Obecnie liczba lokali Biesiadowo przekracza 70, a Crazy Piramid Pizza zbliża się do 25.
Czwartek
14.06.2012
Biesiadowo to już nie tylko pizzerie. Franczyzodawca pizzerii zajął się dystrybucją kwasu chlebowego.
 

Biesiadowo nie zwalnia tempa. Sieć pizzerii powiększyła się niedawno o lokale w Legionowie, Działdowie, Ostrołęce i Warce. Przybyło też punktów drugiego konceptu franczyzodawcy - Crazy Piramid Pizza. Placówki tej marki pojawiły się Kielcach i Katowicach. Obecnie liczba lokali Biesiadowo przekracza 70, a Crazy Piramid Pizza zbliża się do 25. Oprócz rozbudowy sieci, operator pracuje nad powiększaniem oferty swoich placówek gastronomicznych. Od niedawna intensywnie rozwija dystrybucję kwasu chlebowego pod marką Biesiadowo.

- Już teraz mogę powiedzieć, że wprowadzenie kwasu na rynek było strzałem w dziesiątkę. Wyróżnia go przede wszystkim to, że jest produktem całkowicie naturalnym, bez konserwantów i jakichkolwiek dodatków chemicznych – podkreśla Wojciech Goduński, właściciel Biesiadowa.

Zdaniem Goduńskiego, jego systemy franczyzowe zawdzięczają szybki rozwój niskim kwotom inwestycji, a także promocji, w ramach której nowi franczyzobiorcy otrzymują skuter do rozwożenia pizzy gratis.
- Dodatkowo dla tych, którzy się zdecydują na przystąpienie do sieci pizzerii Crazy Piramid Pizza, oferujemy 10 proc. zniżki na wyposażenie lokalu oraz zwolnienie z opłaty franczyzowej przez okres 6 miesięcy – mówi Goduński.

Operator Biesiadowa i Crazy Piramid wprowadził też na rynek nową markę napojów energetycznych i izotonicznych – X Max Energy Drink.

(gum)