Debiuty we franczyzie

Spis treści
Spis treści / Sprawdź, o czym przeczytasz w numerze listopadowym miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING".
Listopadowy numer miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" już w sprzedaży!
 

"Własny Biznes FRANCHISING" to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

Nr 11/2023 (221)

RAPORT SPECJALNY

Debiuty we franczyzie

Jakie nowe licencje na biznes pojawiły się ostatnio na polskim rynku? W którą warto zainwestować?

SUPERTEMAT

Nieruchomości się sprzedają, agenci zarabiają

Ceny mieszkań wystrzeliły, a podaż nie nadąża za popytem. Jak radzą sobie agencje nieruchomości w takich warunkach?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Orient Massage & Thai Organic chce podbić Europę

– Za pięć lat chcemy być największą siecią salonów Spa i masażu balijskiego w Europie – mówią dr Martyna Buchalska i Piotr Buchalski, właściciele sieci Orient Massage & Thai Organic. W ciągu trzech lat zbudowali największą sieć SPA w Polsce, teraz planują ekspansję zagraniczną.

Biznes dla smakoszy sera

Kraina Serów szuka franczyzobiorów. Na inwestycję w sklepik przypominający tradycyjne, serowarskie lokale prowadzone przez rodziny w krajach Beneluksu, nie potrzeba więcej niż 90 tys. zł.

Wszyscy Święci i biznes nagrobny

Najwięcej zniczy schodzi przed listopadowym świętem, ale lampki zapalamy zmarłym przez cały rok. Nie trzeba kupować ich w sklepie – można w przycmentarnym zniczomacie, który dla jednych jest sposobem na szybkie zakupy, a dla innych okazją do wygodnego zarobku.

Ku chwale biznesu!

Sprzedaż patriotycznej odzieży, biżuterii i akcesoriów związanych z historią Polski z niszowego sektora staje się coraz ważniejszą gałęzią w branży odzieżowej. Klientów przybywa nie tylko przed Świętem Niepodległości.

Burgerownia z oryginalnym menu

Burgery dopasowane do grupy krwi – to pomysł na biznes właściciela marki Blood Burger.

Wkręceni w biznes

Koszt produkcji jednej śruby to ledwie kilka groszy, ale firmy z branży złączeniowej zarabiają na ich sprzedaży nawet kilkaset milionów rocznie. Małe wcale nie oznacza w biznesie – niedochodowe.

E-FIRMA

Lokalne przysmaki z dostawą pod drzwi

Biznes Pawła Głogowskiego i Michała Łogwiniuka rozwinął skrzydła w pandemii. Dziś działa prężnie nie tylko w Polsce. A to jeszcze nie koniec ekspansji.

MÓJ FRANCHISING

Ekspresowy fryzjer idzie jak burza

Poznański franczyzobiorca Haircut Express zaczynał rok temu od jednego salonu. Lada chwila otworzy trzeci lokal i dopiero się rozkręca.

STEKI MENEDŻERA

Biznes oparty na milionach

Jeden kebab co sekunda, a w miesiącu cały milion. Taki wynik sprzedaży generuje sieć Bafra Kebab. Natomiast Lodolandia w sezonie wiosenno-letnim utrzymuje sprzedaż na poziomie 3 mln lodów świderków w miesiącu. Obie marki należą do firmy Sweet Gallery, podobnie jak SiGelato i Kołacz na Okrągło.

WŁASNY BIZNES

Po drugiej stronie kamery

– Czasami traciłam wiarę w siebie. Było dużo chwil zwątpienia. Musiałam wiele osób przekonać, że konkretny projekt udźwignę – mówi Renata Gabryjelska, reżyserka, coacherka.

ABC FIRMY

Jak zdobyć dużego klienta w 7 krokach?

Klienci są coraz bardziej wymagający, często skłonni zmieniać dostawców w poszukiwaniu lepszych cen i usług, dlatego wiedza na temat skutecznych strategii pozyskiwania dużych klientów może dać przewagę na konkurencyjnym trudnym rynku. Niemniej jednak, należy zachować rozwagę i nie dać się zwieść obietnicom cudownych metod sprzedażowych. Za to warto sięgnąć po sprawdzone techniki.

KATALOG FRANCZYZ

300 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FRANCZYZY

Jak rozwiązać umowę franczyzową?

Franczyza nie musi być związkiem na całe życie. Umowa musi przewidywać możliwość zakończenia współpracy przez każdą ze stron. Ale drogi wyjścia mogą być różne, w zależności od przyjętych przez strony zobowiązań umownych. 

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl/zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

PRENUMERATA

Zamów roczną prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 59 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. Zamów teraz -> Franchising.pl/koszyk/prenumerata/


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748