Kumon

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Poszukujemy projektantów przyszłości!

Otwórz razem z nami swoje własne centrum nauki KUMON.

Twoja zawodowa szansa w branży edukacyjnej

Pierwsze centrum nauki KUMON otworzyło swoje drzwi w 1955 roku i obecnie możemy się pochwalić ponad 24 000 centrów nauki KUMON w 51 krajach na świecie.

Każde z tych centrów pomaga tworzyć miejsca pracy, otwiera nowe możliwości i rozwija miejscowe społeczności, a 4 miliony uczniów mogą dzięki nim w pełni rozwijać swój potencjał i umiejętności uczenia się. Nie można byłoby tego dokonać bez naszych franczyzobiorców, którzy wierzą w metodę KUMON oraz dzielą wspólne zamiłowanie do nauki i przekonanie o nieograniczonym potencjale dzieci.

Szukamy ambitnych osób, które pragną wspierać potrzeby edukacyjne dzieci w swoich społecznościach, chcą przyczyniać się do rozwoju lokalnego i są gotowe na to, by zaangażować się w działalność naszej firmy.

W przeciwieństwie do wielu innych franczyz na rynku otwarcie centrum nauki KUMON wymaga niewielkich inwestycji wstępnych, a nasza wiara w naszą markę, usługi i potencjał firmy jest tak duża, że nasze umowy franczyzowe opierają się na modelu zapewniającym obustronne korzyści, gdzie franczyzobiorca ponosi opłatę licencyjną zależną wyłącznie od liczby uczniów zapisanych do jego centrum.

Zapewniamy także pełen program szkoleniowy, możliwości rozwoju osobistego oraz stałe wsparcie przez cały czas prowadzenia centrum. Aby Twoje centrum mogło się rozwijać, oferujemy wsparcie marketingowe na najwyższym poziomie – nasz zespół ekspertów będzie z Tobą współpracował, zapewniając widoczność i promocję centrum.

KUMON posiada wyjątkową wizję i dlatego też nie szukamy osób, które chcą tylko prowadzić interes, lecz osób, które naprawdę pasjonują się edukacją. Stosujemy intensywny proces selekcji, aby mieć gwarancję, że wybierzemy osoby, które reprezentują nasze wartości i będą doskonałymi Instruktorami KUMON.

JEDNOSTKI WŁASNE

1

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

24000

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

 • Pomoc przy uruchamianiu placówki;
 • dedykowane szkolenie;
 • ciągłe wsparcie marketingowe;
 • duża rożnorodność materiałów reklamowych;
 • przejrzysta  umowa oraz prosty system opłat.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

opłata wstępna 2 tys. Euro, całkowity koszt inwestycji 10-15 tys. Euro


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od kierownika centrum edukacyjnego oczekujemy:

 • entuzjastycznego podejścia do pracy z dziećmi;
 • znajomości matematyki i języka angielskiego;
 • umiejętności negocjowania oraz zdolności organizacyjnych;
 • kompetencji społecznych, zainteresowania pedagogiką i przedsiębiorczości;
 • mile widziane jest doświadczenie zawodowe oraz w pracy na stanowisku kierowniczym.

Wykorzystaj szansę i zrealizuj swoje dążenie do usamodzielnienia się z silnym partnerem u boku!


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Kumon Deutschland GmbH

Wiesenstr. 21 40549 Düsseldorf Germany / Niemcy

+49 211 522 858-0

franchise@kumon.de

kumon.org/polska/franczyzy/index.htm

Osoba do kontaktu dla kandydatów

 • Thomas Ashlin 
 • Stephanie Kruchen

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Kumon.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.