Chorten

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Grupa Chorten prowadzi model partnerskiej współpracy optymalny dla właścicieli sklepów ogólnospożywczych, mięsnych i alkoholowych, którzy chcą pozostawać niezależni, a otrzymywać wsparcie handlowo-doradcze dla podniesienia rentowności.

W umowie Grupy Chorten nie ma zapisów o zakazie konkurencji, okresie karencji, kar umownych. Partnerzy mają miesięczny okres wypowiedzenia. 

Współpraca opiera się na wsparciu detalistów poprzez wynegocjowane dla całej grupy sklepów atrakcyjnych warunków handlowych u producentów i dystrybutorów. Grupa Chorten pozyskuje wysokie środki przekazywane właścicielom sklepów. Sklepy partnerskie łączą wspólne akcje promocyjne i działalność pod znaną marką.

JEDNOSTKI WŁASNE

Grupa Chorten nie prowadzi sklepów własnych.

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

Ponad 2500 sklepów partnerskich w całej Polsce.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Przystępując do Grupy Chorten placówki partnerskie otrzymują:

 • Bezkonkurencyjne bonusy retrospektywne
 • Preferencyjne warunki zakupu towaru niedostępne dla innych sklepów
 • Dostęp do wynegocjowanych dla całej grupy atrakcyjnych warunków handlowych u producentów i dystrybutorów – blisko 800 umów ogólnopolskich i regionalnych
 • Wspólne akcje promocyjne – gazetowe, plakatowe, billboardowe, okazjonalne
 • Dostęp do innowacyjnej platformy i aplikacji mobilnej, przez którą można składać zamówienia produktowe, sprawdzać rozliczenia, brać udział w targach, zamawiać materiały reklamowe, sprawdzać umowy handlowe
 • Samodzielność w wyborze dostawców i określaniu polityki cenowej swojego sklepu
 • Profesjonalną opiekę koordynatora sklepu
 • Wsparcie marketingowe
 • Nowy wygląd zewnętrzy sklepu – inwestycja w obrandowanie po stronie Grupy Chorten
 • Pomoc w remodelingu i nowym ustawieniu kategorii produktowych w celu lepszej rentowności
 • Szkolenia m.in. z zakresu zarządzania cenami, merchandisingu
 • Regularnie wdrażane innowacje wspierające sprzedaż

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Nie ma potrzeby inwestycji, brak opłat licencyjnych, funkcjonują jedynie opłaty administracyjne zróżnicowane regionalnie.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • Działający sklep ogólnospożywczy lub alkoholowy w dobrej lokalizacji lub chęć jego otwarcia;
 • Chęć utrzymywania wspólnych akcji promocyjnych. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Grupa Chorten

ul. Usługowa 2, 16-070 Łyski

85 663 74 35

wspolpraca@chorten.com.pl

chorten.com.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Katarzyna Frankowska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Chorten.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Grupa Chorten (ul. Usługowa 2, 16-070 Łyski). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Chorten oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie chorten.com.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.