ZRÓB BIZNES RAZEM Z TELEPIZZĄ. POZNAJ SMAK WŁASNEGO BIZNESU.
 

Przykładowy lokal Telepizzy

Telepizza jest liderem w dostawie pizzy na telefon, a w ostatnich latach równie duży nacisk kładzie na sprzedaż pizzy na miejscu. Stąd nowoczesny wystrój wszystkich nowopowstających lokali franczyzowych.

Sieć Telepizzy liczy 30 lokali własnych i 90 franczyzowych, co czyni ją jedna z największych marek gastronomicznych w Polsce. Telepizza posiada dwa centra logistyczno – produkcyjne (Centralna & Południowa Polska) i zatrudnia 2,5 tys. pracowników.

Telepizza poszukuje franczyzobiorców, którzy poprowadzą pizzerie na zasadzie licencji.

Michał Ruraż-Lipiński franczyzobiorca Telepizzy z Marek

Franczyzobiorcom zapewniamy:

Stałą opiekę doradców. Rozpoczęcie własnej działalności, a następnie jej prowadzenie to spore wyzwanie i konieczność podejmowania każdego dnia wielu decyzji biznesowych. Dlatego Telepizza dba o fachowe wsparcie dla swoich licencjobiorców, oddając im do dyspozycji sztab doświadczonych pracowników działu operacyjnego Telepizza Poland. Nasi konsultanci codziennie udzielają wsparcia we wszystkich sprawach związanych z prowadzeniem pizzerii sieci Telepizza. Każdy z nich opiekuje się wyłącznie niewielką grupą lokali, co podnosi efektywność współpracy.

Wsparcie struktur centralnych. Telepizza oferuje pomoc wyspecjalizowanych działów w sprawach personalnych i administracyjnych, budowlano-technicznych, pomoc prawną oraz duże wsparcie marketingowe. Dodatkowo gotowy i sprawnie działający system logistyki dostaw zdejmuje z licencjobiorcy obowiązek dbania o dostawców oraz jakość produktów i atrakcyjność cen.

Korzyści skali działania. Sieć Telepizzy to 120 lokali w Polsce, ponad 6 milionów pizz sprzedawanych każdego roku i kilkanaście lat doświadczenia w prowadzeniu biznesu. Skala działania i wieloletnia obecność na polskim rynku przekładają się na konkretne korzyści, które dostępne są również dla osób dopiero rozpoczynających swoją działalność w ramach sieci.

Guillaume de Colonges, Prezes Carrefour Polska

Pizza Italian Fit

Najwyższa jakość produktów za rozsądną cenę. Wysokiej jakości produkty w niższych cenach możliwe są wyłącznie dzięki odpowiedniej skali działania, systemowi centralnych zakupów oraz kontroli produktów prowadzonej przez Dział Jakości. To właśnie zakup półproduktów jest jednym z kluczowych elementów biznesu, zapewniających zadowolenie konsumentów z produktu końcowego oraz godziwy zysk z działalności.

Skuteczną reklamę w najefektywniejszych mediach. Telepizza posiada profesjonalne struktury działu marketingu zapewniające od lat regularną obecność w najważniejszych mediach. Nasze kampanie reklamowe skutecznie zwiększają sprzedaż.

System franczyzowy Telepizzy daje franczyzobiorcom:

 • bezpieczną inwestycję popartą solidną i znaną marką,
 • centralny System Dostaw - najlepsi dostawcy w kraju, bardzo dobre ceny (Dział Zakupów i Logistyki),
 • wsparcie Głównego Biura zarówno w okresie budowania, jak i prowadzenia lokalu,
 • plan rozwoju (Dział Marketingu, Dział Analiz, Prawny, Księgowo – Finansowy),
 • projekt i wyposażenie lokalu (Dział Inwestycji ),
 • szkolenia personelu (Dział Zasobów Ludzkich, Dział Kadr i Płac),
 • codzienna pomoc konsultantów (Dział Operacyjny),
 • reklamę i system promocji,
 • ogólnopolskie kampanie reklamowe wspierane działaniami ATL (telewizja, radio, kino, Internet, facebook) i BTL (ulotki, plakaty, menuboardy i inne),
 • lokalne akcje marketingowe i promocję produktów,
 • akcje cross-promocyjne z innymi markami,
 • najwyższą jakość produktów,
 • sprawdzone receptury produkcji (Dział Kontroli Jakości),
 • najnowszą technologię wypieku (Piece Marshalla),
 • formułę gorącej dostawy dzięki termosom indukcyjnym,
 • system informatyczny SAGA (Dział IT),
 • system zamówień Online,

Wymagania finansowe:

 • Minimalna kwota inwestycji: 150 tys. zł;
 • Reszta warunków dostosowana indywidualnie - prosimy o telefon i umówienie spotkania.

Wymagania wobec kandydatów:

Osoba fizyczna lub prawna z osobistym zaangażowaniem w prowadzenie lokalu Telepizzy (nie wymagamy doświadczenia w gastronomii).

Lokal własny lub dzierżawiony o powierzchni ok. 100-150 m2 - w zależności od miasta i atrakcyjności położenia.

Miasto powyżej 40 tys. mieszkańców, w uzasadnionych przypadkach może być mniejsza liczba mieszkańców. Lista miast/lokalizacji, o największym potencjale będzie przedstawiona kandydatowi na spotkaniu rekrutacyjnym.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o kontakt: Leszek Nowak, tel. 502 456 776.

Zgłoszenie

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o wypełnienie i wysłanie poniższej ankiety.


Dowiedz się więcej
Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Telepizza.
Dowiedz się więcej
Dane kandydata
Dane kandydata
Dodatkowe informacje
Dodatkowe informacje
If you see this, leave this form field blank