Extra Usługi

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Extra Usługi to sieć franczyzowa z Czech, która prowadzi dynamiczny rozwój na terenie całej Europy. Firma specjalizuje się w przeprowadzkach, sprzątaniu, drobnych naprawach oraz ogólnych czynnościach związanych ze sprawnym funkcjonowaniem budynków komercyjnych i prywatnych.

Obecność na międzynarodowym rynku, doświadczenie we współpracy z sektorem biznesowym oraz prywatnym, a także bogata oferta usług gwarantuje najwyższą jakość firmy Extra Usługi i jej konceptu franczyzowego. Firma poszukuje w Polsce licencjobiorcę, który będzie jej przedstawicielem na tutejszym rynku. Extra Usługi gwarantuje pełne wsparcie w rozwoju, szansę na bezpieczny biznes w skali całego kraju, a także partnerstwo w ramach międzynarodowych struktur.

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

Wsparcie dla master franczyzobiorcy w Polsce:

 • Nowe pojazdy użytkowe i kompletne wyposażenie dla 8 oddziałów franczyzowych z każdego systemu franczyzowego (Extra Przeprowadzki, Extra Czyszczenie, Extra Mąż);
 • Pełne szkolenie dla całej struktury funkcjonowania sieci - około 5-8 tygodni;
 • Know-how;
 • Zespół wspierający  - około 5-8 tygodni;
 • Wsparcie marketingowe;
 • Utworzenie centralnej bazy danych klientów.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

 • 1 928 000 euro;
 • Umowa z master franczyzodawcą podpisywana jest na 20 lat;
 • 10% opłaty wstępnej od każdego pozyskanego franczyzobiorcy.

PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

 • znajomość rynku;
 • zdolności biznesowe i organizacyjne;
 • doświadczenie i wiedza marketingowa.

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Riss Company s.r.o.

Riss Company s.r.o.Czech Republic, Nádražní 24, Plzeň 301 00

+420 777 297 797, +420 800 66 88 88

nakup@extra-sluzby.com

en.extra-stehovani.com/master-franchise.html

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Lucie Šmůlová

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Extra Usługi.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.