Przedstawicielem Inkubatora Eksportu może zostać każdy, kto ma kontakt z firmami i chce pośredniczyć w sprzedaży usług eksportowych.
Jolanta Lesisz specjalista ds. eksportu Inkubatora Eksportu
Sobota
14.03.2015
Inkubator Eksportu chce zbudować sieć agentów sprzedających usługi, które pomogą polskim firmom wejść na rynki zagraniczne.
 

Wartość polskiego eksportu w 2014 roku przekroczyła 150 mld euro. Najwięcej sprzedajemy do Niemiec, Czech, Francji i Rosji, ale cały czas zdobywamy nowe rynki. Niestety, wciąż siłą napędową polskiego eksportu są przede wszystkim duże przedsiębiorstwa.
– Ze względu na brak odpowiedniej kadry i ograniczone możliwości finansowe małe firmy mają często utrudniony dostęp do zagranicznych rynków – mówi Jolanta Lesisz specjalista ds. eksportu Inkubatora Eksportu.

Ofertę szybkich i tanich usług w zakresie wprowadzania małych firm na rynki zagraniczne zaproponował Inkubator Eksportu. Inkubator założyli ludzie od lat zajmujący się pozyskiwaniem klientów na rynkach zagranicznych i obsługujący handel międzynarodowy, którzy dostrzegli potrzebę małych firm do korzystania z profesjonalnych pośredników.

Sposobem na dotarcie do przedsiębiorców z ofertą jest stworzenie sieci pośredników sprzedających usługi Inkubatora.
– Chcemy dotrzeć z naszą ofertą do jak największej liczby małych firm, stąd decyzja o uruchomieniu systemu partnerskiego – mówi Jolanta Lesisz.

Przedstawicielem Inkubatora Eksportu może zostać każdy, kto ma kontakt z firmami i chce pośredniczyć w sprzedaży usług eksportowych.
– Może to być nowa firma bądź już działająca, np. biuro rachunkowe czy agencja finansowa, która rozszerzy dotychczasową działalność o sprzedaż usług eksportowych – kontynuuje Lesisz.

Opłata za przystąpienie do sieci Inkubatora Eksportu wynosi 1,5 tys. zł. W zamian za nią przedstawiciel otrzyma szyldy, katalogi i inne materiały promocyjne. W trakcie współpracy agent będzie zobowiązany uiszczać opłatę marketingową w wysokości 200 zł. Przedstawiciele firmy czerpią dochody z prowizji od sprzedaży usług Inkubatora (wynosi 20 proc.), zyski wahają się na poziomie od 2 do 12 tys. zł miesięcznie. Inkubator Eksportu zawiera z przedstawicielami firmy bardzo liberalną umowę, która nie przewiduje żadnych kar i opłat za ewentualne jej zerwanie. Założyciele Inkubatora Eksportu liczą, że do końca bieżącego roku nawiążą współpracę z 50-70 agentami.


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Pieniądze w roboczych ubraniach

My mamy od lat sprawdzone miejsce czyli hurtownię https://odziezroboczalublin.pl/ Mają odzież roboczą porządnej jakości, produkty BHP i chemię gospodarczą. Firma...

3 wypowiedzi
ostatnia 17.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018
Jaka drukarnia online?

Ja od dawna drukuje w AQRAT.pl. Bardzo fajna drukarnia, nie są online ale mają świetnych opiekunów, dopilnowują wszystkiego, doradza, poprawia pliki i mam zawsze wszystko...

45 wypowiedzi
ostatnia 31.10.2018
Jaka drukarnia online?

Ja jakoś nie mam przekonania do drukarni online, nie zawsze jakość jest dobra, wolę iść do sprawdzonej drukarni na mieście. Od razu widze co i jak itd.

45 wypowiedzi
ostatnia 30.10.2018