Franczyzobiorca Tup Tup powinien dysponować lokalem o powierzchni 80-100 m2 i kapitałem w wys. 30 tys. zł.
Piątek
30.08.2013
Producent odzieży dziecięcej Tup Tup sprowadza do Polski nowe marki. Franczyzobiorcy zyskają bogatszy asortyment.
 

- Zacieśniamy współpracę z naszym partnerem - niemieckim Kids Fashion Group. Dzięki temu udało nam się rozszerzyć asortyment o kilka marek, które stanowią uzupełnienie marki własnej Tup Tup – mówi Kamila Kalisz, specjalista ds. obsługi klientów kluczowych i salonów firmowych. - Takie rozwiązanie pozwoli na obsługę większej grupy klientów o rozmaitych wymaganiach wzorniczych, cenowych i asortymentowych.

Właściciel marki Tup Tup, spółka Hurtimex, działa od 1990 roku. Początkowo firma zajmowała się głównie działalnością handlową, w tym między innymi sprzedażą odzieży dziecięcej. Od 1992 roku projektuje i produkuje odzież dla dzieci i niemowląt pod markami Tup Tup i Hoop. Od roku 2004 firma prowadzi salony własne, poszerzyła sieć dystrybucji o partnerskie sklepy multibrandowe oraz sklepy franczyzowe, planuje również budowę sieci franczyzowej na terenie Czech. Obecnie pod marką Tup Tup działa 21 sklepów franczyzowych oraz 3 sklepy własne na terenie całego kraju.

– Do końca roku zamierzamy otworzyć około 5-7 sklepów franczyzowych – mówi Anna Żuberek, koordynator ds. obsługi salonów firmowych. - Tylko we wrześniu uruchomimy outlet w Szamotułach i salon franczyzowy w Wolsztynie.

Salony franczyzowe Tup Tup powstają w centralnych miejscach miast liczących min. 20 tys. mieszkańców (główny rynek, główne ulice handlowe, mini galerie). W ramach pakietu franczyzowego biorca licencji otrzymuje m.in. projekt lokalu, towar, oprogramowanie, kasę fiskalną, podręcznik operacyjny i bieżącą obsługę klienta.

(awh)


POPULARNE NA FORUM

5 -10- 15 wypowiedziała wszystkie umowy

Witam chodzi mi o sklepy 51015 ponieważ chciałam otworzyć ten sklep u siebie w mieście i pan z którym rozmawiałam nic nie wspominał o kłopotach a dowiadywalam się we...

8 wypowiedzi
ostatnia 19.10.2018
Centra handlowe na celowniku

Sklepy online teraz przezywają prawdziwy rozkwit.

3 wypowiedzi
ostatnia 27.08.2018
Pieluszki typu pampers

Mam dostęp do pieluszek dada w ilościach tir. Wszystko legalnie bo na rynkach wschodnich są juz podróbki. Zapraszam do współpracy :)

7 wypowiedzi
ostatnia 04.06.2018
Dzień dziecka - prezenty

U nas na dzień dziecka są tylko słodycze i to tak w niewielkiej ilości. Dzieci jakoś nie mają wielkich oczekiwań w kwestii prezentów na ten dzień.

1 wypowiedzi
ostatnia 17.05.2018
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Wszyscy piszą, że wchodzą ale zero konkretów. Można więcej szczegółowych informacji poznać. 

57 wypowiedzi
ostatnia 07.03.2018
Obrót w sklepie z odzieżą dziecięcą

możesz popytać także inne osoby które prowadzą taki sklep

5 wypowiedzi
ostatnia 21.02.2018
Sklep z zabawkami - czy warto prowadzić?

to spamowanie typu "będą potrzebne Ci regały, koleżanka szukała i znalazła" ... ludzie, nie stać Was na uczciwą reklamę tylko tworzycie takie bzdurne historie? Jak dla...

26 wypowiedzi
ostatnia 02.12.2017
Wydawanie książek dla dzieci – bajeczny interes

Jak dla mnie pisanie bajek dla najmłodszych jest najlepszą przygodą. Powinny one być śmieszne, ale pouczające. Kolorowe, ale nie wyszystko. Bardzo podobają mi się baśnie.

57 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2017