Sprawdzony model franczyzowy

Bezcenne wsparcie / MBE już od pierwszego dnia udziela najlepszego możliwego wsparcia w zakresie rozwoju nowego biznesu.
Wybranie odpowiedniej franczyzy wiąże się z dokładnym rozpoznaniem rynku i znalezieniem branży, z którą zwiążemy się na dłuższy czas.
 

Niezwykle istotne jest aby zajmować się czymś, w czym posiada się już doświadczenie bądź względną orientację. Know-how i sieci kontaktów, które udało się zdobyć w dotychczasowej pracy, mogą okazać się bezcenne w nowym biznesie. Co w przypadku gdy takiego doświadczenia oraz sieci kontaktów nie posiadamy, a zależy nam na rozpoczęciu własnej działalności?

Kluczowe jest wsparcie i możliwości rozwoju oraz kompleksowość usług jakie oferuje franczyzodawca. MBE już od pierwszego dnia udziela najlepszego możliwego wsparcia w zakresie rozwoju nowego biznesu. Nasz program szkoleniowy pomaga rozwinąć wiedzę o biznesie, jak również zdobyć niezbędne umiejętności operacyjne w zakresie zarządzania punktem Mail Boxes Etc. Prowadzenie punktu MBE nie wymaga posiadania wcześniejszego doświadczenia w podobnej branży. Wszystkie niezbędne umiejętności zdobywa się w trakcie teoretycznych oraz praktycznych szkoleń. Program szkoleniowy podzielony jest na cztery duże bloki: kurs szkoleniowy w centrali MBE w Warszawie, szkolenie w punktach MBE, szkolenie po otwarciu punktu, szkolenia okresowe. Dodatkowo, w momencie rozpoczęcia działalności za pośrednictwem opiekuna regionalnego można skorzystać z profesjonalnego doradztwa, w zakresie działań handlowych, jak i codziennych operacji związanych z prowadzeniem punktu MBE. W okresie pierwszych 4-6 miesięcy liczonych od dnia otwarcia twojego własnego punktu, opiekun regionalny prowadzi wizyty handlowe mające na celu rozwój i wsparcie punktu. W zależności od potrzeb franczyzobiorcy wizyty mają na celu m.in. ustalenie strategii i polityki cenowej, wsparcie w zakresie zarządzania budżetem, pomoc w kontaktach z dostawcami i rozwiązywanie ewentualnych konfliktów.      

Kolejną istotną kwestią, na którą warto zwrócić uwagę przy wyborze franczyzy, są narzędzia jakimi dysponuje i jakie udostępnia franczyzodawca swojej sieci. Platforma technologiczna, którą oferuje Mail Boxes Etc. to autorski produkt dostosowany do potrzeb punktów i służącym im na wyłączność. Optymalizuje codzienne działania franczyzobiorcy, pozwalając mu skoncentrować się na kwestiach najważniejszych z punktu widzenia jego klientów.  Ponadto cała sieć MBE posiada spójne narzędzia handlowe, które wykorzystywane są w celu pozyskiwania nowych klientów. Zarówno pod względem marketingowym, jak i sprzedażowym, Mail Boxes Etc. podąża za najnowszymi trendami i przygotowuje rozwiązania skrojone na miarę potrzeb klientów i członków sieci.      

Sprawdzony i zaufany model franczyzowy to także siła marki. MBE jest świadoma zarówno potęgi działania marki, jak i mocy reklamy, dzięki której nasi klienci uważają nas za lidera na rynku. Taki potencjał zawdzięczamy głównie naszym franczyzobiorcom. MBE zobowiązuje się do korzystania ze skutecznych i różnorodnych kanałów marketingowych, również na poziomie ogólnokrajowym. Ma to na celu wsparcie wysiłku i wynagrodzenie działań prowadzonych przez naszych franczyzobiorców.

Franczyza Mail Boxes Etc. wyróżnia się przede wszystkim profesjonalizmem i uczciwym podejściem do naszych partnerów. Traktując naszego franczyzobiorcę jako partnera, jesteśmy w stanie budować silną markę. To daje nam przewagę w budowaniu trwałych relacji i rozwoju sieci – podkreśla Joanna Procyszyn, country manager Mail Boxes Etc. Poland.


Joanna Procyszyn, country manager / "Franczyza Mail Boxes Etc. wyróżnia się przede wszystkim profesjonalizmem i uczciwym podejściem do naszych partnerów".