Extrakantor.pl

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Sieć marki Extrakantor.pl tworzą kantory własne oraz punkty franchisingowe zlokalizowane na terenie całego kraju. Jesteśmy pierwszym i jedynym w Polsce z powodzeniem działającym franczyzodawcą w zakresie usług kantorowych. Jako jedyni w Polsce udostępniamy kompleksowe rozwiązania potrzebne do prowadzenia własnego kantoru. W całej Polsce tworzymy większe oraz mniejsze oddziały Extrakantor.pl, które dzięki sprawdzonej koncepcji na prowadzenia kantoru wymiany walut o jednolitym wystroju i wspólnym „know-how” dają klientom gwarancję ceny, jakości i profesjonalizmu. Zadowolenie klientów przekłada się na realny zysk partnera.

Sieć stacjonarnych kantorów wymiany walut Extrakantor.pl poszukuje do współpracy partnerów, którzy szukają pomysłu na własny biznes i mają dobre podejście do klienta, prowadzą już firmę np. agencje opłat, biura podróży, lombardy, salony jubilerskie czy agencje ubezpieczeniowe i chcą uzyskać dodatkowe, realne źródło dochodu zwiększając zakres oferowanych przez siebie usług lub prowadzą już kantor wymiany walut. Współpraca z nami odbywa się na zasadach partnerstwa i zakłada ponoszenie niskiej opłaty miesięcznej na fundusz promocyjno-reklamowy.

JEDNOSTKI WŁASNE

7

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

20

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 1. Doradztwo w zakresie uruchomienia i prowadzenia placówki tzw.„know-how”.
 2. Wsparcie w trakcie trwania współpracy, zgodne z obowiązującymi przepisami prawa oraz procedurami Narodowego Banku Polskiego.
 3. Szkolenia dla kasjerów walutowych. Pierwsze szkolenie dla właściciela lub menadżera oraz pracowników kantoru jest bezpłatne.
 4. Doradztwo przy projekcie wizualizacji wewnętrznej i zewnętrznej kantoru.
 5. Projekty reklam lub innych materiałów promocyjnych "na otwarcie".
 6. Korzystanie z logo Extrakantor.pl na materiałach handlowych i reklamowych placówki.
 7. Promocja na m.in. stronie www.extrakantor.pl (mapa dojazdu, dane teleadresowe placówki, cykliczne artykuły).
 8. Wyłączność terytorialna na prowadzenie kantoru pod marką Extrakantor.pl.
 9. Dostęp do większości walut, w tym trudno dostępnych.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 1. Miesięczna opłata na fundusz reklamowy  4 proc. z zysku brutto (płatne od 2. miesiąca).
 2. Jednorazowa opłata za przystąpienie do systemu franczyzowego - 5 tys. netto
 3. Szacunkowy koszt dostosowania lokalu / boksu, zabezpieczenia, zakupu sprzętu i systemu kantorowego - 15-20 tys.zł.
 4. Środki obrotowe na handel walutą od 100-150 tys. zł.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 1. Miasta powyżej 5 tys. mieszkańców, lokal min. 5 mkw.
 2. Zaświadczenie o niekaralności.
 3. Własne środki finansowe na obrót walutami. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Extrakantor.pl Sp. z o.o.

ul. 11 Listopada 10, 42-500 Będzin

509 281 001

kontakt@extrakantor.pl

extrakantor.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Marcin Latos

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Extrakantor.pl.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Extrakantor.pl Sp. z o.o. (ul. 11 Listopada 10, 42-500 Będzin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Extrakantor.pl oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie extrakantor.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.