Zaufanie jest kluczem do sukcesu

Branżę kurierską zarówno na świecie, jak i w Polsce cechuje dynamiczny rozwój. Czy to jest biznes dla Ciebie?
 

Wolumen wysyłanych przesyłek z roku na roku coraz bardziej się powiększa, a jednoczesny rozrost branży e-commerce jedynie potęguje liczbę realizowanych zleceń. Szczególnie ważnym elementem w relacji nadawca – kurier jest zaufanie. Powierzając paczkę danej firmie głęboko wierzymy w dotarcie naszej przesyłki do celu. Firma Mail Boxes Etc. od lat specjalizuje się w niestandardowych wysyłkach krajowych i zagranicznych i bacznie obserwuje tendencje i potrzeby swoich klientów.

„Nieobce są nam historie naszych franczyzobiorców na temat wysyłki antycznej lampy odziedziczonej po babci lub wartościowej pamiątki z wakacji, która wymaga odpowiedniego zabezpieczenia” mówi Katarzyna Ratyńska, kierownik ds. wsparcia sieci franczyzowej Mail Boxes Etc. Odpowiedzią na potrzeby klientów może okazać się MBE SafeValue – unikalne rozwiązanie, które zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i ochrony ubezpieczeniowej przed uszkodzeniami lub utratą towarów wysyłanych za pośrednictwem firm kurierskich. Ta nowa usługa została stworzona w szczególności z myślą o klientach, którzy wysyłają towary o znacznej wartości, towary wymagające szczególnego traktowania lub przesyłki o sentymentalnym charakterze (np. prezenty).

Jednak myślą przewodnią dla wzbogacenia oferty Mail Boxes Etc. jest umocnienie relacji z klientami i wsparcie ich codziennych potrzeb - „Nawiązywanie długofalowych współprac, opartych na zaufaniu to klucz do sukcesu w tej branży. Obsługując rozmaite zlecenia z zakresu przesyłek czy poligrafii dla klientów biznesowych i prywatnych, nasi franczyzobiorcy muszą nie tylko wykazać się dokładnością i kreatywnością – muszą przede wszystkim dobrze zrozumieć klienta i przygotować dla niego spersonalizowane rozwiązanie.” - dodaje Katarzyna Ratyńska. 

„…myślą przewodnią dla wzbogacenia oferty Mail Boxes Etc. jest umocnienie relacji z klientami i wsparcie ich codziennych potrzeb - „Nawiązywanie długofalowych współprac, opartych na zaufaniu to klucz do sukcesu w tej branży (…)”

Zaufanie jest kluczowe nie tylko w zakresie usług oferowanych przez MBE, ale jest również sztandarową wartością w przypadku rozwoju sieci. Marka sukcesywnie poszerza swój zasięg, otwierając kolejne punkty na mapie Polski – najbliższe otwarcia planowane są w Lublinie, Warszawie oraz Gdyni – jednak poszukiwania idealnych partnerów przyjęły również nowy kierunek. „Wraz z rozwojem sieci, chcielibyśmy nawiązać współpracę z osobą, która nie tylko otworzyłaby własny punkt Mail Boxes Etc., ale podjęła się również wyzwania, jakim jest zarządzanie siecią na wybranym regionie oraz czynny udział w ustalaniu strategii marki w Polsce” wyjaśnia Joanna Procyszyn, menedżer ds. rozwoju sieci w MBE. „Znalezienie partnera regionalnego to dla nas duży i ważny projekt, którego podstawą jest nawiązanie silnej i opartej na wzajemnym zaufaniu relacji. Wraz z naszymi franczyzobiorcami od dawna wspólnie budujemy wizerunek Mail Boxes Etc. i mamy nadzieję, że wprowadzenie nowej roli do naszej sieci przyniesie nam wzajemne korzyści i nowe wskazówki na przyszłość”.

Rola Franczyzobiorcy Regionalnego to również szansa na znacznie wyższe przychody wynikające z przejęcia części odpowiedzialności Centrali MBE w Polsce. Jest to szansa do osób zarówno przedsiębiorczych, jak i doświadczonych menedżersko, dla których prowadzenie pojedynczego punktu może stanowić niewystarczające wyzwanie biznesowe. „Propozycja współpracy w ramach pozycji Franczyzobiorcy Regionalnego to unikalna oferta na polskim rynku. Mail Boxes Etc. jest pierwszą siecią franczyzową, która zdecydowała się umożliwić potencjalnym partnerom bezpośredni wpływ na kształtowanie sieci w Polsce” – dodaje Joanna Procyszyn.

Chętnych do zapoznania się ze szczegółami oferty Area Franchisee zapraszamy do pozostawienia swoich danych kontaktowych na stronir franczyzambe.ontrapages.com, bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem sieci pod numerem 512 918 245 lub o wypełnienie poniższej ankiety. 


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do MBE.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank