Mail Boxes Etc.

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

MBE jest jednym z największym i najbardziej rozpoznawalnych

usługowych systemów franczyzowych na świecie. Punkty Mail

Boxes Etc. działają w ponad 55 krajach i liczą ponad 3200 punktów na całym świecie, generując obrót na poziomie blisko 1 mld euro rocznie. To sprawia, że zasługuje na miano jednego z największych i najbardziej rentownych systemów franczyzowych na rynku.

MBE oferując profesjonalne rozwiązania outsourcingowe dla MŚP i klientów indywidualnych. Oprócz kompleksowego zarządzania przesyłkami kurierskimi realizujemy również usługi logistyczne dla sektora e-commerce oraz zlecenia poligraficzne, a także usługę wirtualnego biura i wynajem skrytek adresowych. 

 

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

37

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Co zyskujesz dołączając do MBE?

•          Wsparcie w wyborze lokalizacji i w przygotowaniu lokalu;

•          Kompleksowy, kilkutygodniowy pakiet szkoleń wdrażających;

•          Coaching sprzedażowy, szkolenia i webinary;

•          Globalne kontrakty z dostawcami i stawki kurierskie;

•          Dedykowanych z ramienia dostawców opiekunów dla Sieci MBE;

•          Ogólnopolskie i lokalne kampanie marketingowe;

•          Nowoczesną, autorską platformę technologiczną MBE do zarządzania przesyłkami oraz platformę wysyłkową dla Twoich klientów;

•          Wtyczke dla klientów e-commerce, automatyzującą generowanie etykiet wysyłkowych;

•          Wsparcie operacyjno – sprzedażowe w postaci dedykowanego opiekuna z Centrali MBE;

•          Markę rozpoznawalną na całym świecie.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Aby uzyskać szczegółowe dane dotyczące warunków współpracy prosimy o kontakt bezpośredni z przedstawicielem firmy lub za pomocą formularza kontaktowego.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Zaangażowanie w prowadzeniu i dążeniu do rozwoju swojego Centrum;
  • Lokal o powierzchni ok 50-70 m2, który znajduje się na parterze, z witryną i miejscem parkingowym;
  • Chęć do działania w zgodzie z misją i filozofią firmy w zakresie obsługi klienta biznesowego i indywidualnego;
  • Przygotowanie biura zgodnie ze standardem obowiązującym w sieci.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

MBE Poland Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

22 208 29 75

biuro@mbe.pl

mbe-franchising.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dział Rozwoju Sieci

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mail Boxes Etc..

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma MBE Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Mail Boxes Etc. oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie mbe-franchising.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.