Freedom Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Freedom Nieruchomości to najdynamiczniej rozwijająca się sieć biur nieruchomości, licząca ponad 40 oddziałów w całej Polsce i ponad 350 osób w strukturze. Specjalizujemy się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego w modelu na wyłączność. Co nas wyróżnia? Home staging, profesjonalne sesje fotograficzne, system wymiany ofert, baza zaufanych partnerów oraz efektywne działania marketingowe. Dzięki temu sprzedajemy 90% pozyskanych nieruchomości.

Biura pod marką Freedom Nieruchomości działają m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie. Firma rozpoczęła działalność w 2010 roku, a po 3 latach uruchomiła ofertę franczyzową i stała się jednym z największych sieciowych biur nieruchomości w Polsce. 

Oddziały Freedom prowadzą doświadczeni partnerzy - agenci nieruchomości, właściciele biur pośrednictwa, managerowie mniejszych i większych firm, przedsiębiorcy. Dlaczego wybrali Freedom? 30 proc. naszych partnerów dołączyło do sieci dzięki rekomendacjom zadowolonych klientów i współpracowników.

Prowadzenie biura pod marką Freedom Nieruchomości to przede wszystkim możliwość zarabiania i inwestowania w jednej z najbardziej atrakcyjnych branż na rynku. Pracujemy w modelu umów na wyłączność, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo transakcji.Jesteśmy znaczącym partnerem biznesowym dla innych uczestników rynku nieruchomości, m.in. portali ogłoszeniowych, deweloperów, doradców finansowych. Będąc w strukturach Freedom Nieruchomości, zyskujesz więc możliwość prowadzenia stabilnego biznesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

2

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

40

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

  • praca na wyłączności. Jako jedyna sieć na rynku stworzyliśmy sprawdzony system pozyskiwania ofert nieruchomości na wyłączność. To pozwala każdemu agentowi już od pierwszych dni pracy sprawnie działać w branży nieruchomości, a właścicielowi - budować bezpieczny biznes,
  • system wdrożeń agentów i menadżerów. Oferujemy autorski system szkoleń w zakresie sprzedaży nieruchomości, szkolenia rozwijające kompetencje dla menedżerów, prowadzących zespoły agentów nieruchomości oraz szkolenia dodatkowe, uzupełniające wiedzę związaną z marketingiem i prawnymi aspektami obrotu nieruchomościami,
  • know-how w zakresie organizacji biura.Otrzymasz pełną dokumentację biura nieruchomości, na bieżąco aktualizowaną i zgodną z przepisami prawa. Przygotowaliśmy umowy pośrednictwa wraz z załącznikami, pozwalającymi na dokumentowanie pracy przy danej ofercie oraz umowy regulujące współpracę z agentami nieruchomości, home stagerami i fotografami. Współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną, aby trzymać rękę na pulsie zmian w prawie i być zawsze przygotowanym na wszelkie wyzwania,
  • narzędzia marketingowo-sprzedażowe. Abyś mógł sprawnie działać w branży, otrzymasz od nas najlepszy program do zarządzania ofertami nieruchomości oraz infrastrukturę informatyczną w postaci G Suite od Google. Oferujemy ponadto wysoko rozwinięty marketing internetowy, którego celem jest promocja ofert, usług pośrednictwa oraz pozyskiwanie kontaktów do klientów zainteresowanych współpracą,
  • wsparcie menadżerskie. Marka Freedom Nieruchomości jest zarządzana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę menadżerską. To osoby, które mają doświadczenie i wiedzę dotyczącą rekrutacji, sprzedaży, zarządzania zespołem, prawnych aspektów obrotu nieruchomościami, finansów i marketingu. Jako jedyna sieć w Polsce otwieramy się na naszych partnerów, którzy mogą liczyć na naszą aktywną pomoc.

Nasze największe oddziały sprzedają rocznie 150 nieruchomości. Osiągają przychody powyżej 2,5 mln zł i rentowność na poziomie 18%. Zarabiamy na pośrednictwie, kredytach oraz inwestycjach w nieruchomości, w tym m.in. na flippingu. Dołączając do Freedom Nieruchomości, kupujesz gotowy pomysł na biznes, który pozwoli Ci skutecznie działać już od pierwszych dni.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Kwota inwestycji to minimum 50 tys. zł. Dokładna kwota zostanie określona indywidualnie z każdym z franczyzobiorców, jest ona uzależniona od miasta, w którym ma powstać oddział.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Do prowadzenia biura nieruchomości pod marką Freedom Nieruchomości szukamy osób:

  • przedsiębiorczych i gotowych założyć swój własny biznes,
  • posiadających co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • gotowych do budowania zespołu agentów nieruchomości.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Pokorna 2 lok. U 13, 00-199 Warszawa

732 939 738

franczyza@freedom-nieruchomosci.pl

freedom-nieruchomosci.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Chcesz wiedzieć ile można zarobić na tym biznesie? Wyślij swoją aplikację (CV i list motywacyjny) na adres: franczyza@freedom-nieruchomosci.pl

podając w tytule nazwę miasta

w którym chciałbyś prowadzić nasz oddział lub skontaktuj się bezpośrednio:

Agnieszka Dąbrowska

tel. +48 732 939 738 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Freedom Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.