DlaWas.info

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Platforma Dlawas.info to grupa regionalnych portali informacyjno-rozrywkowych w każdym mieście powiatowym w kraju.

W odróżnieniu od tradycyjnych mediów portale te zarabiają nie tylko na reklamach i artykułach sponsorowanych, ale także za pośrednictwem centrum kuponów, sprzedaży biletów, zamawiania jedzenia, wpisów do bazy modelek, ogłoszeń i SMS-ów premium. Docelowo cała sieć liczyć będzie około 330 współpracujących ze sobą portali informacyjnych, po jednym w każdym mieście powiatowym dla przykładu: warszawa.dlawas.info, gorzow.dlawas.info. Franczyzobiorca otrzymuje wyłączność na dany powiat, dlatego przed przystąpieniem do sieci należy sprawdzić czy możliwe jest uruchomienie portalu w danym regionie.

Czym wyróżnia się  projekt?

Prowadzenie tego typu biznesu na własną rękę nie jest łatwe, wymaga sporych nakładów  finansowych i posiadania dużej wiedzy specjalistycznej: prawnej, marketingowej, dziennikarskiej oraz informacyjnej. W modelu biznesowym DlaWas.info obsługa portalu jest maksymalnie prosta i nie wymaga wiedzy technicznej. Jest to także biznes, w którym nie potrzeba wielkich nakładów finansowych na start,wystarczy komputer z dostępem do internetu i telefon z aparatem. Koszta wejścia są bardzo niskie w stosunku do tego, co otrzymuje franczyzobiorca. Indywidualne przedsięwzięcie tego typu to koszt kilkuset tysięcy złotych. W przypadku sieci DlaWas.info za 4000 złotych netto partner otrzymuje gotowy do zarabiania portal już w przeciągu paru dni!

Dla kogo jest skierowana oferta?

Franczyza skierowana jest zarówno do istniejących już mediów, które wymagają przeskoku na wyższy poziom technologiczny i zwiększenie swojej rentowności poprzez wprowadzenie dodatkowych usług, jak również do kreatywnych osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Ze strony franczyzodawcy przekazana jest cała wiedza na temat prowadzenia regionalnego portalu w postaci kilkuset stronicowej instrukcji obsługi biznesu (know-how). Rozwiązanie to pomoże przeskoczyć mozolny etap nauki na własnych błędach i zostać wiodącym medium w swoim regionie.

Dla osób posiadających własny biznes jest to również rozwiązanie, które minimalizuje wydatki na regionalną reklamę, a także buduje sieci kontaktów niezbędnych przy prowadzeniu biznesu, krótko mówiąc “media otwierają wszystkie drzwi”

JEDNOSTKI WŁASNE

2 (www.infostrow.pl)

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

50

m.in.:

infostrow.pl

czestochowa.dlawas.info

elk.dlawas.info

biala.dlawas.info

bialobrzegi.dlawas.info

bielskobiala.dlawas.info

grojec.dlawas.info

katowice.dlawas.info

kepno.dlawas.info

klodzko.dlawas.info

opole.dlawas.info

ostrzeszowinfo.pl

piaseczno.dlawas.info

poznan.dlawas.info

radom.dlawas.info

tarnobrzeg.dlawas.info

wadowice.dlawas.info

walbrzych.dlawas.info

gdansk.dlawas.info

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • opieka techniczna nad portalem,
 • dostarczanie gotowych artykułów,
 • książka z know-how prowadzenia serwisu oraz instrukcja obsługi,
 • podstawowe dokumenty prawne potrzebne do rozpoczęcia działalności,
 • gotowe materiały graficzne,
 • nadzór nad poprawnością modułów,
 • marketing ogólnopolski,
 • wdrażania nowych funkcjonalności,
 • badania rynku w mediach internetowych,
 • administracja serwerów,
 • naprawianie awarii itp.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Minimalna kwota inwestycji – 4 tys. zł netto (opłata licencyjna).


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Wypełnienie formularza rekrutacyjnego pod adresem: formularz.dlawas.info.


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

DlaWas.Info Sp. z o.o.

ul. Szelągowska 49, 61-626 Poznań

516 184 491, 606 319 176, 604 964 518

biuro@dlawas.info

dlawas.info

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Dawid Fórmański

Sebastian Wachowski

M.Gmurowski

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do DlaWas.info.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma DlaWas.Info Sp. z o.o. (ul. Szelągowska 49, 61-626 Poznań ). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego DlaWas.info oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie dlawas.info.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.