Przygotuj się na Targi Franczyzy! Pobierz e-Book - Poradnik Franczyzobiorcy

Pewnie nie jeden raz myśląc o franczyzie, zastanawiałeś się jak wybrać odpowiedni pomysł dla siebie. Często ciężko znaleźć jednoznaczną odpowiedź w Internecie, a może po prostu jej tam nie ma?
 

Chcieliśmy Ci to ułatwić, dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć Poradnik Franczyzobiorcy.

Nie zależy nam na tym, żeby wskazać Ci konkretną franczyzę czy „ten jedyny” model współpracy. Chodzi nam o przekazanie informacji. Sądzimy, że to właśnie wiedza jest w dzisiejszych czasach najmocniej strzeżona i stanowi największą wartość.

Chcemy dać Tobie i wszystkim osobom zainteresowanym tematyką franczyzy, możliwość poznania rynku nieco bliżej. Co ważne, chcemy również dać Wam możliwość dobrego przygotowania się do rozmów z potencjalnym franczyzodawcą. Wielu powie „strzelacie sobie sami w stopę”. My uważamy, że złe decyzje kosztują obie strony zdecydowanie za dużo.

Poradnik przygotowaliśmy my – zespół Mail Boxes Etc. (MBE). Jesteśmy osobami doświadczonymi i z dużą wiedzą. Co ważne, nasza firma działa w modelu franczyzowym od 37 lat. Doświadczenia zdobyte we współpracy z 1600 punktów pod marką MBE i 700 punktami pod marką PostNet dały nam pewność, że umiemy podejmować dobre decyzje. Tego samego chcemy dla naszych franczyzobiorców. W końcu razem budujemy silną pozycję na rynku i wspólnie ponosimy ewentualne konsekwencje.

Z poradnika dowiesz się między innymi:

  • jakie są wady i zalety franczyzy,
  • jak wybrać franczyzodawcę,
  • jak przygotować się do spotkania z franczyzodawcą.

Wiemy, że te pytania nurtują wiele osób, w tym także i Ciebie. Warto te wątpliwości skonfrontować z ekspertami, dlatego nie zwlekajcie – pobierzcie Poradnik – a w razie pytań skontaktujcie się z nami: franczyza@mbe.pl.

http://poradnik.dobrepomyslynabiznes.pl/