Biura MBE mają od 35 do 100 m2 powierzchni. Sieć kieruje swoje usługi do mikro, małych i średnich firm, dlatego najlepiej jeśli placówka MBE będzie mieściła się w ich sąsiedztwie.
Czwartek
26.01.2017
Franczyzodawca marki Mail Boxes Etc. za priorytetowy cel postawił sobie otwarcie biur w Katowicach i Gdańsku.
 

Poszukujemy franczyzobiorców w całej Polsce, ale oczywiście są regiony, w których nasza sieć jest lepiej i gorzej rozwinięta. W dwóch dużych miastach nie ma obecnie punktu MBE, mianowicie w Katowicach i Gdańsku. Dlatego szczególnie zależy nam na uruchomieniu biur właśnie w tych miastach – mówi Joanna Procyszyn, menedżer ds. rozwoju sieci Mail Boxes Etc.

Potencjalny franczyzobiorca Mail Boxes Etc. powinien mieć 60-80 tys. zł na inwestycję. Musi też znaleźć lokal, w którym będzie prowadził biuro marki. – Nowym franczyzobiorcom wybór lokalu zawsze jawi się jako bardzo duże wyzwanie. Dlatego zapewniamy im pomoc profesjonalisty w tym zakresie, który odpowiada w pełni za proces uruchomienia punktu. Przy wyborze lokalu zwracamy uwagę m.in. na logiczny układ pomieszczenia, oddzielenie strefy klient od strefy pracy. Porządek i ład są sprzymierzeńcami sprzedaży w punkcie – mówi Joanna Procyszyn.

Biura MBE mają od 35 do 100 m2 powierzchni. Sieć kieruje swoje usługi do mikro, małych i średnich firm, dlatego najlepiej jeśli placówka MBE będzie mieściła się w ich sąsiedztwie. W ramach pakietu franczyzowego franczyzobiorca otrzymuje trzytygodniowe szkolenie wstępne (m.in. ze sprzedaży, obsługi klientów), projekt lokalu i specyfikację techniczną wyposażenia punktu oraz materiały marketingowe.

Marka Mail Boxes Etc. istnieje na rynku już ponad 36 lat. Świadczy usługi z zakresu przesyłek kurierskich, poligrafii, logistyki i administracji oraz usług pocztowych. Firma jest członkiem Polskiej Organizacji Franczyzodawców, skupiającej wiarygodnych dawców licencji franczyzowej.


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

1 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Jaka drukarnia online?

Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z...

45 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Jaki internet do firmy?

Kasia31 No niestety często jest tak, że te mobilne mają limit i nawet jak nie wzrastaja opłaty to zwalnia net do minimum. Kiedyś próbowałam i nawet maila nie mogłam...

7 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Gadżety reklamowe - co zamówić?

Długopisy, kubki, to już przeżytek. Teraz lepiej postawić na coś co oryginalnego. Może np. power bank z logo firmy?

91 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018