La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

System franczyzowy La Mancha  to sposób na uruchomienie własnej firmy, która dzięki zbudowanej marce i zaangażowaniu specjalistów, maksymalizuje prawdopodobieństwo Twojego sukcesu.

Dlaczego to najlepszy sposób na biznes?

Ponieważ La Manchę stworzyli specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu szkół językowych i nauczaniu, eksperci marketingu i kształtowania wizerunku.

Na co dzień o najwyższy poziom merytoryczny nauczania języka hiszpańskiego, portugalskiego, katalońskiego czy włoskiego w La Mancha dbają metodycy i wykładowcy, w tym także zagraniczni nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym.

W La Manchy znajdziesz zatem profesjonalne podejście do nauki języka hiszpańskiego, atrakcyjną ofertę tłumaczeniową oraz...sposób na własny biznes!

Czym system franczyzowy La Mancha wyróżnia się na polskim rynku?

La Mancha to jedyny franczyzodawca w Polsce, który oferuje swoim partnerom biznesowym:

 • know-how
 • szkolenia z kontaktu z klientem
 • szkolenia dla pedagogów z metod nauczania
 • marketing
 • branding, logo
 • stronę www
 • profil na Facebooku i Instagramie
 • scentralizowaną księgowość
 • wzory umów z klientem
 • wzory umów z lektorami
 • wspólny wzór faktur

Zostając partnerem La Manchy będziesz właścicielem jednej z najlepszych szkół języka hiszpańskiego!

Kogo szukamy?

Ofertę franczyzy La Manchy adresujemy zarówno do młodych, ambitnych osób zaczynających karierę, jak i do doświadczonych lektorów języka hiszpańskiego, którzy chcą wystartować z własnym, dobrze rokującym biznesem.

Jednym z naszych wymogów jest (minimum) licencjat z iberystyki.

Dlaczego? Otóż franczyzobiorca będzie uczyć w swojej w szkole, w której koniecznością będzie porozumiewanie się z otoczeniem np. lektorami-nativami w języku hiszpańskim.

Jakie są nasze dodatkowe wymagania? Przede wszystkim zaangażowanie, pasja do tworzenia wspólnej marki sieci szkół La Mancha w Polsce. Szkoły jednocześnie mają być centrami zrzeszającymi hispanofilów, oferującymi naukę, tłumaczenia i promocję kultury.

Franczyzobiorca początkowo nie musi posiadać lokalu, może uczyć pod egidą La Manchy np. w siedzibie klienta.

JEDNOSTKI WŁASNE

2, obie w Gdyni – ul. Wielkopolska 403 i Batalionów Chłopskich 8/10

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

La Mancha oferuje swoim klientom nauczanie języka hiszpańskiego, portugalskiego, francuskiego, włoskiego, katalońskiego i polskiego dla obcokrajowców, tłumaczenia i szeroko pojętą promocję kultury ww. krajów.   

Naszym franczyzobiorcom oferujemy: know-how, w tym dostęp do systemu, w oparciu o który działa sekretariat szkoły i programów nauczania języka hiszpańskiego na każdym poziomie zaawansowania i dla każdego przedziału wiekowego, począwszy od dzieci od 2 r.ż. poprzez młodzież szkolną, studentów i na dorosłych skończywszy; wsparcie merytoryczne z zakresu podręczników szkolnych, szkolenia dla pedagogów z metod nauczania, marketing – szkolenia z zakresu obsługi klienta, branding (wspólne logo, kolorystyka, wzór ulotek, banerów, i innych materiałów reklamowych), wspólną stronę internetową, profil na FB i Instagramie, scentralizowaną księgowość, wzory umów z klientami, wzory umów z lektorami, wspólny wzór faktur, współpraca przy organizowaniu imprez kulturalnych i organizowaniu wydarzeń pozalekcyjnych.


PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Wynajem i urządzenie lokalu to koszt około 5000 zł, choć dopuszczamy możliwość prowadzenia zajęć w siedzibie klienta, przynajmniej na początku.

Opłata licencyjna na wejście to 5000 zł, opłata miesięczna przez pierwszy rok działalności – 500 zł, od drugiego roku działalności – 800 zł. 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Franczyzobiorca musi posiadać minimum licencjat z filolgii hiszpńskiej lub iberystyki, albo certyfikat DELE na poziomie C1. Może też być obywatelem Hiszpanii. Powinien być przygotowany na zarejestrowanie własnej działalności gospodarczej i na wynajęcie i urządzenie lokalu – minimum jednej sali mogącej pomieścić do 10 osób, wraz z toaletą i niewielkim zapleczem socjalnymi. 


INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego

ul. Wielkopolska 403, 81-531 Gdynia

515-171-666

info@lamanchagdynia.pl

lamanchagdynia.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Liliana Poszumska

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do La Mancha Centrum Języka Hiszpańskiego.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów. Przed podpisaniem umowy o współpracy każdy kandydat powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty każdej z firm. Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.