AgencjaTlumaczen.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Nasza firma działa na rynku od 2006 roku. Obsługujemy przedsiębiorstwa ze wszystkich gałęzi przemysłu polskiego. Zajmujemy się tłumaczeniami różnego typu, od prostych dowodów księgowych po rozbudowane plany, umowy, a kończąc na dokumentacjach medycznych. Tłumaczymy w 100 językach świata. Kładziemy nacisk na terminowość oraz rzetelność wykonywanych tłumaczeń. Cały czas staramy się rozbudowywać naszą współpracę z partnerami oraz umacniać ją. Naszą współprace opieramy na wzajemnym zaufaniu, rozumieniu potrzeb w poszczególnych regionach polski.

Jako, że nasi rodacy cały czas zmuszeni są poszukiwać pracy za granicą, postanowiliśmy wspomóc ich i poszerzyć naszą działalność o rozliczenia podatkowe krajów Unii Europejskiej. Zajmujemy się pozyskiwaniem zwrotu podatku jak również występujemy o zasiłki rodzinne. W naszej ofercie mamy takie kraje jak Niemcy, Norwegia, Dania, Holandia, Belgia, Austria, Wielka Brytania.

Zapewniamy, że na każdej z tych płaszczyzn nie zostaną Państwo samisobie, zawsze służymy pomocą, informacją. Wybierając współpracę z naszą firmą, wybierają Państwo rzetelnego i solidnego Partnera. Wierzymy, że ten wybór będzie wyborem idealnym i trwałym na lata.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

80 w Polsce

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Szkolenie, potrzebne druki, reklama, wsparcie w czasie prowadzenia franczyzy.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

  • Pakiet startowy: 800 zł,

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Komputer, skaner, internet, telefon.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Wasiak Sp. z o.o

ul. Marii Dąbrowskiej 6a, 62-500 Konin

507 576 914

info@agencjatlumaczen.pl

agencjatlumaczen.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Paweł Wasiak

tel. 507 576 914

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do AgencjaTlumaczen.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Wasiak Sp. z o.o (ul. Marii Dąbrowskiej 6a, 62-500 Konin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego AgencjaTlumaczen.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie agencjatlumaczen.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.