Biznes na obcasach na targach

Czwartek
07.09.2023
Coraz więcej firm zakładają kobiety i nie są to bynajmniej małe firmy. Przecież we franczyzie działa sieć kosmetyczna Dr Irena Eris a także Kobieta i Rozwój(d) założona przez Krystynę Rek. I właśnie jej wykładu o odwadze i kobiecym wyczuciu w biznesie posłuchamy podczas Seminariów.
 

Warto osobiście pojawić się na Targach Franczyza w Pałacu Kultury w Warszawie! Podczas 3 dni targów poza możliwością dokładnego poznania wybranych konceptów franczyzowych będzie szansa na posłuchanie tych, którym biznes na licencji przyniósł sukces i pieniądze. W trakcie Seminariów Własnego Biznesu doświadczeni franczyzobiorcy popularnych marek opowiedzą „jak to się robi”, żeby wyszło na plus. Najlepszym z nich zostanie przyznany tytuł Top Franczyzobiorca 2023.

Podczas Seminariów wystąpią też właściciele marek franczyzowych, którzy soje bzinesy tworzyli od zera a dziś sami sprzedają licencje na sprawdzony biznes. W tym roku chcemy Państwu zaprezentować historię Kobiet Sukcesu. Naszym specjalnym gościem będzie Krystyna Rek, pomysłodawczyni i założycielka ogólnopolskiej sieci Centrum Rozwodowe Kobieta i Rozwód.

Sieć świadczy nie tylko usługi pomocy prawnej, ale też zapewnia wsparcie psychologiczne i ułatwia wejście kobietom w nowy rozdział życia. Nie ma lepszego biznesu, żeby pokazać, jak kobiety zarządzają swoimi biznesami i co to znaczy kobieca ręka i wyczucie do biznesu. Zapraszamy na wykład Krystyny Rek w piątek 20 października. Dokładny plan seminariów będzie dostępny w październiku na stronie Targów Franczyza.

WYDARZENIA na TARGACH FRANCZYZA 2023 w PKiN

  1. Rozdanie nagród dla najlepszych franczyzobiorców. TOP FRANCZYZOBIORCA
  2. Publiczne pierwsze obrady wspólnej Rady Konsultacyjnej Biorców i Dawców Franczyzy pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej. Temat: Gdzie są punkty sporne między franczyzobiorcami i dawcami, jak wyrównać siłę stron umowy franczyzowej?
  3. Wykłady ekspertów i przedsiębiorców na Seminariach Własnego Biznesu (dokładny plan wykładów zostanie opublikowany w paźdzerniku na Franczyza.pl)

Inwestuj w sprawdzone i bezpieczne

Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Większość z nich, bo aż 80 proc., należy do polskich firm, a 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa blisko 90 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikro firm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).

Odwiedzający mają możliwość dojazdu do Pałacu Kultury i Nauki wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągami. Targi będą czynne w dniach 19-21 października 2023 w godzinach 10-17 w czwartek i piątek oraz w godzinach 10-15 w sobotę. Bilety dostępne są online na bilet.franczyza.pl oraz w kasach przed wejściem w cenie 30 zł oraz .


ekspert, członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

POPULARNE NA FORUM

Oszukani przez franczyzodawcę

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

48 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

hej, tez poszukuję danych, znalazłaś coś może oprócz ilości placówek i marek franczyzowych?

14 wypowiedzi
ostatnia 24.05.2023
Sukcesja w Intermarché i Bricomarché

przeciez to złodzieje

1 wypowiedzi
ostatnia 04.05.2023
piszę pracę na temat franchisingu :)

Szukam szcegółowego raporty na temat franczyzy w latach przed pandemią i po. Rozumiem że osttani raport opublikowany był za rok 2010 ale niestety jego również nię mogę...

14 wypowiedzi
ostatnia 23.04.2023
Praca magisterska - licencjacka o franchisingu

Witam, Jestem studentką III roku Finansów i Rachunkowości na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Obecnie prowadzę badania w ramach seminarium dyplomowego. Poniższa ankieta...

211 wypowiedzi
ostatnia 13.03.2023
Hodowla psów: Trudne życie hodowcy

Znam osoby gdzie rocznie zarabiają 300 tys złotych prosze nie łżeć że hodowla się nie opłaca.

4 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2023
Chciałbym otworzyć punkt z nawozami

Witam, posiadam plac oraz sprzęt potrzebny do dystrybucji nawozów dla rolnictwa i ogrodnictwa. Obecnie zajmujemy się sprzedażą wyrobów węglowych, a Nasza siedziba...

1 wypowiedzi
ostatnia 01.12.2022