SuperKsięgowa wkracza do akcji

Według danych GUS za I kwartał 2011 roku w Polsce działało ponad 42 tys. podmiotów prowadzących usługi w zakresie księgowości.
Poniedziałek
17.12.2012
Portal internetowy chce zrzeszać niezależne biura, aby ułatwić im dostęp do nowych klientów i nowego oprogramowania.
 

Na stronie internetowej SuperKsiegowa.pl przedsiębiorcy mogą zlecić rozliczenie faktury VAT, prowadzenie książki przychodów i rozchodów, czy monitorowanie płatności. Prowadzeniem rozliczeń zajmują się biura rachunkowe współpracujące z portalem. W ten sposób mogą mieć dostęp do wielu nowych klientów z całego kraju, ale SuperKsięgowa oferuje im również narzędzia usprawniające prowadzenie księgowości. System pozwala biurom należącym do sieci zautomatyzować niektóre procesy, na przykład fakturowanie, wysyłki e-deklaracji, czy przypomnienia SMS do klientów. Dzięki temu biura mają więcej czasu na prowadzenie swojej działalności, poszerzanie jej o kolejne usługi, czy też rozwój zatrudnionych księgowych.

- Chcemy, aby w sieci SuperKsięgowa znalazły się biura rachunkowe otwarte na zdobywanie wiedzy, nowoczesność i świadczenie wysokiego poziomu usług. Mamy już kilkadziesiąt biur partnerskich spełniających takie kryteria. Obecnie spotykamy się z biurami w całym kraju i zauważamy duże zainteresowanie naszą propozycją. Planujemy, że do końca 2013 roku w sieci SuperKsięgowa znajdzie się kilkaset biur rachunkowych – mówi Patrycja Strzelecka, dyrektor zarządzająca spółki SuperKsięgowa.

SuperKsiegowa.pl deklaruje, że bardzo dokładnie sprawdza wszystkie podmioty, które chcą przystąpić do sieci. O przyjęciu decyduje m.in. wysoki poziom wiedzy i jakości obsługi klienta oraz odpowiednie kwalifikacje personelu. Sieć Niezależnych Biur Rachunkowych SuperKsięgowa działa na zasadach partnerstwa. Przynależność do sieci nie wiąże się z żadnymi opłatami. W zamian za to biura przystępujące do sieci zyskują dostęp do ogólnopolskiego rynku. Uczestniczą również w działaniach promocyjnych podejmowanych przez firmę.

(mak)


POPULARNE NA FORUM

Pierwszy biznes dla 20-latka

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie...

23 wypowiedzi
ostatnia 22.01.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Skoro jest tu mowa o marketingu, jako o kompleksowym działaniu, to może warto pochylić się nad propozycją firmy Vsweb. Firma jest młoda ale ma świeże pomysły na...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.01.2019
Outsourcing to nie tylko oszczędności...

Przy prowadzeniu mojej raczej małej firmy dużo pomogli pod względem it ludzie z Omegi – itomega.pl. Mają fajne uczciwe warunki jeśli chodzi o koszty, poza tym...

6 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019
Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018