Partnerzy MyDej otrzymują pakiet gotowych toreb z nadrukiem do prezentacji klientom, tysiąc sztuk własnych wizytówek, ofertę z cennikiem w wersji elektronicznej, wzór umowy oraz szablony projektów graficznych.
Poniedziałek
21.07.2014
Niska kwota inwestycji i częsty kontakt z klientem zachęca młodych do sprzedaży ekotoreb na licencji MyDej Group.
 

Ponad 30 franczyzobiorców MyDej Group poszukuje klientów zainteresowanych publikowaniem ich reklamy na ekologicznych torbach, które posiadają atest bezpieczeństwa w kontakcie z żywnością. Może być w nie pakowane pieczywo oraz produkty farmaceutyczne.
- Torby MyDej Group są dystrybuowane w kilkudziesięciu sklepach z pieczywem i aptekach na terenie danego powiatu, gminy czy miasta. Są rozdawane bezpłatnie przy codziennych zakupach, więc mieszkańcy chętnie z nich korzystają. Dzięki temu nasza reklama trafia bezpośrednio do wielu domów. Jest tania i działa z dużym zasięgiem lokalnym. Ostatnio otworzyliśmy oddziały w woj. świętokrzyskim, w  Starachowicach i Ostrowcu Świętokrzyskim – mówi Piotr Dejer, właściciel MyDej Group.

Firma przygotowuje się do wejścia na rynek niemiecki i brytyjski, gdzie biznes chcą poprowadzić mieszkający tam Polacy. Franczyzobiorcy nie muszą wynajmować biura, ponieważ spotykają się z klientem osobiście. Działalność można prowadzić z dowolnego miejsca, na przykład z domu, ale z dostępem do internetu. Inwestycja w biznes wynosi 2,5 tys. zł, zaś opłata miesięczna w wysokości 300 zł.

- Najbardziej zainteresowani naszą ofertą franczyzową są młodzi ludzie. Mają oni jednak obawy przed założeniem działalności gospodarczej ze względu na koszty jej prowadzenia. Dużym ułatwieniem w tej kwestii są niższe składki ZUS przez pierwsze dwa lata. Nie wymagamy doświadczenia w branży reklamowej. Zwrot z inwestycji może nastąpić po wydaniu pierwszego nakładu opakowań – twierdzi Piotr Dejer.
(dw)


POPULARNE NA FORUM

Outsourcing to nie tylko oszczędności...

Przy prowadzeniu mojej raczej małej firmy dużo pomogli pod względem it ludzie z Omegi – itomega.pl. Mają fajne uczciwe warunki jeśli chodzi o koszty, poza tym...

6 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019
Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018