LucArt

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

LucArt Automotive to największa w Polsce sieć wyspecjalizowanych punktów motoryzacyjnych. Skupiamy się na dystrybucji i sprzedaży olejów samochodowych i motocyklowych, chemii samochodowej, akumulatorów, filtrów oraz wszystkich części samochodowych.

JEDNOSTKI WŁASNE

6

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

13

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Sprawdzona strategia, która pozwoli na szybki rozwój biznesu.
 2. Znana marka na rynku zapewni zaufanie klientów.
 3. Pełne wsparcie sprzedaży detalicznej.
 4. Sprawny i rozwinięty łańcuch dostaw.
 5. Oszyldowanie i oznakowanie obiektu.
 6. Pełne wsparcie marketingowe zarówno przy otwarciu placówki jak i w czasie jej funkcjonowania.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Faktyczna suma inwestycji uzależniona jest od konkretnej lokalizacji.

Koszty uwzględniają:

 • wynajęcie lokalu,
 • wyposażenie (regały, komputer, biurko),
 • towar (w najlepszych cenach w Polsce).

Ryzyko związane z otwarciem placówki franczyzowej jest minimalne - 80 proc. kosztów to towar zakupiony przez Państwa na własność w najlepszych cenach w Polsce!


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • prowadzenie własnej działalności gospodarczej,
 • gotowość do pełnego zaangażowania w prowadzony biznes,
 • lokal o powierzchni min. 50 mkw. (własny lub wynajmowany),
 • doświadczenie w branży nie jest wymagane.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

LucArt Automotive

ul. Katowicka 51, 41-400 Mysłowice

790 479 579

sales@lucart.pl

lucart.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Łukasz Kłosowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do LucArt.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma LucArt Automotive (ul. Katowicka 51, 41-400 Mysłowice). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego LucArt oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie lucart.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.