Forum: CUK - Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych - finanse i bankowość 106

Sasza 11.05.2010 *.83-238-147-150.ip.netia.com.pl

4

Witam

Mam pytanie odnosnie prowadzenia takiego centrum,chodzi mi konkretnie o sposób komunikacji z centrala jak to wychodzi w praktyce i oczywiscie jesli mozna wiedziec jak wyglada system prowizyjny?

Dziekuje i pozdrawiam

Łukaszos 22.05.2010 *.esl221.neoplus.adsl.tpnet.pl

27
Oferta podobna do innych - nic specjalnego, natomiast ciekawa nazwa i szybko rozwijająca się sieć.

jahol 28.05.2010 *.nat3-19.ghnet.pl

4
Witam,
zainteresowałem się franczyzą CUK . Czy orientuje się ktoś jak kształtują się prowizje w agencji takiej jak ta?
Chodzi mi oczywiście o orientacyjne kwoty - chciałbym się wstępnie zorientować w opłacalności takiego biznesu. Może ktoś miał już styczność z tą siecią? Będe wdzięczny za każdą informację. Pozdrawiam

Benyp 28.07.2010 *.83.2.229.16

1

Witam

Jestem zainteresowany otwarciem placówki Centrum Ubezpieczeń Komunikacyjnych bardzo proszę o opinie, co do tego systemu, współpracy z centralą, i opłacalności.

marcus065 23.08.2010 *.proxy13.pzu.pl

1
zna ktos podobne systemy partnerskie w tej branży ?

rooa 02.09.2010 *.82.160.75.80.fuz.pl

5
jakoś cicho w tym temacie. pewnie niezły system:)

jahol 03.09.2010 *.user-109-243-190-226.play-internet.pl

4
biorac pod uwage tematy poruszane na tym forum, znikoma ilosc wypowiedzi na temat CUK faktycznie dobrze swiadczy o tym systemie :)

wroclawianka 21.09.2010 *.bbb145.neoplus.adsl.tpnet.pl

15
Wysłałm zapytanie do tej Firmy ale niestety do dnia dzisiejszego nikt nie odpowiedział , także marnie to widzę

yavor 28.09.2010 *.staticline50123.toya.net.pl

34

swego czasu tez kontaktowalem sie z cuk i korespondencja przebiegala bez zarzutow. moze wiec na zly adres pokierowalas zapytania? ;)

powiem tak: jesli chcecie "bawiic sie" w ubezpieczenia komunikacyjne, to zdecydowanie lepsza opcja jest podjecie wspolpracy z jakas multiagencja i dzialanie na wlasny rachunek. prowizje zblizone, a moze nawet i lepsze, a nie trzeba funkcjonowac "pod kogos" i byc ograniczanym poprzez system wewnetrzny.

adam 10.10.2010 *.94.254.132.175

38
ubezpieczenia to temat dla ludzi bardzo cierpliwych i zamożnych.
Dwa lata bez zysków proponuję przyjąć na początek.
Prowadzę agencje brokerską.
pozdrawiam

_Ktosiek_ 21.01.2011 *.94-23-89-25.ovh.net

2
Zapoznajcie się dobrze z umową. Z nazwy jest to system partnerski. Zapisy umowy są bardzo jednostronne... i zabezpieczające tylko jedną stronę. Wynagrodzenie takie samo jak na własny rachunek a czasami nawet gorsze. Nie ma możliwości zmniejszenia ryzyka poprzez dodatkowe dochody w tym samym lokalu. Polecam jednak dołożyć trochę starań i otworzyć własny biznes, koszty może nawet mniejsze, bo nie trzeba spełnić stawianych oczekiwań. Jeżeli się zdecydujecie na podpisanie umowy to nie liczcie, że potem tak łatwo otworzycie własny interes. Polecam dobrze przemyśleć i trochę więcej się pomęczyć. Ja nie żałuję własna firma, sam decyduję, co mam w ofercie, jeżeli widzę, że klient o coś pyta to można szybko zareagować i zaproponować mu ofertę a tu, jeżeli nie macie tego to nic nie zrobicie. Jeżeli ktoś chce wydać pieniądze a nie liczy na dobre relacje oraz wystarczą mu zarobki na przeżycie to jest to oferta właśnie dla takich ludzi. Podzwońcie, popytajcie ciekawych spraw można się dowiedzieć...

rooa 26.01.2011 *.host-38-6.wyszkow.fuz.pl

5
Mam rozumieć, że dzwoniłeś do aktualnych partnerów i zasięgnąłeś opinii? Na jakiej podstawie piszesz, że zarobki starczają tylko "na przeżycie"? Chociaż ze swojej strony dodam, iż bardzo nie podoba mi się zapis nie pozwalający na prowadzenie innej działalności w lokalu (nie mówię tu oczywiście o konkurencyjnej agecji bo to by było logiczne).

ahulanicka 17.04.2013 *.user-164-127-179-220.play-internet.pl

8

podnosze temat

czy uzyskam jakieś nowe opinie na temat współpracy?

ns22500 01.08.2013 *.acfh35.neoplus.adsl.tpnet.pl

2

Nie wiem skąd takie bzdury kolega wyżej wypisuje. Nie ma to jak pisać o czymś, czego się nie próbowało. CUK ubezpieczenia to w przypadku wielu osób strzał w dziesiątkę.

Jasne, że można zaczynać samemu, koszty mniejsze o 5 tys. zł, wolna ręka, 1 towarzystwo ubezpieczeniowe. Z 10 lat i rynek Wasz...

Ale do meritum... 20 firm ubezpieczeniowych od ręki, bezpłatne szkolenia, zestaw oprogramowania (porównywarka), plan biznesowy, dobre analizy, wiele partnerów do kontraktu, którzy zawsze doradzą co i jak.

W 100% polecam, a na ewentualne pytania (poważne) odpowiem pod adresem ns22500 [malpa] gmail.com
Pozdrawiam

ahulanicka 04.08.2013 *.user-31-174-158-81.play-internet.pl

8
A może ktoś ma doświadczenie z Domem Ubezpieczeń SPECTRUM?

Sołtys 21.11.2013 *.bbservice95.mmpnet237.tnp.pl

1

Witam.Mam zamiar wejść w ubezpieczenia,prosze o opinie o w/w firmie,czy z tych prowizji da się zarobić uczciwe pieniądze ?Pozdrawiam

Grzegg 28.11.2013 *.apn-95-40-194-93.dynamic.gprs.plus.pl

8

Też się nad Cuk zastanawiam, z tego co widzę to dosyć intensywnie się rozwijają.

Re82 01.01.2014 *.public-gprs214650.centertel.pl

15

Ostatnio sporo czytałam pozytywnych artykułów o Cuk, też chętnie zasięgnę opinii w tym temacie.

pk 12.01.2014 *.37.30.72.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

5

Pewnie tak jak zawsze dobrze byloby skontaktowac sie z kims z franczyzobiorcow lub z Polska Organizacja Franczyzodawcow

były cukownik 16.01.2014 *.c208-130.icpnet.pl

1

cuk to najgorsza firma na świecie i radzę omijać ją jak najdalej

Pozostałe kategorie

PROFIT system informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych przez użytkowników na forum. Usuwane będą wypowiedzi o treści reklamowej lub rażąco sprzecznej z zasadami dobrego wychowania.

Wypowiedzi mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy. Adres IP osoby zamieszczającej wypowiedź jest prezentowany wszystkim użytkownikom. Konta użytkowników będą blokowane w przypadku zamieszczania wypowiedzi reklamowych, niekulturalnych lub naruszających czyjeś dobre imię. W przypadku zauważenia nadużyć prosimy o kontakt: redakcja@franchising.pl.

Administrator forum porządkuje forum łącząc wątki o podobnej tematyce oraz poprawia nazwy tematów.

Redakcja zastrzega sobie prawo do wykorzystywania całości lub części wypowiedzi zamieszczonych na forum portalu Franchising.pl w artykułach publikowanych na portalu Franchising.pl i w miesięczniku Własny Biznes FRANCHISING.