Quark Kantory Bitcoin

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Quark kantory bitcoin to jedna z pierwszych i najbardziej doświadczona firma związana z kryptowalutami w Polsce. Od 2013 roku zajmuje się handlem bitcoinami (i innymi kryptowalutami, takimi jak ETH czy USDT) w kantorach stacjonarnych. Jej założyciel ‒ Stanisław Wołoch ‒ przecierał szlaki rynku kryptowalut w Polsce, współpracując m.in. z Ministerstwem Cyfryzacji, KNF i Ministerstwem Finansów. Należy on do Polskiego Stowarzyszenia Bitcoin, Izby Gospodarczej Blockchain i Nowych Technologii.

Od lat popularność kryptowalut wzrasta, otwierając przed inwestorami szanse na wysokie zarobki. Korzystanie z usług kantoru zapewnia naszym klientom indywidualną obsługę, wsparcie podczas transakcji oraz bezpieczeństwo. Gwarantujemy również korzystne kursy wymiany.

Franczyzobiorcy Quark kantory bitcoin nie ponoszą ryzyka kursowego, czerpiąc zyski z pośrednictwa bez względu na to, czy dokonuje się kupna, czy sprzedaży.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

6 franczyzowych + 1 partnerski

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Autorski system informatyczny – franczyzobiorca otrzymuje pełen dostęp do oprogramowania niezbędnego przy prowadzeniu kantoru kryptowalut
 • Pełen zestaw narzędzi administracyjnych i prawnych – dostarczamy dokumentację i procedury do prowadzenia kantoru kryptowalut
 • Wsparcie działu technicznego w godzinach pracy Kantoru
 • Szkolenia systemowe, produktowe, prawne
 • Materiały promocyjne – franczyzobiorca otrzymuje profesjonalny pakiet identyfikacji wizualnej, materiały promocyjne
 • Pomoc przy tworzeniu kampanii reklamowych w Internecie i w mediach społecznościowych
 • Pomoc przy doborze lokalizacji
 • Podręcznik operacyjny

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • brak opłaty wstępnej 
 • 50 000 zł ‒ wyposażenie lokalu oraz kapitał obrotowy 50 000 zł (kwota sugerowana)
 • Opłata marketingowa – brak

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyzobiorcą może zostać:

 • osoba przedsiębiorcza i gotowa do prowadzenia własnej działalności gospodarczej lub założenia spółki
 • otwarta na nowe technologie i rozwiązania
 • posiadająca niezbędny do uruchomienia placówki franczyzowej kapitał
 • gotowa wynająć lokal (optymalna powierzchnia ‒ 20 m2)

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Quark Lab sp. z o.o.

ul. Grzegorza Piramowicza 5/25 Łódź

538 456 707

kontakt@quark.house

quark.house

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Agnieszka Falińska

tel. 538 456 707

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Quark Kantory Bitcoin .

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Quark Lab sp. z o.o. (ul. Grzegorza Piramowicza 5/25 Łódź). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Quark Kantory Bitcoin oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie quark.house.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.