Biznes na pięciolinii

Franczyzobiorcami Music School mogą zostać osoby, które na co dzień mają do czynienia z muzyką.
Wtorek
22.11.2011
Music School wychodzi ze swoim konceptem poza Warszawę. W przyszłym roku mają powstać pierwsze franczyzowe szkoły rozwijające muzyczne talenty.
 

Polacy lubią oglądać programy wyławiające muzyczne talenty, ale coraz częściej chcą w sobie te talenty również rozwijać. Dlatego rośnie popularność szkół muzycznych, zwłaszcza prywatnych. Jedną z nich jest warszawska Music School, która na rynku działa od 2008, a w październiku tego roku rozpoczęła rozwój poprzez franczyzę. Na razie pod logo Music School działają dwie szkoły muzyki, obie w stolicy, jednak już w przyszłym roku mają pojawić się pierwsze placówki prowadzone przez franczyzobiorców.

- Planujemy w przyszłym roku otworzyć co najmniej pięć placówek franczyzowych – deklaruje Katarzyna Jakimowicz, właścicielka Music School.

Pierwsze franczyzowe placówki Music School będą powstawać w największych polskich miastach wojewódzkich. Music School zamierza również rozszerzać współpracę z innymi firmami działającymi w branży muzycznej.

Franczyzobiorcami Music School mogą zostać osoby, które na co dzień mają do czynienia z muzyką – są muzykami hobbystami lub mają wykształcenie muzyczne. Mile widziane są również osoby prowadzące inną działalność edukacyjną np. szkoły językowe lub szkoły tańca.

- Oczywiście nie zamykamy drzwi przed nikim, dlatego do naszej sieci mogą przystąpić osoby, które nie mają jeszcze doświadczenia biznesowego – dodaje właścicielka Music School.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Z korepetytora na dyrektora

Fajny artykuł o ciekawej historii. Trzeba przyznać, że pomysł jest dość oryginalny i na pewno jest na to zapotrzebowanie. Sama chodziłam na korepetycje z matmy, więc...

3 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Z korepetytora na dyrektora

Hm, ciekawe - i pracować z dziećmi mogą osoby bez przygotowania pedagogicznego? Trochę to dziwne...

3 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

Jasne, że się opłaca! W ogóle branża szkoleniowa daje dużo satysfakcji - i organizatorom, i uczestnikom :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Firma szkoleniowa - pomysły na aktywizację uczestników

Jest dużo metod - praca projektowa, case study. Dobre efekty daje też odrobina rywalizacji na zajęciach :)

5 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Półkolonie dają zysk

Fakt, na półkoloniach mozna się dorobić. Z tym, że sezonowo. Chyba, że ktoś myśli nad dodatkową organizacją także warsztatów całorocznych :)

2 wypowiedzi
ostatnia 05.09.2018
Szkolenia biznesowe?

The more taught we are the less demanding it is to settle on educated choices and our aptitudes and capacities are much looked for after by businesses. An a valid example would...

2 wypowiedzi
ostatnia 15.08.2018
Półkolonie dają zysk

Moja córka w tym roku jedzie na półkolonię do Warszawy, organizowana przez Akademię Nauki. Jest tematyczna 'Tytus, Romek i Atomek', są terminy na lipiec i sierpień. Jak...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.05.2018
Szkolenia inżynierskie?

Moja znajoma kiedys korzystala i z tego co pamiętam to była zadowolona:)

1 wypowiedzi
ostatnia 24.04.2018