Wtorek
04.01.2022
Czy biura coworkingowe są seksi? Obejrzyj kolejny odcinek programu "Firma".
 

Pandemia spowodowała, że wiele firm decyduje się na ograniczenie wynajmowanej powierzchni w prestiżowych biurowcach, a zarazem starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich pracowników, którzy nie zawsze lubią, nie zawsze chcą, bądź po prostu nie mają warunków, żeby komfortowo pracować w domu. Czy można coś na to zaradzić? Zapytamy o to Michała Dorszewskiego, dyrektora franczyzy grupy IWG na region Europy Środkowo Wschodniej.

Premiera odcinka 4 stycznia!

Biznes bez tajemnic

W programie "Firma" rozmawiamy z menedżerami franczyzy, omawiamy modele biznesowe i umowy franczyzowe znanych marek. Nasi dziennikarze zapytają o szczegóły prowadzenia firmy.

Po przejrzeniu katalogu franczyz koniecznie obejrzyj wywiady z wybranymi przez siebie firmami. Twoja wiedza wzrośnie dwukrotnie!

Instrukcje na biznes

Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez zakładanie firmy na licencji. Chcesz znać wszystkie szczegóły opłat franczyzowych? Całkowitą kwotę inwestycji? Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz w programie "Firma".

Studio prowadzą Anna Smolińska i Arkadiusz Słodkowski znani z portalu Franchising.pl i miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING”.

Zapraszamy!

#franczyzatojestto


Agnieszka Turska