ENERGA-OBRÓT stawia na fotowoltaikę

Polska jest jednym z europejskich liderów pod względem przyrostu mocy zainstalowanej w fotowoltaice, która w 2021 roku wyniosła rekordowe 3,7 GW.
 

Na tym dobre wieści się nie kończą. Zdaniem ekspertów również w kolejnych latach rynek PV będzie dynamicznie rósł. 

Doskonałą okazją dla firm, które chcą przebić się w tej branży, jest współpraca w oparciu o sprawdzony model biznesowy proponowany przez ENERGA-OBRÓT.

W ubiegłym roku Polska z wynikiem 3,7 GW uplasowała się na drugim miejscu w Unii Europejskiej pod względem przyrostu mocy zainstalowanej w fotowoltaice.  Największą dynamikę odnotowały Niemcy – 5,3 GW, a na trzecim miejscu znalazła się Hiszpania – 3,3 GW[1].

Rosną również przychody. Jeszcze dwa lata temu obroty branży fotowoltaicznej w Polsce wynosiły 5 mld zł. W 2021 roku było to już blisko 17 mld, a w tym prognozowane są przychody rzędu 20 mld zł. Eksperci są zgodni, że następne lata również będą korzystne dla firm z sektora fotowoltaiki.

Według szacunków Instytutu Energetyki Odnawialnej, na koniec roku całkowita moc wszystkich zainstalowanych źródeł PV w Polsce wyniesie blisko 12 GW. W ciągu zaledwie trzech lat ma wzrosnąć do około 20 GW. W naturalny sposób przełoży się to na zyski przedsiębiorstw oferujących rozwiązania wykorzystujące odnawialne źródła energii.

Atrakcyjny rynek fotowoltaiki przyciąga wiele podmiotów, dlatego konkurencja w branży jest coraz większa, a firmy cały czas szukają nowych sposobów na zachęcenie klientów do skorzystania z ich usług.  

ENERGA-OBRÓT proponuje współpracę innym firmom w oparciu o sprawdzony model biznesowy. Nawiązując współpracę z jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce, firmy te mogą liczyć na wiele korzyści. 

– Rozwijanie biznesu z ENERGA-OBRÓT to bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz dostęp do innowacyjnych rozwiązań technologicznych i sprzedażowych. Wspieramy naszych partnerów doświadczeniem w branży, mamy czytelne i jasne warunki współpracy – mówi Remigiusz Markiziański z Wydział Sprzedaży Paneli Fotowoltaicznych.

Celem naszych działań jest zysk, ale także i osobista satysfakcja. Wierzymy, że wraz z rozwojem spółki, rozwija się również każdy jej partner i każdy pracownik. Nasza oferta współpracy oparta jest na sprawdzonym modelu biznesowym, który od wielu lat gwarantuje sukcesy (umowa agencyjna). Jako nasz partner otrzymasz wszechstronne szkolenie, doradztwo na każdym

etapie współpracy i profesjonalne wsparcie w prowadzeniu swojego zespołu – dodaje.

Propozycja jest skierowana do przedsiębiorstw, które posiadają sieć sprzedaży i chciałyby poszerzyć swoją działalność o nowe usługi i produkty. ENERGA-OBRÓT zapewnia profesjonalne szkolenia, branding i materiały reklamowe. Na tym jednak korzyści się nie kończą. Duże znaczenie ma również rozpoznawalność marki.

ENERGA-OBRÓT, będąca częścią Grupy ORLEN, nieustannie inwestuje w energię odnawialną pochodzącą z różnych źródeł. Klientom indywidualnym oraz biznesowym oferuje nowoczesne panele fotowoltaiczne na atrakcyjnych warunkach.

Dowiedz się więcej o współpracy z ENERGA – OBRÓT, zapytaj o warunki współpracy.

 

[1]    Raport „Rynek Fotowoltaiki w Polsce 2022” – Instytut Energetyki Odnawialnej