Pozyskaj partnerów na Targach Franczyza 2018

Daj szansę swojej franczyzie / Targi Franczyzy to miejsce spotkań biznesowych. Nie musisz zamawiać największego stoiska, aby zostać zauważonym.
Niedziala
09.09.2018
Targi Franczyza 2018 to okazja spotkania kilku tysięcy osób zainteresowanych założeniem biznesu na licencji. Prezentujemy kilka rad dla wystawców.
 
  1. Koniunktura w gospodarce i tzw. rynek pracownika często demotywują do podejmowania nowych wyzwań i ograniczają liczbę ludzi gotowych porzucić etat dla własnej firmy. Targi Franczyza to miejsce chętnie odwiedzane przez przedsiębiorców zainteresowanych biznesem na licencji i szukających pomysłu na biznes. Stoiska targowe zamówiło już 120 firm franczyzowych (ok. 150 marek). Zadbaj o dobre miejsce i skontaktuj się ze swoim doradcą: tel. (22) 560 80 50 do 54; email: bok@franczyza.pl 

  2. Targi Franczyza 2018 zajmują w tym roku aż dwa poziomy Pałacu Kultury i Nauki i posiadają wydzielone sektory branżowe. Dzięki nowemu systemowi biletowania wystawcy, po zeskanowaniu kodu QR na identyfikatorze gości, poznają swoich kandydatów, co pozwoli lepiej zarządzać pozyskanymi kontaktami.

  3. Targi Franczyzy to miejsce spotkań biznesowych. Nie musisz zamawiać największego stoiska, aby zostać zauważonym. Osoby interesujące się biznesem w twojej branży i tak cię zauważą. Zadbaj o dobre materiały informacyjne o swoim koncepcie, w tym przedstawiające finansowe warunki współpracy i korzyści dla franczyzobiorcy. Jeśli nie masz folderu franczyzowego, przygotuj ulotki informacyjne i prezentację konceptu.

  4. Jak cię widzą…, tak zapamiętają. Targi odwiedza kilka tysięcy ludzi zainteresowanych pomysłem na własny biznes. Zadbaj więc o atrakcyjny wygląd twojego stoiska, by przyciągnąć jak najwięcej kandydatów. Dobrze, aby stoisko przypominało sklep lub punkt usługowy pod twoją marką, ale pamiętaj także o wygospodarowaniu miejsca na komfortową rozmowę z kandydatami. Ważne jest pierwsze wrażenie, niech kandydat na franczyzobiorcę zobaczy swój przyszły biznes. Taki efekt możesz uzyskać własną zabudową stoiska lub dobrą wyklejką zabudowy standardowej.

  5. Zareklamuj swoją franczyzę, ale unikaj przyciągania odwiedzających za pomocą gratisów. Wizyta na targach trwa długo i każdy odwiedzający z czasem zgłodnieje. Kolejka osób czekających na poczęstunek może spowodować, że trudno będzie porozmawiać z tobą osobie zainteresowanej twoim biznesem.

  6. Przygotuj obsługę stoiska do kontaktu z kandydatami. Zespół obsługujący stoisko powinien dysponować wiedzą o twojej franczyzie – liczbie punktów (własnych i franczyzowych), kierunkach ekspansji, kwocie inwestycji, szacowanym okresie zwrotu, pożądanej lokalizacji, wymaganiach wobec kandydatów oraz procesie rekrutacji. Zadbaj o to, by informacje przekazywane przez każdego z członków zespołu były pełne.

  7. Opublikuj zaproszenie na Targi – wykorzystaj własną stronę internetową i media społecznościowe. Pamiętaj, że wśród twoich klientów są potencjalni franczyzobiorcy. Otrzymasz kod promocyjny, za pomocą którego twoi goście będą mogli otrzymać darmowy bilet wstępu na Targi.

  8. Zainstaluj aplikację sczytującą kody QR w telefonach zespołu obsługującego stoisko. Dzięki temu będziesz mógł szybko pobrać kontakt do kandydatów, którzy odwiedzili twoje stoisko.

  9. Targi franczyzy odwiedzają goście z całej Polski. Docieraję też odwiedzający z zagranicy, w tym w szczególności z krajów bałtyckich, Ukrainy, Słowacji, Czech, Węgier i Rumunii. Przed targami zastanów się czy twój biznes może się rozwijać we wszystkich rejonach Polski oraz za granicą.

  10. Najważniejsze, abyś był obecny na największym wydarzeniu na rynku franczyzy. Jeżeli w tym roku nie jesteś jeszcze gotów się wystawiać, przyjdź i zobacz jak robią to inni.


Gastronomia przyciąga franczyzobiorców / Targi Franczyza 2018 zajmują w tym roku aż dwa poziomy Pałacu Kultury i Nauki. Stoiska z branży gastronomicznej będą znajdować się na IV piętrze.
Małgorzata Samborska
menedżer ds. kluczowych klientów

POPULARNE NA FORUM

Franchising - jak to jest po polsku?

I wish for more updates in future and i was hoping for this informative article and then i found many things from this info. https://www.escortsindwarka.com/ Thanks for your...

4 wypowiedzi
ostatnia 19.01.2019
Pomysł na biznes - restauracja regionalna

Jak ma się dobrych ludzi to wszystko jest możliwe. Samemu nie trzeba gotować. Trzeba umieć zarządzać.

14 wypowiedzi
ostatnia 17.01.2019
Skąd wziąć pieniądze na biznes?

Są różne sposoby na zdobycie pieniędzy. Najlepiej jest oczywiście zaoszczędzić, ale to wszystko zależy od wypłaty, jak i od wydatków. Warto też pomyślec o partnerze...

2 wypowiedzi
ostatnia 02.01.2019
Własny biznes z małym kapitałem

Stosunkowo niewielkim kosztem można uruchomić mobilną myjnię parową. warto zerknąć na greensteam.pl po więcej informacji

124 wypowiedzi
ostatnia 30.12.2018
kolektura lotto

A ja wam mówię że to złodzieje ! ProwiZje rzędu 300-400 zł Zdrpki na których ciągle chcą oszulac, nigdy nie mieliśmy problemu z pracownikami zawsze wszystko się...

13 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Witam

Witam wszystkich użytkowników. Właśnie dołączyłem do waszego grona.

1 wypowiedzi
ostatnia 07.12.2018
Ubezpieczenie samochodu

Orientujecie sie moze gdzie najlepiej bedzie je wykupic?

1 wypowiedzi
ostatnia 15.11.2018
Sklep z odżywkami w Poznaniu

Olimp trzyma poziom, znam ich suple od lat i zawsze się po nich dobrze czuję, czy buduję masę, czy spalam, to zawsze te efekty są przyśpieszone, zdrowe, naturalne....

9 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018