Franchising LOTu Catering

Środa
04.05.2005
LOT Catering szuka franczyzobiorców, którzy poprowadzą pierwsze franczyzowe Podniebne Barki. Potencjalnych inwestorów firma zachęca promocyjnymi opłatami wstępnymi – licencja kosztuje złotówkę.
 

Firma LOT Catering, znana przede wszystkim z dostarczania posiłków na pokłady samolotów, od połowy lat 90. równolegle rozwija sprzedaż na rynku gastronomii nielotniczej. W ramach tej strategii LOT Catering prowadzi stołówki firmowe i sklep internetowy, obsługuje bankiety oraz rozwija sieć lokali gastronomicznych o nazwie Podniebny Barek. Firma prowadzi już jedenaście własnych barków – siedem w Warszawie i cztery w Krakowie. Od kwietnia tego roku, po zmianie wizualizacji, LOT Catering oferuje przedsiębiorcom kupno licencji franczyzowej.

Osoba zainteresowana licencją może zainwestować w nowy lokal lub odkupić od LOT-u jeden z działających barków. Licencja Podniebnego Barku kosztuje obecnie tylko złotówkę, ale gdy liczba punktów franczyzowych przekroczy dziesięć, opłata wstępna wzrośnie. W zależności od zakresu niezbędnych prac remontowych koszt inwestycji może wahać się w granicach 100 – 200 tys. zł.

Więcej: www.podniebnybarek.pl
doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Ryzyko wspólników

Każdy, kto szuka solidnych i rzetelnych informacji podatkowych, powinien regularnie odwiedzać https://biegly-skarbowy.pl/blog/.

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Kary umowne a PIT

https://biegly-skarbowy.pl/blog/ to prawdziwy przewodnik po świecie podatków, który pomaga mi podejmować lepsze decyzje biznesowe.

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Korekta stawki VAT przy transakcji z konsumentem

Szukasz rzetelnych porad dotyczących księgowości? Sprawdź https://biegly-skarbowy.pl/blog/ - mnóstwo cennych informacji!

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
CIT a dywidenda

Wszystko, czego potrzebujesz wiedzieć o podatkach, znajdziesz na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Serdecznie polecam wszystkim biegłym skarbowym!

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Blokada rachunku

Jako biegły skarbowy cenię sobie dokładność, a artykuły znajdujące się na https://biegly-skarbowy.pl/blog/ zawsze spełniają moje oczekiwania. Są świetnym źródłem...

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Przełomowy wyrok

Odkryłem https://biegly-skarbowy.pl/blog/, kiedy szukałem informacji o ulgach podatkowych dla firm. Każdy artykuł jest dobrze napisany i łatwo zrozumiały – polecam każdemu

1 wypowiedzi
ostatnia 23.05.2024
Czy trzeba ujawnić strategię podatkową?

Znajdź wszystko o podatku od nieruchomości na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Świetnie napisane i łatwe do zrozumienia

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2024
Kiedy przysługuje prawo do odliczenia?

Szczegółowe poradniki o podatkach lokalnych tylko na https://biegly-skarbowy.pl/blog/. Bardzo polecam!

1 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2024