Mail Boxes Etc.

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

MBE jest jednym z największych i najbardziej rozpoznawalnych systemów franczyzowych na świecie. Jako lider globalnego handlu wspiera sektor klientów detalicznych oraz małe i średnie przedsiębiorstwa. Oferuje szeroką gamę rozwiązań w zakresie logistyki, e-commerce, fullfillmentu, marketingu, a także poligrafii. MBE Worldwide to obecnie ponad 3 150 centrów rozwiązań biznesowych w 52 krajach z ponad 13 000 współpracownikami. Dzięki synergii MBE Worldwide z PrestaShop obsłużono ponad 1 mln klientów biznesowych na całym świecie, generując 1,3 mld euro (1,4 mld USD) przychodów brutto. To pokazuje, że MBE jest stabilnym, ugruntowanym systemem franczyzowym, oferującym swoim partnerom pełne wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności. Przewagą MBE jest bliska współpraca ze wszystkimi franczyzobiorcami oraz kontrahentami, a nasze motto to #PeoplePossible.

 

JEDNOSTKI WŁASNE

0

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

37

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Co zyskujesz dołączając do MBE? 

  • Pomoc w wyborze lokalizacji i przygotowaniu lokalu;
  • Kompleksowy, profesjonalny pakiet szkoleń (produktowych, sprzedażowych);
  • Preferencyjne warunki współpracy z kontrahentami;
  • Stałe wsparcie dedykowanego opiekuna w ramach prowadzenia działalności;
  • Ogólnopolskie i lokalne kampanie marketingowe (w tym materiały reklamowe do centrów MBE);
  • Rozwiązania technologiczne usprawniające pracę (np. wtyczki automatyzujące generowanie etykiet wysyłkowych

 


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Suma inwestycji zależna jest od wielu czynników (np. lokalizacja biura, wielkość biura itd.). MBE oferuje kompleksowe wsparcie od ustalenia zakresu inwestycji po wdrożenie.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

  • Dostosowany do standardów sieci lokal o powierzchni ok 50-70 m2, który znajduje się na parterze (z witryną i miejscem parkingowym);
  • Gotowość do bezpośredniego zarządzania centrum przyznanego na mocy umowy;
  • Obsługa klienta zgodna z misją i filozofią firmy;
  • Raportowanie oraz stała współpraca z Centralą MBE (w języku polskim);

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

MBE Poland Sp. z o.o.

ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa

22 208 29 75

biuro@mbe.pl

mbe-franchising.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dział Rozwoju Sieci

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Mail Boxes Etc..

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma MBE Poland Sp. z o.o. (ul. Domaniewska 39A, 02-672 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Mail Boxes Etc. oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie mbe-franchising.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.