Biznes na obcasach na targach

Czwartek
07.09.2023
Coraz więcej firm zakładają kobiety i nie są to bynajmniej małe firmy. Przecież we franczyzie działa sieć kosmetyczna Dr Irena Eris a także Kobieta i Rozwój(d) założona przez Krystynę Rek. I właśnie jej wykładu o odwadze i kobiecym wyczuciu w biznesie posłuchamy podczas Seminariów.
 

Warto osobiście pojawić się na Targach Franczyza w Pałacu Kultury w Warszawie! Podczas 3 dni targów poza możliwością dokładnego poznania wybranych konceptów franczyzowych będzie szansa na posłuchanie tych, którym biznes na licencji przyniósł sukces i pieniądze. W trakcie Seminariów Własnego Biznesu doświadczeni franczyzobiorcy popularnych marek opowiedzą „jak to się robi”, żeby wyszło na plus. Najlepszym z nich zostanie przyznany tytuł Top Franczyzobiorca 2023.

Podczas Seminariów wystąpią też właściciele marek franczyzowych, którzy soje bzinesy tworzyli od zera a dziś sami sprzedają licencje na sprawdzony biznes. W tym roku chcemy Państwu zaprezentować historię Kobiet Sukcesu. Naszym specjalnym gościem będzie Krystyna Rek, pomysłodawczyni i założycielka ogólnopolskiej sieci Centrum Rozwodowe Kobieta i Rozwód.

Sieć świadczy nie tylko usługi pomocy prawnej, ale też zapewnia wsparcie psychologiczne i ułatwia wejście kobietom w nowy rozdział życia. Nie ma lepszego biznesu, żeby pokazać, jak kobiety zarządzają swoimi biznesami i co to znaczy kobieca ręka i wyczucie do biznesu. Zapraszamy na wykład Krystyny Rek w piątek 20 października. Dokładny plan seminariów będzie dostępny w październiku na stronie Targów Franczyza.

WYDARZENIA na TARGACH FRANCZYZA 2023 w PKiN

  1. Rozdanie nagród dla najlepszych franczyzobiorców. TOP FRANCZYZOBIORCA
  2. Publiczne pierwsze obrady wspólnej Rady Konsultacyjnej Biorców i Dawców Franczyzy pod patronatem Szkoły Głównej Handlowej. Temat: Gdzie są punkty sporne między franczyzobiorcami i dawcami, jak wyrównać siłę stron umowy franczyzowej?
  3. Wykłady ekspertów i przedsiębiorców na Seminariach Własnego Biznesu (dokładny plan wykładów zostanie opublikowany w paźdzerniku na Franczyza.pl)

Inwestuj w sprawdzone i bezpieczne

Franczyza pozostaje jedną z najbezpieczniejszych form działalności biznesowej. W Polsce działa ponad 1300 konceptów franczyzowych. Większość z nich, bo aż 80 proc., należy do polskich firm, a 20 proc. to firmy zagraniczne. Na rynku polskim działa blisko 90 tys. franczyzobiorców (polskich małych i mikro firm na licencji). Najczęściej są to firmy rodzinne. W sumie na rynku franczyzy pracuje blisko milion osób (właściciele razem z pracownikami).

Odwiedzający mają możliwość dojazdu do Pałacu Kultury i Nauki wszystkimi środkami komunikacji miejskiej: metrem, tramwajem, autobusem i pociągami. Targi będą czynne w dniach 19-21 października 2023 w godzinach 10-17 w czwartek i piątek oraz w godzinach 10-15 w sobotę. Bilety dostępne są online na bilet.franczyza.pl oraz w kasach przed wejściem w cenie 30 zł oraz .


ekspert, członek zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców

POPULARNE NA FORUM

TSUE po stronie podatników

Zawsze aktualne, zawsze profesjonalne – https://biegly-skarbowy.pl/blog/ to najlepsze źródło informacji podatkowych online.

1 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2024
Która stawka VAT jest prawidłowa?

Bardzo doceniam praktyczne podejście autorów na https://biegly-skarbowy.pl/blog/ do tematów skarbowych.

1 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2024
Samochód sportowy w kosztach podatkowych

Jeśli interesujesz się finansami, https://biegly-skarbowy.pl/blog/ oferuje bardzo przystępne wyjaśnienia skomplikowanych zagadnień.

1 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2024
Kasowy PIT dla przedsiębiorców – co oznacza w praktyce

Świetne porady dotyczące VAT na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Pomogły mi zrozumieć najnowsze zmiany.

1 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2024
Jak nie podpaść Urzędowi Skarbowemu

Blog https://biegly-skarbowy.pl/blog/ to prawdziwa skarbnica wiedzy dla księgowych. Często korzystam z ich porad.

1 wypowiedzi
ostatnia 21.05.2024
Planuję założyć własną działalność - od czego zacząć?

Najlepiej zacząć od kupna gotowej spółki . Zakup gotowej spółki daje pewność, że firma istnieje i ma już zarejestrowany kapitał zakładowy, co może być ważne z...

33 wypowiedzi
ostatnia 08.01.2024
Oszukani przez franczyzodawcę

Wspolpraca z firma Ship Center jako franczyzobiorca??? ODRADZAM SPRAWDZ ICH UMOWE U SWOJEGO PRAWNIKA, jest ona jednostronna i ukierunkowana na kary umowne ktore sobie sami...

48 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023
Czy na odzieży można jeszcze zarobic?

Ja kupuję na hurtowni stradimoda.pl od jakiegoś roku nie zawiodłam się doradzą zawsze dobrze dbają o klienta a uwierzcie mi jest dużo hurtowni które chcą tylko...

40 wypowiedzi
ostatnia 22.09.2023