Mail Boxes Etc.

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Mail Boxes Etc. to międzynarodowa, renomowana marka i jedna z największych na świecie sieci franczyzowych specjalizujących się w rozwiązaniach outsourcingowych związanych z kompleksowym zarządzaniem przesyłkami kurierskimi, usługami dla e-commerce, mikrologistyką, poligrafią, drukiem i fullfilmentem. 

Usługi MBE kierowane są do małych i średnich przedsiębiorstw, które czerpią korzyści z wysokiego standardu obsługi, dedykowanych rozwiązań w zależności od potrzeb danej firmy oraz wieloletniego doświadczenia grupy MBE w obszarze logistyki, wysyłek kurierskich i poligrafii. MBE Worldwide to obecnie ponad 3 150 punktów franczyzowych w 52 krajach.

Nowi franczyzobiorcy natychmiast rozpoczynają skuteczne zarządzanie regionalnym biurem logistycznym mając silnego partnera u swojego boku.

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

37

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Dlaczego warto być franczyzobiorcą MBE? Oto kilka powodów:

●      Korzystne warunki współpracy i korzystanie z globalnych kontraktów. 

Dzięki naszym negocjacjom z globalnymi kontrahentami, otrzymujesz preferencyjne warunki współpracy, co pozwala Ci narzucać wysoką marżę, a w następstwie maksymalizować zyski.

●      Innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Będziesz korzystać z naszych rozwiązań technologicznych, które usprawnią Twoją pracę. Oferujemy innowacyjny system operacyjny, a także dedykowany system CRM do obsługi i zarządzania cyklem życia Klientów, umożliwiający m.in. tworzenie dedykowanych kampanii marketingowych. 

●      Narzędzia ułatwiające współpracę z klientami biznesowymi. 

Twoi Klienci e-commerce będą mogli zaś skorzystać z wtyczek internetowych, dzięki którym automatycznie będziesz mógł generować etykiety wysyłkowe, oszczędzając czas i minimalizując ryzyko błędów. Dysponujemy także portalem Klienta online, dzięki któremu Twoi Klienci będą mogli wygodnie zlecać wysyłki dla Twojego centrum MBE.

●      Wsparcie opiekuna. 

Przez cały okres współpracy otrzymujesz stałe wsparcie dedykowanego opiekuna, który służy Ci radą i pomocą we wszystkich aspektach prowadzenia działalności.

●      Profesjonalne szkolenia operacyjne, sprzedażowe i marketingowe. 

Już na samym początku dołączenia do sieci MBE bierzesz udział w kompleksowym, 8-tygodniowym procesie szkoleniowym ze specjalistami MBE, który przygotuje Cię do skutecznego prowadzenia biznesu i wykorzystania wszystkich szans biznesowych oferowanych przez MBE. Następnie, w trakcie prowadzenia biznesu, masz możliwość uczęszczania na dodatkowe warsztaty i szkolenia, a także korzystać z globalnej platformy szkoleniowej, stale zwiększając swoją wiedzę. 

●      Marketing na każdym poziomie.

Tworzymy ogólnopolskie i lokalne kampanie marketingowe, a także dostarczamy Ci dedykowane materiały promocyjne, które pomogą w promocji Twojego centrum.

●      Wsparcie przy wyborze lokalizacji. 

Korzystając z precyzyjnych narzędzi geolokalizacyjnych, pomagamy w znalezieniu idealnego miejsca dla Twojego punktu oraz w przygotowaniu lokalu. Analizujemy wybrany przez Ciebie region pod kątem obecności potencjalnych partnerów biznesowych oraz wielkości rynku do zagospodarowania, abyś mógł rozpocząć działalność od razu po dołączeniu do naszej sieci.

●      Chłonny rynek do zagospodarowania

Biorąc pod uwagę przeprowadzone przez nas analizy oraz historię rozwoju marki MBE w innych krajach Europy, Polska jest bardzo atrakcyjnym rynkiem dla ekspansji usług i produktów MBE. Franczyzobiorcy, którzy zdecydują się prowadzić działalność u boku MBE w najbliższych latach, będą brali udział w szerokim rozwoju marki, osiągając tym samym korzyści ekonomiczne i strategiczne. 

Dołącz do naszej sieci i przekonaj się, jak wiele możemy zrobić dla Twojego sukcesu!


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Początkowa inwestycja związana jest z opłatą licencyjną (jest to jednorazowa płatność na rzecz franczyzodawcy w momencie podpisywania umowy franczyzowej) oraz wyposażeniem biura. Koszty związane z przygotowaniem lokalu do rozpoczęcia działalności zależą m.in. od lokalizacji i wielkości biura oraz prawie w całości mogą zostać wyleasingowane – MBE Poland współpracuje z brokerem leasingowym, który może wesprzeć franczyzobiorcę w pokryciu kosztów inwestycji początkowej.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od potencjalnych kandydatów na franczyzobiorcę wymagamy m.in. zaangażowania w prowadzony biznes i gotowość do prowadzenia działań sprzedażowych, które gwarantują stały wzrost biznesu i satysfakcję dla obu stron umowy franczyzowej. Dodatkowo: 

  • Dostosowany do standardów sieci lokal o powierzchni ok 50-70 m2, który znajduje się na parterze (z witryną i miejscem parkingowym);
  • Obsługa klienta zgodna z misją i filozofią firmy;
  • Raportowanie oraz stała współpraca z Centralą MBE (w języku polskim);
  • miasto o populacji powyżej 50 tys.

Dowiedz się od naszych franczyzobiorców, dlaczego warto zbudować historię swojego sukcesu z MBE!

 Izabela Partyka, Kraków 

Dlaczego ten model biznesowy jest dobry? Ponieważ ma kilka branż, które zabezpieczają możliwość przychodów.” 

Wojciech Szadziula, Koszalin

Biznes MBE opiera się na sprawdzonych rozwiązaniach.

Leszek Kubiak, Bydgoszcz

W MBE jestem od 13 lat. Zależało mi na tym aby działać w Sieci międzynarodowej w segmencie B2B.

Poznaj więcej zalet współpracy na https://www.mbe-franchising.pl/zostan-franczyzobiorca/


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

MBE Poland Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

22 208 29 75

jzdunski@mbe.pl

mbe-franchising.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Jakub Zduński Retail Network Development Supervisor tel. 664 733 753  

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mail Boxes Etc..

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma MBE Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Mail Boxes Etc. oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie mbe-franchising.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.