Pizzeria za małe pieniądze

Niski próg wejścia / Wojtex specjalizuje się w konceptach o niskiej kwocie inwestycji. Według wyliczeń franczyzodawcy lokal Biesiadowa o powierzchni 70 m2 można otworzyć już za 42 tys. zł (to kwota minimalna).
Piątek
28.12.2018
Franczyzodawca zapewnia, że pizzerię Biesiadowo można otworzyć już za 42 tys. zł.
 

Biesiadowo otwiera swoje lokale w przeróżnych lokalizacjach: zarówno w galeriach handlowych, jak i na osiedlach, w pobliżu akademików itd. Ten rok sieć zakończyła liczbą 118 pizzerii.
- W tym roku otworzyliśmy siedem lokali. Wynik jest porównywalny do liczby otwarć w latach poprzednich – mówi Wojciech Goduński, właściciel firmy Wojtex, która jest franczyzodawcą Biesiadowa. - Sądząc po ilości zgłoszeń o chęci podjęcia współpracy przewidujemy, że w kolejnych latach otwarć będzie jeszcze więcej. Pizzerie chcemy uruchamiać na terenie całej Polski, choć szczególnie skupimy się na zachodniej części kraju.
Wojtex specjalizuje się w konceptach o niskiej kwocie inwestycji. Według wyliczeń franczyzodawcy lokal Biesiadowa o powierzchni 70 m2 można otworzyć już za 42 tys. zł (to kwota minimalna).
- Często wprowadzamy też promocje, które pozwalają jeszcze obniżyć koszt inwestycji. Ostatnio był to piec do pizzy za 1 zł, dzięki czemu próg wejścia w biznes można było obniżyć nawet do 30 tys. zł – dodaje Wojciech Goduński.
Nie ma opłaty za przystąpienie do sieci. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1 tys. zł, licencjodawca nie pobiera opłaty marketingowej.
Dawca licencji doradza w wyborze lokalu, który powinien mieć min. 70 m2 powierzchni (a najlepiej 100-120 m). Wystrój wnętrza powinien nawiązywać do tradycyjnej góralskiej chaty. Wyposażenie kupuje się w hurtowni, należącej do Wojteksu.
- Obecnie barierą dla rozwoju branży gastronomicznej jest znalezienie odpowiednich pracowników. Franczyzobiorcy, którzy rozpoczynają przygodę z gastronomią, mają kłopot ze skompletowaniem personelu – przyznaje Wojciech Goduński. - Jednak nasi licencjobiorcy nie muszą zatrudniać wykwalifikowanych osób, posiadających doświadczenie w gastronomii. My zapewniamy pakiet bezpłatnych szkoleń, który pozwala na wprowadzenie każdego pracownika w zakres jego obowiązków. Oprócz tego gwarantujemy wsparcie profesjonalnej kadry menadżerskiej na każdym etapie współpracy. Przekazujemy partnerom sprawdzone receptury, zapewniamy także kompleksowe zaopatrzenie pizzerii w produkty o wysokiej jakości i konkurencyjnych cenach z własnej, firmowej hurtowni. Bardzo ważną kwestią są również działania reklamowe i marketingowe, na które kładziemy duży nacisk: przez cały rok prowadzimy kampanie radiowe, promocję w gazetach, działania w internecie. Systematycznie poszerzamy też menu W tym roku w naszych lokalach pojawiły się nowe potrawy kuchni polskiej czy nowe pozycje pizzy sezonowej.
Franczyzodawca twierdzi, że inwestycja w pizzerię może zwrócić się już po 3-4 miesiącach jej funkcjonowania.


Ile dla licencjodawcy? / Franczyzodawca Biesiadowa nie pobiera opłaty za przystąpienie do sieci. Miesięczna opłata franczyzowa wynosi 1 tys. zł, licencjodawca nie pobiera opłaty marketingowej.

POPULARNE NA FORUM

Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

https://suvibox.pl/ **

21 wypowiedzi
ostatnia 20.05.2019
Catering dietetyczny Na Zdrowie - opłacalna inwestycja?

Z tego co zauważam jest to coraz popularniejszy biznes. Myślę, że będzie dobrze zerknąć na jedną ze stron, choćby https://suvibox.pl/ i zerknąć jak to wygląda.

21 wypowiedzi
ostatnia 20.05.2019
Gastronomia. Czy na tym można zarobić? Pomysły

Jeśli z kolei chodzi o sprzęt handlowy, grzewczy chłodniczy, niskotemperaturowy czy neutralny do wyposażenia sklepów z agregatem zewnętrznym lub wewnętrznym to...

46 wypowiedzi
ostatnia 16.05.2019
New York Hot Dog -> wózek gastronomiczny

Dzień Dobry, Czy są tu właściciele wózków pod franczyza NYHD i mogą opowiedzieć coś o współpracy i rentowności biznesu ?

1 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2019
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

Bardzo dobra sieć franczyzowa tylko fakt trzeba pracować nic samemu nie przychodzi.Lenistwem nie da się zarobić.Jak ktoś nie wie co to franczyza to nie otwieraj.Albo...

12 wypowiedzi
ostatnia 15.03.2019
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

No tak kolejna dziwna wypowiedź jeśli jest taniej to po co pan kupował u nich trzeba było samemu skompletować iść do sanepidu nawiązać współpracę z hurtownią i...

12 wypowiedzi
ostatnia 11.03.2019
Lodziarnie Lody Przygoda - ktoś współpracuje?

Lody Przygoda to jest wielka sciema Zalezy tylko na sprzedazy przyczepy z marza a mozna o 30 % taniej kupic sa na allegro dostepnin Po oddebranianiu przyczepy ma juz nas w...

12 wypowiedzi
ostatnia 10.03.2019
Pizza w dzień i w nocy

Rozwój dynamiczny, myślę nad nimi i innym konceptem gastro z Krakowa.

1 wypowiedzi
ostatnia 16.02.2019