Zarabiaj na obsłudze social mediów

Nauczą każdego / Franczyzodawca zapewnia specjalistyczne szkolenia z prowadzenia mediów społecznościowych oraz sprzedażowe. Przekazuje know-how biznesu i wspiera w opanowaniu obsługi programu graficznego.
Czwartek
19.11.2020
Zapotrzebowanie na usługi związane z prowadzeniem kanałów w social mediach w czasie pandemii rośnie. Firma Social Media Group chce wykorzystać ten trend.
 

 Zapotrzebowanie na usługi związane z prowadzeniem kanałów w social mediach było już duże przed pandemią. Teraz trend ten nasilił się jeszcze bardziej. Obecna sytuacja epidemiologiczna sprawiła, że wiele firm musiało przenieść się do internetu, żeby przetrwać. W sieci nie wystarczy jednak tylko być. Trzeba realizować przemyślane strategie marketingowe, w tym między innymi prężnie uczestniczyć w aktywności online konsumentów. Pomagamy w tym przedsiębiorcom – mówi Michał Schnell, twórca konceptu. Jest on również właścicielem Agencji Wirtualnej, zajmującej się usługami reklamowymi, głównie marketingiem internetowym. 

Potencjalny franczyzobiorca Social Media Group nie musi mieć doświadczenia w branży.

 Wszystkiego go nauczymy – zapewnia Michał Schnell.

Dodaje, że firma zapewnia specjalistyczne szkolenia z prowadzenia mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, LinkedIn) oraz sprzedażowe. Przekazuje know-how biznesu i wspiera w opanowaniu obsługi programu graficznego. Franczyzobiorcy mają również dostęp do bazy zdjęć i grafik, a także do szablonów wizytówek i materiałów reklamowych. Ponadto dostają gotową stronę internetową razem z pakietami dla klientów.

Niska inwestycja

Aby rozpocząć współpracę z Social Media Group, wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz telefon, a także założona działalność gospodarcza albo gotowość do jej założenia. Biuro nie jest potrzebne. Partnerzy mogą pracować z domu.

Trzeba też uregulować jednorazową opłatę licencyjną w wysokości 10 tys. zł. Natomiast koszty miesięczne to 300 zł.

To jedyne koszty, z jakimi musi liczyć się franczyzobiorca – partner nie płaci żadnej prowizji od zarobków, więc może zachować 100 proc. zysków dla siebie, bez względu na to, czy zarobi 10 czy 20 tys. zł miesięcznie – mówi Michał Schnell. Twierdzi, że inwestycja powinna się zwrócić po maksymalnie 2-3 miesiącach pracy. Początkujący partnerzy, którzy obsługują miesięcznie około 10 klientów, mogą liczyć na zarobek rzędu 7 tys. zł.

Z każdym kolejnym miesiącem można liczyć na zwielokrotnienie tej sumy – zapewnia Michał Schnell. 

Franczyzobiorcy zarabiają na obsłudze i prowadzeniu profili firmowych w social mediach, a także prowadzeniu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

Obecnie firma ma trzy aktywne punkty franczyzowe. Do końca roku planuje otworzyć przynajmniej kilka kolejnych.

Nie ograniczamy się do konkretnego regionu czy miasta. Internet łączy ludzi z najdalszych zakątków świata. Naszymi franczyzobiorcami mogą zostać osoby z całej Polski – mówi Michał Schnell.

WIZYTÓWKA SOCIAL MEDIA GROUP

  • liczba franczyzobiorców: 3
  • kwota inwestycji: 10 tys. zł
  • miesięczna opłata marketingowa: 300 zł
  • zwrot z inwestycji: 2-3 miesiące

Niezbędne minimum / Aby rozpocząć współpracę z Social Media Group, wystarczy komputer z dostępem do internetu oraz telefon.
Dominika Pronarska
dziennikarz

POPULARNE NA FORUM

Copywriting sprzedażowy

A jak zamierzasz weryfikować wzrost sprzedaży dzięki Twoim tekstom?!

2 wypowiedzi
ostatnia 02.03.2022
Copywriting sprzedażowy

Co sądzicie o tym, by jako copywriter sprzedażowy zastosować model zysku polegający na pobieraniu np. 10-15% zysku klienta w zamian za spełnienie danych warunków np....

2 wypowiedzi
ostatnia 07.02.2022
Agencja reklamowa przyjdzie do klienta

Jestem franczyzobiorcą, który w sieci Xeromatic pracuje i zarabia. Polecam ten system innym osobom, które chcą otworzyć własny biznes. Zapraszam do bezpośredniego...

3 wypowiedzi
ostatnia 19.09.2021
Jak pozycjonować stronę internetową?

Pozycjonowanie bardzo wpływa na wyszukiwania w Google. No i faktycznie należy je zlecić agencji e-commerce.

77 wypowiedzi
ostatnia 24.02.2021
Agencja marketingowa - czy warto?

Oczywiście, że warto, jeśli ktoś ma opcję skorzystania z pomocy agencji mieszczącej się w stolicy, to serdecznie polecam firmę z którą współpracuje - Agencję 4...

3 wypowiedzi
ostatnia 25.11.2020
Księgowość we własnej firmie

U nas również postawilismy na system do zarządzania zasobami ludzkimi z modułami do fakturowania.

35 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2020
Szkolenia sprzedażowe

Dzień dobry, czy wie ktoś z Państwa kto prowadzi szkolenia sprzedażowe czy szkolenia dla handlowców?

1 wypowiedzi
ostatnia 21.11.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Moim zdaniem warto. W takich agencjach pracują przeważnie doświadczeni specjaliści, którzy starają się zadbać o klienta oraz zapewnić mu możliwie profesjonalną i...

3 wypowiedzi
ostatnia 14.08.2019