Freedom Nieruchomości

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Freedom Nieruchomości to sieć biur nieruchomości, licząca ponad 80 oddziałów w całej Polsce i  600 osób w całej strukturze sieci. Specjalizujemy się w sprzedaży i wynajmie nieruchomości z rynku wtórnego w modelu na wyłączność. Co nas wyróżnia? Home staging, profesjonalne sesje fotograficzne, system wymiany ofert, baza zaufanych partnerów oraz efektywne działania marketingowe. Dzięki temu sprzedajemy 90% pozyskanych nieruchomości.

Biura pod marką Freedom Nieruchomości działają m.in. w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Białymstoku, Olsztynie. Firma rozpoczęła działalność w 2010 roku, a po 3 latach uruchomiła ofertę franczyzową i stała się jednym z największych sieciowych biur nieruchomości w Polsce.

Oddziały Freedom prowadzą doświadczeni partnerzy - agenci nieruchomości, właściciele biur pośrednictwa, managerowie mniejszych i większych firm, przedsiębiorcy. Dlaczego wybrali Freedom? 30 proc. naszych partnerów dołączyło do sieci dzięki rekomendacjom zadowolonych klientów i współpracowników.

Prowadzenie biura pod marką Freedom Nieruchomości to przede wszystkim możliwość zarabiania i inwestowania w jednej z najbardziej atrakcyjnych branż na rynku. Pracujemy w modelu umów na wyłączność, zapewniając klientom pełne bezpieczeństwo transakcji. Jesteśmy znaczącym partnerem biznesowym dla innych uczestników rynku nieruchomości, m.in. portali ogłoszeniowych, deweloperów, doradców finansowych. Będąc w strukturach Freedom Nieruchomości, zyskujesz więc możliwość prowadzenia stabilnego biznesu.

JEDNOSTKI WŁASNE

3

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

80

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • praca na wyłączności. Stworzyliśmy sprawdzony system pozyskiwania ofert nieruchomości na wyłączność. To pozwala każdemu agentowi już od pierwszych dni pracy sprawnie działać w branży nieruchomości, a właścicielowi - budować bezpieczny biznes,
 • system wdrożeń agentów i menadżerów. Oferujemy autorski system szkoleń w zakresie sprzedaży nieruchomości, szkolenia rozwijające kompetencje dla menedżerów, prowadzących zespoły agentów nieruchomości oraz szkolenia dodatkowe, uzupełniające wiedzę związaną z marketingiem i prawnymi aspektami obrotu nieruchomościami,
 • know-how w zakresie organizacji biura. Otrzymasz pełną dokumentację biura nieruchomości, na bieżąco aktualizowaną i zgodną z przepisami prawa. Przygotowaliśmy umowy pośrednictwa wraz z załącznikami, pozwalającymi na dokumentowanie pracy przy danej ofercie oraz umowy regulujące współpracę z agentami nieruchomości, home stagerami i fotografami. Współpracujemy z renomowaną kancelarią prawną, aby trzymać rękę na pulsie zmian w prawie i być zawsze przygotowanym na wszelkie wyzwania,
 • narzędzia marketingowo-sprzedażowe. Abyś mógł sprawnie działać w branży, otrzymasz od nas najlepszy program do zarządzania ofertami nieruchomości oraz infrastrukturę informatyczną w postaci G Suite od Google. Oferujemy ponadto wysoko rozwinięty marketing internetowy, którego celem jest promocja ofert, usług pośrednictwa oraz pozyskiwanie kontaktów do klientów zainteresowanych współpracą,
 • wsparcie menadżerskie. Marka Freedom Nieruchomości jest zarządzana przez wysoko wykwalifikowaną kadrę menadżerską. To osoby, które mają doświadczenie i wiedzę dotyczącą rekrutacji, sprzedaży, zarządzania zespołem, prawnych aspektów obrotu nieruchomościami, finansów i marketingu. Jako jedyna sieć w Polsce otwieramy się na naszych partnerów, którzy mogą liczyć na naszą aktywną pomoc.

Nasze największe oddziały sprzedają rocznie 150 nieruchomości. Osiągają przychody powyżej 2,5 mln zł i rentowność na poziomie 18%. Zarabiamy na pośrednictwie, kredytach oraz inwestycjach w nieruchomości, w tym m.in. na flippingu. Dołączając do Freedom Nieruchomości, kupujesz gotowy pomysł na biznes, który pozwoli Ci skutecznie działać już od pierwszych dni.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Dokładna kwota zostanie określona indywidualnie z każdym z franczyzobiorców, jest ona uzależniona od miasta, w którym ma powstać oddział. Zapraszamy na spotkanie podczas którego będziemy mogli przekazać wszelkie szczegóły dotyczące współpracy.


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Do prowadzenia biura nieruchomości pod marką Freedom Nieruchomości szukamy:

 • Osób przedsiębiorczych i gotowych założyć swój własny biznes
 • Partnerów gotowych do budowania zespołu agentów nieruchomości
 • Agentów nieruchomości, którzy chcą otworzyć własne biuro nieruchomości
 • Lokalnych biur nieruchomości, które chcą zwiększyć swoją konkurencyjność korzystając z najlepszych rozwiązań rynku i sprawdzonego biznesu
 • Ekspertów z branży finansowej chcących rozszerzyć zakres swojej działalności
 • Osób kreatywnych i  przedsiębiorczych szukających dobrego pomysłu na biznes.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY
franchising association

Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.

ul. Stawki 2a lok. U2, 00-193 Warszawa

608 596 563

franczyza@freedom-nieruchomosci.pl

freedom-nieruchomosci.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Rybałtowski

Menadżer ds. rozwoju sieci

tel. 608.596.563

 

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Freedom Nieruchomości.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. (ul. Stawki 2a lok. U2, 00-193 Warszawa). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Freedom Nieruchomości oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie freedom-nieruchomosci.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.