Dotacje Export Group specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji ze środków unijnych od 2007 roku. Firma zapewnia, że jej skuteczność w tym zakresie wynosi ponad 80 procent.
Piątek
28.11.2014
Franczyzobiorcy pomogą firmie Dotacje Export Group pozyskać środki z Unii Europejskiej dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.
 

Dotacje Export Group, firma specjalizująca się w pozyskiwaniu dotacji unijnych, planuje do czerwca 2015 roku otworzyć 50 biur franczyzowych. Placówki mają obsługiwać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa. Strategia firmy jest odpowiedzią na polską politykę rozwoju regionalnego, która zakłada pozyskanie z budżetu unijnego 32 miliardy euro w latach 2014-2020 na inicjatywy lokalne. Pieniądze będą kierowane do sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

Stawka jest wysoka, dlatego Dotacje Export Group chce pełnić kluczową rolę w doradztwie przy pozyskiwaniu dotacji unijnych. Firma zamierza zagospodarować niszę i skoncentrować się na obsłudze drobnych przedsiębiorców, którzy dotychczas mieli utrudniony dostęp do specjalistycznych usług związanych z pozyskiwaniem wsparcia finansowego od UE. – Branża dzieli się na profesjonalne firmy zainteresowane walką o dotacje dla projektów o wartości co najmniej kilku milionów złotych oraz na amatorów, którzy piszą skazane na niepowodzenie niskiej jakości wnioski o dotacje dla małych firm – mówi Piotr Buchalski, prezes Dotacje Export Group.

Firma chce wyjść naprzeciw właścicielom mniejszych firm i fachowo wesprzeć ich w staraniach o pieniądze unijne. – Budujemy sieć lokalnych biur doradczych z profesjonalnym wsparciem merytorycznym i procedurami gwarantującymi wysoką jakość usług. Mocny nacisk kładziemy na szkolenia naszych franczyzobiorców i ich pracowników. Stosujemy te same co instytucje przyznające dofinansowanie procedury sprawdzania i oceny projektów – mówi Piotr Buchalski.  

Koszt inwestycji w biuro franczyzowe Dotacje Export Group wynosi od 45 do 70 tys. zł. Wysokość kwoty uzależniona jest od lokalizacji biura, jego powierzchni i liczby pracowników. Franczyzobiorcy zarabiają na przygotowaniu wniosków o dotacje unijne oraz na prowizji za ich przyznanie. Zwrot z inwestycji następuje już w pierwszym roku działalności. (mk)


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Program do fakturowania

Poszukuję jakiegoś dobrego programu do fakturowania. Może być płatny. Zależy mi na tym, abym mógł w każdej chwili i z każdego miejsca wystawić fakturę. Grunt to...

1 wypowiedzi
ostatnia 03.12.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

No moim zdaniem to warto nawet do małych firm zatrudnić jakąś kancelarię adwokacką. Bo w sumie wszystko zależy od tego, jaki jest to biznes, jak duże transakcje itp. I...

18 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Polecam skontaktować się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, oni zajmują się zarówno sprawami karnymi, cywilnymi jak i przygotowaniem i sprawdzeniem umów. Sama...

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Skontaktuj się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, mi pomogli szybko zakończyć sprawę rozwodowa z orzeczeniem winy męża.

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
znaki bhp

Nie słyszałem szczerze mówiąc

2 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Sprzedam koszty, czyli handel fakturami

Przestrzegam przed „usługami” oferowanymi przez firmę B2BPartner Sa poprzez stronę www.sprzedamkoszty.com.

Niestety, po opłaceniu wymaganej kwoty (na konto serwisu...

8 wypowiedzi
ostatnia 04.10.2018
Jak odzyskać odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym?

Czy w przypadku wypadków komunikacyjnych można powołać się na ubezpieczenie od NW?

50 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Poszukiwane osoby oszukane na polisach

Miałam kiedyś polisę w Scandii. Udało mi się odzyskać pieniądze. Pomogła mi w tym pewna osoba, świadcząca usługi za przystępną cenę, co istotne rozliczenie było...

5 wypowiedzi
ostatnia 22.08.2018