pytanie tygodnia

pytanie tygodnia | 07.12.2022

Franczyzodawca z doświadczeniem

– Zajęcia edukacyjne dla dzieci to ostatnia rzecz, z której rezygnują świadomi rodzice – mówi Kamila Hołody, specjalista ds. kluczowych klientów Edukido.

– Zajęcia edukacyjne dla dzieci to ostatnia rzecz, z której rezygnują świadomi rodzice – mówi Kamila Hołody, specjalista ds. kluczowych klientów Edukido.

artykuł sponsorowany | 24.10.2022

Współpraca z Orange? To możliwe

Znany na rynku usług telekomunikacyjnych operator Orange Polska poszukuje Partnerów Biznesowych na terenie całej Polski. / REKLAMA

pytanie tygodnia | 16.11.2022

Kawiarnia we franczyzie

– Wprowadziliśmy do oferty nowy format modułowy Flex, w którym uruchomienie kawiarni trwa zaledwie kilka dni – mówi Błażej Małoszuk, dyrektor generalny Cofix Polska.

pytanie tygodnia | 08.11.2022

Pośrednik jest potrzebny

– W obecnych czasach klienci mają coraz większą potrzebę korzystania z usług pośredników w obrocie nieruchomościami – mówi Mateusz Pawełek, dyrektor operacyjny Power Holding.

pytanie tygodnia | 31.10.2022

Franczyzobiorca musi nas przekonać

– Podstawowa zmiana, którą wprowadziłem w MBE, to nowa wycena licencji franczyzowej – mówi Daniel Sułek, country menedżer Mail Boxes Etc.

pytanie tygodnia | 17.10.2022

Bezpieczna przystań biznesowa

– Coraz więcej osób chce otwierać biznes w branży nieruchomości, ponieważ to bardzo stabilny rynek – mówi Szaweł Nawracaj, dyrektor ds. rozwoju marki Aspect Nieruchomości.

pytanie tygodnia | 02.10.2022

Franczyza z niską kwotą wejścia

– Wystarczy 10 tys. zł, aby otworzyć oddział Stava – zapewnia Paweł Aksamit, prezes zarządu spółki akcyjnej Stava.

pytanie tygodnia | 15.09.2022

Sklep z segmentu premium

– W Polsce odzież premium sprzedaje się bardzo dobrze – mówi Tomasz Wasiucionek, dyrektor handlowy GPoland Group.

pytanie tygodnia | 05.09.2022

Rośnie handel używanymi autami

– Na rynku brakuje nowych samochodów i czas oczekiwania na nie jest bardzo długi, więc popyt na auta używane jest coraz większy – mówi Bartosz Znamirowski z Za4kola.pl.

pytanie tygodnia | 29.08.2022

Fitness nie boi się kryzysu

– Najmocniejsi nie tylko przetrwają, ale też się rozwiną. Co widać po zainteresowaniu naszą franczyzą – mów Łukasz Dojka, właściciel Xtreme Fitness Gyms.

pytanie tygodnia | 23.08.2022

Wynajmuj i zarabiaj

– Przy aktywnym zaangażowaniu franczyzobiorcy w prowadzenie placówki, zwrot z inwestycji następuje w ciągu maksymalnie 12 miesięcy – zapewnia Olivier Jeske z działu franczyz Salonty.

pytanie tygodnia | 18.08.2022

Salon z obuwiem

– Najbardziej optymalnym partnerem byłby masterfranczyzobiorca, z którym moglibyśmy wyjść też poza granice Polski – mówi Natalia Walczak-Szalek z Clarksa.

pytanie tygodnia | 25.07.2022

Usługi dla zmotoryzowanych

– Popyt na usługi warsztatowe nie maleje. W Polsce jest mnóstwo samochodów, które wymagają regularnego serwisu – mówi Radosław Wanat, doradca techniczny Auto Gamma.

pytanie tygodnia | 12.07.2022

Bezpieczna przystań biznesowa

– Nasz model biznesowy nie jest uzależniony od łańcucha dostaw, cen energii czy surowców. Nie wymaga też dużej inwestycji – mówi Sebastian Wachowski, prezes DlaWas.info.

pytanie tygodnia | 04.07.2022

Biznes nie tylko dla medyków

– To franczyza nie tylko dla osób z wykształceniem medycznym. Naszym franczyzobiorcą może zostać też dobry menedżer – mówi Arkadiusz Stępniewski z Salveo Medical Devices.

pytanie tygodnia | 21.06.2022

Franczyza na czasie

– Firmy coraz chętniej przenoszą swoje biznesy do sieci, więc marketing internetowy ma się dobrze – mówi Michał Schnell, właściciel Social Media Group.

pytanie tygodnia | 06.06.2022

Wiedza to podstawa

– Wzrost świadomości czym jest, a czym nie jest franczyza przyczyni się do zniwelowania problemów występujących na rynku – uważa dr Marta Ziółkowska ze Szkoły Głównej Handlowej.

pytanie tygodnia | 30.05.2022

Przyczepa na wynajem

– Otworzyliśmy już 700 punktów franczyzowych, do końca roku planujemy mieć ich 1000 – mówi Krzysztof Olesiak, prezes spółki Sweet Gallery.

pytanie tygodnia | 19.05.2022

Otwieramy biznes spedycyjny

– Pokutuje przekonanie, że rozpoczęcie działalności w biznesie spedycyjnym oznacza inwestycję we flotę ciężarówek. A to nieprawda – mówi Ewa Kozłowska z Northgate Logistics.

2
3
4
5
następna  
ostatnia  

Franczyza i biznes. Wywiady z ekspertami.

Tu znajdziesz informacje z pierwszej ręki uzyskane bezpośrednio od ekspertów rynku franczyzy, menedżerów firm i przedsiębiorców.

Jak się nie wie, trzeba zapytać. Franczyzodawcy dzielą się tu przepisami na zarabianie. Dziennikarze portalu docierają do najciekawszych osób, fachowców od biznesu franczyzowego, żeby uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania:

Co tydzień kolejny ciekawy wywiad. „Pytanie tygodnia” to zawsze szczere odpowiedzi na trudne pytania o biznes.