Jaką firmę założyć?

Start-up kontra tradycyjny biznes - sprawdź, gdzie zarobisz prawdziwe pieniądze. Dowiedz się, czy możesz mieć restaurację Burger King. Przeczytaj, jak założyć firmę eventową i manufakturę mydła. Opisujemy 10 opłacalnych franczyz w usługach dla biznesu. Krzysztof Klicki, twórca Kolportera, zdradza nam swój sposób na milion.
 

W sierpniowym numerze 8/2016 (138)

Raport specjalny

Start-up kontra tradycyjny biznes
Nowe technologie czy dobrze znane produkty? Internet czy klasyczne usługi? Aplikacje czy nisze w realnym biznesie? Gdzie czekają prawdziwe pieniądze, a gdzie tylko iluzje zysków?

Supertemat

Biznes, który służy każdemu
Przedsiębiorcy na dobre oswoili się z outsourcingiem. Chętnie zlecą firmom zewnętrznym różne czynności, o ile tylko na tym zaoszczędzą. Dlatego warto rozważyć inwestycję w biznes usługowy.

10 opłacalnych franczyz w usługach dla biznesu
W artykule opisujemy franczyzę Codziekiedy.info, iPowiat.pl, DlaWasInfo.pl, Free TV, MikroTV, Pakersi, Rabatem.pl, Mail Boxes Etc., DGE Bruxelles, Print Non Stop.

Stało się

Pieniądze w blasku słońca
Nadszedł sierpień, czas, w którym każdy szanujący się przedsiębiorca próbuje zapomnieć o codziennych znojach. A ciężko zarobione pieniądze topi w drinkach z palmą – pod palmą.

Pomysły na firmę

Kto może mieć restaurację Burger King?
Król burgerów to wymagający franczyzodawca. Do współpracy przyjmie tylko solidnych i pracowitych partnerów.

Firma na spółkę z siostrą
Anna i Urszula Bieluń postanowiły zarabiać na mydle. I nie wyjść na nim jak Zabłocki.

Zysk wyciśnięty na drążku. Rozwijamy niszowy biznes
Z roku na rok coraz więcej osób wie, co to jest street workout, i chce go uprawiać. Zapotrzebowanie na sprzęt do treningów rośnie.

Pieniądze z imprezy
Zarabianie i dobra zabawa mogą iść w parze. Organizacja imprez wymaga jednak przebicia się przez coraz liczniejszą konkurencję.

E-firma

Zyski z ziemniaczanej poczty
Są takie pomysły na biznes, które wydają się zbyt szalone, by mogły się udać. A jednak.

Mój franchising

Wspólnicy biesiadują
Mówi się, że spółki mogą zniszczyć każdą przyjaźń, ale historia Szymona Zwolińskiego i Daniela Taraszewskiego temu przeczy. Z sukcesem prowadzą wspólnie trzy restauracje Biesiadowo.

Na swoim, choć nie sama
Joanna Nowacka pracowała na etacie w biurze podróży, prowadziła też własne, ale ostatecznie wybrała franczyzę MyTravel.pl. Dlaczego?

Własny biznes

Pierwszego miliona nie zauważyłem
– Klucz do sukcesu ma w sobie każdy z nas. Potrzeba konsekwencji i odwagi w działaniu, zdrowego uporu, ciężkiej pracy i odrobiny pokory, aby po niego sięgnąć – radzi Krzysztof Klicki, twórca i prezes spółki Kolporter.

ABC franczyzy

Jak złowić klienta
Dobry biznesplan musi uwzględniać budżet marketingowy. W przeciwnym razie istnieje ryzyko, że wydatki na reklamę pójdą w błoto, a nasza firma przepadnie w odmętach rynku.

Steki menedżera

Franczyza z zagranicy
Bartosz Liszkowski trzy lata temu ściągnął do Polski markę Ziebart, amerykański koncern z branży motoryzacyjnej. Dlaczego wybrał ten brand?

Katalog franczyz i systemów partnerskich

370 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.
Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

Miesięcznik Własny Biznes FRANCHISING możesz zamówić przez internet w księgarni portalu Franchising.pl (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, Top Press, Ruch.

Miesięcznik dostępny jest także w wersji elektronicznej na tablety i smartfony w:


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza terenem Polski:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy Pocztą Polską. Cięższe zamówienia wysyłamy kurierem Inpost. Czas dostawy zamówienia przez Pocztę Polską na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK, Google Pay;
  • karty kredytowe: Visa, Mastercard (kredytowe, debetowe, biznesowe, Maestro),
  • przez bankowość internetową: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander;
  • tradycyjny przelew bankowy (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni);
  • zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48225608022.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748