Serwisują, drukują i zarabiają

Zwrot z inwestycji w Print non stop jest uzależniony od tego, jak szybko agent pozyska pierwszego klienta i jak dużo będzie on drukował (im więcej, tym szybszy zwrot z inwestycji). Franczyzodawca twierdzi, że 80 proc. dochodu związanego z pozyskaniem nowego klienta do programu otrzymuje agent.
Poniedziałek
15.08.2016
Franczyzodawca Print non stop zapewnia, że franczyzobiorcy marki mogą liczyć na wysoką marżę ze sprzedaży usług firmy.
 

Firma specjalizuje się w usługach dzierżawy, obsługi, sprzedaży oraz serwisowania drukarek i dostarczania tonerów.

W ofercie mamy wysokiej klasy urządzenia drukujące, nowe tonery i tusze, zarówno oryginalne, jak i zamienniki. Ale to, co nas wyróżnia od innych firm, to aplikacja do monitorowania druku. Zamiast tradycyjnej sprzedaży tonerów proponujemy nowoczesny model zarządzania wydrukami – mówi Przemysław Szajda, właściciel marki Print Non Stop.

Aplikacja monitoruje m.in. zużycie tonerów we wszystkich sprzętach drukujących, kontroluje liczbę wydrukowanych stron. Franczyzodawca zapewnia, że dzięki temu jej użytkownicy zaoszczędzą pieniądze i zoptymalizują działanie urządzeń w całej firmie.

Osoba, która chciałaby zarabiać jako agent Print Non Stop, musi wpłacić 85 tys. zł kaucji.

Daje nam ona gwarancję, że agent na poważnie zaangażuje się w biznes. Poza tym jest zabezpieczeniem kosztów związanych z jego wprowadzeniem do biznesu. Musi on przecież przejść szkolenia, otrzymać wsparcie w sprzedaży, trzeba wykupić serwery i stworzyć nowe konta w programie do monitorowania drukarek. Poza tym to my zaopatrujemy klienta w tonery, a dopiero finalnie rozliczamy się z agentem – mówi Przemysław Szajda.

Zwrot z inwestycji jest uzależniony od tego, jak szybko agent pozyska pierwszego klienta i jak dużo będzie on drukował (im więcej, tym szybszy zwrot z inwestycji). Franczyzodawca twierdzi, że 80 proc. dochodu związanego z pozyskaniem nowego klienta do programu otrzymuje agent. Pozostałe 20 proc. przeznaczone jest na pokrycie kosztów obsługi klienta, logistykę, wynajęcie magazynu.

W sieci działa jedna własna jednostka i sześć agencyjnych.

 


POPULARNE NA FORUM

Pierwszy biznes dla 20-latka

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie...

23 wypowiedzi
ostatnia 22.01.2019
Agencja marketingowa - czy warto?

Skoro jest tu mowa o marketingu, jako o kompleksowym działaniu, to może warto pochylić się nad propozycją firmy Vsweb. Firma jest młoda ale ma świeże pomysły na...

2 wypowiedzi
ostatnia 22.01.2019
Outsourcing to nie tylko oszczędności...

Przy prowadzeniu mojej raczej małej firmy dużo pomogli pod względem it ludzie z Omegi – itomega.pl. Mają fajne uczciwe warunki jeśli chodzi o koszty, poza tym...

6 wypowiedzi
ostatnia 21.01.2019
Drukarnia w Warszawie

a daj znać na czym chcesz drukować ten baner to będzie łatwiej doradzić :)

4 wypowiedzi
ostatnia 18.12.2018
Drukarnia w Warszawie

przykro mi, ale baneru nigdy nie miałam okazje drukować... :(

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

no to pierwsza drukarnia jaka przychodzi mi na myśl to Polimax na Nowoursynowskiej. Skontaktuj się z nimi i poproś o wycenę - mają tam atrakcyjne ceny więc pewnie...

4 wypowiedzi
ostatnia 16.12.2018
Drukarnia w Warszawie

Szukam drukarni w Warszawie, która za przystępną cenę zajmie się wydrukiem baneru. Zalezy mi też na tym, aby przez cenę nie ucierpiała jakość tego wydruku. Pomocy :)

4 wypowiedzi
ostatnia 09.12.2018
Gdzie najtaniej zamówić banery reklamowe?

hej a może spróbuj z nimi, są bardzo elastyczni i swoje nadruki możesz dać i zaprojektować i wielkości różne i sposoby montażu :)

45 wypowiedzi
ostatnia 19.11.2018