Zalety związane z platformą to przede wszystkim możliwość informowania klientów na bieżąco o swojej ofercie, specjalnych promocjach czy wydarzeniach.
Emilia Kopania, key account manager w New Media Ventures, właściciel systemu Freebee
Poniedziałek
23.09.2013
O korzyściach i zasadach działania platformy kilku programów lojalnościowych opowiada Emilia Kopania, manager w New Media Ventures, właściciel Freebee.
 

Na czym polega program Freebee?
Freebee jest multipartnerską platformą programów lojalnościowych opartą o nowe technologie. Partner do prowadzenia własnego programu otrzymuje tablet i karty dla klientów. Karty mogą być spersonalizowane zgodne z identyfikacją wizualną marki partnera. Dzięki opracowanemu systemowi właściciele firm – sklepów, restauracji, punktów usługowych – zyskują klientów, którym odwdzięczają się nagrodami.

Jak w praktyce wygląda korzystanie z kart lojalnościowych?
Po dokonaniu określonego w zasadach programu zakupu, klienci skanują swoje karty i odbierają punkty. Za zebrane punkty odbierają nagrody. Aby program osiągnął sukces, istotne jest, żeby klienci mogli je odbierać już po kilku wizytach czy zakupach. Poza tym nagrody powinny być unikalne, czyli takie, których klient nie znajdzie nigdzie indziej – tyko u naszego partnera. To one pomagają w budowaniu wyjątkowego wizerunku w oczach klienta. Przykładem takiej nagrody może być przepis na wybraną potrawę z menu.

Jakie korzyści czerpią przedsiębiorcy korzystający z usługi Freebee?
Firma jest w stanie stworzyć i obsługiwać program dla sieci działających w systemie franczyzowym. Program lojalnościowy uwzględnia charakterystykę sieci i jej zasięg. Aktualnie w całej Polsce funkcjonuje już kilkaset lokalizacji, w których można korzystać z programów na platformie Freebee. Zalety związane z platformą to przede wszystkim możliwość informowania klientów na bieżąco o swojej ofercie, specjalnych promocjach czy wydarzeniach. Statystyki pomagają właścicielom firm dowiedzieć się więcej o swoich klientach, dzięki czemu mogą dostosować ofertę do ich oczekiwań. Innym atutem jest fakt, że używa tylko jednej karty lojalnościowej do wszystkich programów Freebee.

rozmawiał (dw)


POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

1 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018
Reklama w social media

Oprócz social media warto również wybrać pozycjonowanie. Sama reklama w SM może nie wystarczyć, chociaż nie wiem z jakiej branży jesteś.

3 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Jaka drukarnia online?

Polecam wpisać w Google Web-to-Print Wizytówki,ulotki a już niedługo zamawiam u nich kalendarze a wszystko w korzystnej(lepszej na razie nie znalazłem) i to wszystko z...

45 wypowiedzi
ostatnia 03.10.2018
Jaki internet do firmy?

Kasia31 No niestety często jest tak, że te mobilne mają limit i nawet jak nie wzrastaja opłaty to zwalnia net do minimum. Kiedyś próbowałam i nawet maila nie mogłam...

7 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Gadżety reklamowe - co zamówić?

Długopisy, kubki, to już przeżytek. Teraz lepiej postawić na coś co oryginalnego. Może np. power bank z logo firmy?

91 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018