Zielona Ciuchcia na licencji

Zielona Ciuchcia poszukuje franczyzobiorców, którzy gotowi są prowadzić przedszkola w miastach o liczbie mieszkańców powyżej 300 tys.
Piątek
11.07.2008
Sieć przedszkoli Zielona Ciuchcia zakończyła prace nad pakietem franczyzowym. Aktualnie przedstawiciele firmy prowadzą negocjacje z potencjalnymi franczyzobiorcami.
 

Osoby zainteresowane prowadzeniem przedszkola franczyzowego Zielona Ciuchcia powinny dysponować kwotą ok. 0,5 mln zł. - Jest to niezbędna kwota, aby otworzyć przedszkole z prawdziwego zdarzenia. Inwestycja jest duża, ale z naszych doświadczeń wynika, że zwraca się po upływie dwóch lat - mówi Mirosław Sławek, dyrektor zarządzający przedszkolami Zielona Ciuchcia.

Firma poszukuje franczyzobiorców, którzy gotowi są prowadzić przedszkola w miastach o liczbie mieszkańców powyżej 300 tys. Franczyzodawca pobiera opłatę wstępną w wysokości 50 tys. zł. W zamian partner może liczyć na pomoc przy projektowaniu i wyposażeniu przedszkola, nawiązaniu współpracy z dostawcami niezbędnego wyposażenia i usług, szkolenia oraz w pozyskaniu pierwszej grupy wychowanków. Przedsiębiorca otrzyma również podręcznik operacyjny, w którym opisane są zasady organizowania i prowadzenia przedszkola.

W czasie trwania współpracy franczyzobiorca ponosi comiesięczną opłatę bieżącą w wysokości 4 proc. przychodów oraz opłatę marketingową na poziomie 1 proc. miesięcznych przychodów – ale to dopiero po roku działalności. Do tego czasu biorca licencji jest zwolniony z wszelkich opłat na rzecz sieci.

(smoli)


POPULARNE NA FORUM

Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

1 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018