Ile zarobisz w biznesie?

Spis treści
Spis treści / Sprawdź, o czym przeczytasz w najnowszym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISIG".
W co zainwestować, aby dobrze zarobić – to pytanie nurtuje wielu z nas. Na jakie zarobki mamy szansę we franczyzie? Sprawdź w sierpniowym numerze miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
 

"Własny Biznes FRANCHISING" to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

Nr 8/2023 (218)

RAPORT SPECJALNY

Ile zarobisz w biznesie?

W co zainwestować, aby dobrze zarobić – to pytanie nurtuje wielu z nas. Na jakie zarobki mamy szansę we franczyzie?

SUPERTEMAT

Firma na zdrowie

Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, ile kosztujesz, aż się zepsujesz – tak można by sparafrazować znaną fraszkę Jana Kochanowskiego. Z prawa rynku wynika, że skoro ktoś wydaje, to ktoś inny musi na tym zarobić.

Zadbany klient, zadbany biznes

Jak znaleźć swoje miejsce w branży kosmetycznej? Franczyzodawcy chętnie w tym pomogą i podzielą się swoją licencją na biznes.

Biznes z dobrym napędem

Samochody i akcesoria do nich, hulajnogi elektryczne, skutery – branża motoryzacyjna może być szerokim pojęciem.

POMYSŁY NA FIRMĘ

Logika pomaga w zarabianiu

Akademia Superminds szuka franczyzobiorców w Polsce. Chce otwierać szkoły w miejscowościach powyżej 30 tys. osób.

Firmę rób z polotem

Szkoły paralotniarstwa prowadzą najczęściej pasjonaci tego sportu. Oprócz kursów paralotniarstwa sprzedają loty widokowe oraz zazwyczaj prowadzą także sklep ze sprzętem oraz jego serwis. 

Pieniądze pod kapeluszem

Własna pieczarkarnia to opłacalny biznes nawet na niedużą skalę. Właściciel jednej hali zbiera plony co sześć tygodni. Warto jednak zajmować się produkcją pieczarek w większej liczbie pomieszczeń – wtedy na zyski można liczyć co tydzień.

Głos na sprzedaż

Doskonała dykcja, ciepły ton głosu są niezbędne w pracy lektora. Jak pozyskiwać zlecenia i na jakie zarobki można liczyć?

Nowa agencja nieruchomości we franczyzie

Firma Express House początkowo chciała się rozwijać tylko poprzez oddziały własne, teraz szuka partnerów do współpracy. Co im proponuje?

Uruchamiamy produkcję tradycyjnych wędlin

Popyt na staropolskie wyroby wędliniarskie jest duży. Klient jest gotów zapłacić więcej za dobry smak i wysoką jakość wędlin. Czy trzeba specjalistycznej wiedzy, żeby zarabiać w tym biznesie?

E-FIRMA

Jak zarabiać na TikToku?

Biznes Nikoletty Mańkowskiej i Marty Bieleckiej pokazuje markom, jak mnożyć zyski poprzez aktywność w mediach społecznościowych. 

Finansowe korzyści z niemarnowania jedzenia

Biznes dwóch młodych innowatorów mnoży oszczędności lokali gastronomicznych i sklepów spożywczych. Zyskują na nim także ich klienci.

WZROŚNIE SPADNIE

Im starsze, tym droższe

Jako inwestycja alternatywna auta typu oldtimer i youngtimer są coraz lepszą lokatą kapitału. W dodatku zarobić można na tych nie tylko z najwyższej półki.

MÓJ FRANCHISING

Doświadczony franczyzobiorca

Kamil Smętek prowadzi własny biznes już 15 lat. Zaczynał od kierowania piekarnią, ale po latach postanowił zdywersyfikować działalność. Ze względu na podobieństwo wybrał branżę spożywczą i model franczyzowy Stokrotki. W czerwcu otworzył trzeci sklep.

TOP FRANCZYZOBIORCA

Urośli dzięki franczyzie

Iza Poradowska i Michał Tarnowski są małżeństwem, wspólnie prowadzącym franczyzowe placówki Giganci Programowania. W konkursie na TOP Franczyzobiorcę wygrali w kategorii „doradca marki”.

WŁASNY BIZNES

Dobry savoir-vivre pomaga w biznesie

– W The Protocol School of Poland założonej przez dr Irenę Kamińską-Radomską, mentorkę znaną m.in. z programu telewizyjnego „Projekt Lady”, przedsiębiorcy podczas szkoleń dowiadują się, jak dzięki etykiecie biznesowej szybciej osiągnąć zamierzone cele.

ABC FIRMY

Jak otworzyć firmę krok po kroku

Kiedyś otwieranie firmy wiązało się z masą biurokracji. Dzisiaj jest łatwiej. Jakich formalności trzeba dopełnić, żeby otworzyć jednoosobową działalność albo spółkę?

ABC FRANCZYZY

Z perspektywy franczyzobiorców

Przedsiębiorcy, którzy tworzą nowe koncepty biznesowe, mogą obawiać się skopiowania ich przez konkurencję. Oferując franczyzę i przekazując niezależnym podmiotom tajemnice swojego sukcesu, lęk o to może być jeszcze większy. Podpowiadamy, w jaki sposób należy się zabezpieczyć przed powieleniem pomysłu na biznes.

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl/zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

PRENUMERATA

Zamów roczną prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 59 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. Zamów teraz -> Franchising.pl/koszyk/prenumerata/


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748