrażenie 
 • wsparcie prawne oraz podatkowe 
 • platforma wymiany wiedzy z pozostałymi Franczyzobiorcami w sieci

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

110 000 zł netto + koszt adaptacji lokalu 

25 000 zł netto - opłata franczyzowa


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • brak wymóg znajomości branży gastronomicznej 
 • budżet inwestycyjny na poziomie 180 - 220 tysięcy złotych netto 
 • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biznesu 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Ramen Shop by Sushi Kushi

Piotrkowska 211, Łódź

604115214

rszwugier@ramenshop.pl

ramenshop.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Radosław Szwugier

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Ramen Shop by Sushi Kushi.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Ramen Shop by Sushi Kushi (Piotrkowska 211, Łódź ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Ramen Shop by Sushi Kushi oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie ramenshop.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.