Sklepy otwierane są zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach. Lokal powinien mieć powierzchnię od 100 m2. Może się mieścić zarówno w centrum handlowym, jak i przy ruchliwej ulicy.
Środa
03.08.2016
Drogerie Natura otworzyły kolejny sklep agencyjny. W systemie partnerskim działa 25 placówek tej sieci.
 

Nowa drogeria ruszyła 30 lipca w Jarosławiu. Po jej otwarciu cała sieć liczy 278 sklepów. Większość to placówki własne. W systemie agencyjnym działa 25 sklepów, 10 placówek funkcjonuje przy aptekach Dbam o Zdrowie. Obecnie spółka skupia się przede wszystkim na systemie drogerii agencyjnych.

W tej formie współpracy partner inwestuje w lokal – jego adaptację i wyposażenie, wykonane zgodnie z wytycznymi i projektami otrzymanymi od centrali. Nie płaci żadnej opłaty licencyjnej. Zarabia w systemie prowizyjnym, w zależności od wysokości sprzedaży. Towar jest własnością centrali, która dba o jego uzupełnianie.
- Przedsiębiorca pozostaje właścicielem sklepu, zarządza nim oraz pracownikami. Spółka ocenia natomiast potencjał wybranych punktów handlowych, zarządza całym asortymentem kosmetycznym, a także podpowiada jak dobrać produkty, w zależności od lokalizacji – tłumaczy Albert Kot, krajowy menedżer ds. rozwoju sieci franczyzowej i agencyjnej drogerii Natura. - Inwestorzy mogą liczyć na pełne wsparcie przy rozpoczęciu i w trakcie działalności.

Centrala Natury zapewnia też kasy fiskalne i system IT. Partner korzysta ze szkoleń oraz ogólnopolskich akcji marketingowych i promocyjnych. Sklepy otwierane są zarówno w dużych, jak i mniejszych miastach. Lokal powinien mieć powierzchnię nie mniejszą niż 100 m2, jednak jest to zawsze ustalane z partnerem i zależy od atrakcyjności lokalizacji. Może się mieścić zarówno w centrum handlowym, jak i przy ruchliwej ulicy.

W drogeriach Natury można kupić kosmetyki znanych polskich i zagranicznych marek, ale też produkty dostępne w sieci na wyłączność, jak m.in. Natura Care, KOBO Professional, My Secret, Sensique, Milly czy Seyo.


POPULARNE NA FORUM

Inwestycja w srebro - czy warto?

Chyba najlepiej inwestować w nieruchomości... Inwestycji głównie czynię pod okiem doświadczonych ludzi (więcej tu), z którymi współpracuję, jednak chciałabym w...

32 wypowiedzi
ostatnia 10.02.2019
Inwestycja w srebro - czy warto?

Na XTB macie możliwość inwestowania w surowce – ja działam ze złotem, srebrem i ropą. Po prostu w tych tematach mam doświadczenie. A czy warto w to inwestować?...

32 wypowiedzi
ostatnia 22.10.2018
Zastanawiam się nad Organique...

Moim zdaniem dobry pomysł, choć oczywiście musisz zrobić rozeznanie, czy w tamtym mieście nie ma podobnego sklepu z podobnym asortymentem i jak duże jest to miasto....

2 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Golden Rose - dystrybutor kosmetyków

GR ma produkty dobrej jakości, jak na ceny niektórych z nich (bardzo tanie). Można niedużym nakładem sobie skompletować dość pokaźną kosmetyczkę czy półki w...

12 wypowiedzi
ostatnia 21.09.2018
Powiedziała YES

Fajna marka, ma i bardziej klasyczną, i bardziej nowoczesną biżuterię :)

3 wypowiedzi
ostatnia 30.08.2018
Golden Rose - dystrybutor kosmetyków

Golden Rose? Moja żona używa kosmetyków tej firmy. Ma całą kolekcje lakierów od nich

12 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja też tak mówię, ale w głębi duszy już się zastanawiam, co dostanę :D

7 wypowiedzi
ostatnia 29.08.2018
Polacy lubią prezenty

Ja bardzo lubię prezent, chociaż zawsze mówię, że nie potrzeba

7 wypowiedzi
ostatnia 28.08.2018