– Zależy nam na najwyższej skuteczności w pozyskiwaniu dotacji. Nasi eksperci z centrali weryfikują każdy przygotowywany wniosek. Dzięki temu możemy utrzymać najwyższe standardy naszych usług, z korzyścią dla naszych franczyzobiorców – mówi Piotr Buchalski, prezes firmy Dotacje Export Group.
Sobota
30.05.2015
Dotacje Export Group ma już 14 partnerów. Do końca czerwca pod szyldem firmy będzie działać 18 biur.
 

– Spodziewamy się, że druga połowa roku będzie tak samo dobra jak pierwsza. Przybywa ciągle nowych osób, zainteresowanych współpracą z nami. Chcemy być obecni we wszystkich województwach mówi Piotr Buchalski, prezes firmy Dotacje Export Group.

Partnerzy sieci są wyspecjalizowani w programach unijnych, dopasowanych do potrzeb poszczególnych regionów kraju. Ich najważniejszym zadaniem jest pozyskiwanie wsparcia finansowego dla mikro, małych i średnich firm z budżetu Unii Europejskiej 2014-2020 roku. Jest z czego brać, ponieważ w ciągu najbliższych pięciu lat w koszyku dla tego sektora gospodarki jest do rozdysponowania ponad 30 mld euro. Jakość pracy licencjobiorców nadzoruje centrala firmy.

Zależy nam na najwyższej skuteczności w pozyskiwaniu dotacji. Nasi eksperci z centrali weryfikują każdy przygotowywany wniosek. Dzięki temu możemy utrzymać najwyższe standardy naszych usług, z korzyścią dla naszych franczyzobiorców mówi Piotr Buchalski.

Firma weryfikuje również przebieg realizacji projektu, czy wszystko jest zgodnie z przyjętymi normami europejskimi. Najmniejsze bowiem potknięcie przedsiębiorcy grozi cofnięciem dotacji.

Otrzymanie dotacji to tylko połowa sukcesu. Trzeba również pamiętać o procedurach unijnych, niezbędnych przy realizacji dofinansowanego projektu. Prosty błąd może być przyczyną utraty uzyskanych pieniędzy – mówi Piotr Buchalski.

Koszt inwestycji w biuro franczyzowe firmy Dotacje Export Group wynosi od 45 do 70 tys. zł, w tym opłata licencyjna 35 tys. zł netto. Wysokość nakładów zależy od lokalizacji biura, jego powierzchni i liczby pracowników.


doradca we franczyzie

POPULARNE NA FORUM

Program do fakturowania

Sprawdź sobie program do fakturowania Faktura Small Business: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-small-business/. Program ma to o czym piszesz i wiele innych przydatnych...

2 wypowiedzi
ostatnia 11.02.2019
Jaki bank polecacie ?

ja mam mBank ale zachwcycony nie jestem, pewnie zmienię go na inny

3 wypowiedzi
ostatnia 14.01.2019
Program do fakturowania

Poszukuję jakiegoś dobrego programu do fakturowania. Może być płatny. Zależy mi na tym, abym mógł w każdej chwili i z każdego miejsca wystawić fakturę. Grunt to...

2 wypowiedzi
ostatnia 03.12.2018
Czy warto zatrudniać własnego prawnika

No moim zdaniem to warto nawet do małych firm zatrudnić jakąś kancelarię adwokacką. Bo w sumie wszystko zależy od tego, jaki jest to biznes, jak duże transakcje itp. I...

18 wypowiedzi
ostatnia 17.11.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Polecam skontaktować się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, oni zajmują się zarówno sprawami karnymi, cywilnymi jak i przygotowaniem i sprawdzeniem umów. Sama...

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Szukam prawnika z Poznania - projekty, negocjacje, umowy

Skontaktuj się z kancelarią Lipiński i Walczak z Poznania, mi pomogli szybko zakończyć sprawę rozwodowa z orzeczeniem winy męża.

14 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
znaki bhp

Nie słyszałem szczerze mówiąc

2 wypowiedzi
ostatnia 15.10.2018
Sprzedam koszty, czyli handel fakturami

Przestrzegam przed „usługami” oferowanymi przez firmę B2BPartner Sa poprzez stronę www.sprzedamkoszty.com.

Niestety, po opłaceniu wymaganej kwoty (na konto serwisu...

8 wypowiedzi
ostatnia 04.10.2018