Beza Krówka

INFORMACJE O SYSTEMIE FRANCZYZOWYM

OPIS SYSTEMU FRANCZYZOWEGO

Beza Krówka to marka działająca od 8 lat w oparciu o miękką, przyjazną i partnerską franczyzę. Wytwarzamy lody rzemieślnicze, opierając się na indywidualnie opracowanych, tradycyjnych włoskich i autorskich recepturach. Dzięki temu na ten moment sieć posiada ponad 100 punktów w całej Polsce! 

Niepowtarzalny smak lodów, w tym firmowy smak beza krówka, sprawia, że goście lodziarni wracają próbować również innych smaków, których lodziarnia sezonowo ma ponad 200! 

Oferta lodziarni skupia się na lodach, ale także posiada zupełną nowość, którą pokochały tysiące lodomaniaków – torty lodowe, zrobione w 100 proc. z lodów rzemieślniczych. Idealne na urodziny, a nawet wesela czy inne imprezy okolicznościowe. Sprzedajemy także kawę i lemoniadę, które generują dodatkowe przychody.

Beza Krówka działa głównie sezonowo, ale posiada również  punkty całoroczne. 

Lodziarnię można otworzyć  w formie stacjonarnego lokalu, przyczepy gastronomicznej, food trucka, wyspy lodowej lub punktu w galeriach handlowych. Proponujemy również możliwość rozszerzenia oferty istniejących kawiarni czy lokali o nasze lody rzemieślnicze.

Dodatkowym atutem wyróżniającym naszą franczyzę jest to, że Beza Krówka ponosi całkowite koszty dostawy towaru własnym specjalistycznym taborem, szkolenia pracowników oraz szeroko pojętego coachingu od momentu nawiązania współpracy poprzez cały okres prowadzenia działalności. Istotnym elementem współpracy jest to, że nasz klient nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z franczyzą oprócz jednorazowej, niewielkiej opłaty rocznej. 

W ramach współpracy Beza Krówka gwarantuje przede wszystkim: 

 • sprawdzony model biznesowy,
 • niewielki koszt inwestycji,
 • brak ukrytych dodatkowych opłat w trakcie współpracy,
 • możliwość wynajmu sprzętu mroźniczego,
 • szybką i wysoką stopę zwrotu,
 • prowadzenie biznesu pod szyldem rozpoznawalnej i cenionej marki; obecnie posiadamy ponad 100 lokali w całej Polsc
 • niezapomniany smak i najwyższą jakość lodów,
 • współpracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze,
 • brak zaborczych umów.

JEDNOSTKI WŁASNE

15

JEDNOSTKI FRANCZYZOWE

85

ZDJĘCIE PUNKTU SYSTEMU
INFORMACJE DLA FRANCZYZOBIORCY

WSPARCIE DLA FRANCZYZOBIORCY

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ FRANCZYZĘ BEZA KRÓWKA?

 • Pomoc w doborze lokalizacji, wchodząc we współpracę z nami możesz liczyć na pomoc opiekuna, który pomoże Ci wybrać idealną lokalizację. 
 • Podręcznik franczyzowy – otrzymasz od nas prosty podręcznik, który zainspiruje Cię do odpowiedniego obrandowania lokalu zgodnie z naszymi wytycznymi oraz pokieruje w najważniejszych sprawach związanych z prowadzeniem tego biznesu.
 • Gotowe i sprawdzone standardy organizacji pracy lodziarni – otrzymasz od nas gotowe standardy lokalu (HACCP, klauzulę RODO czy podręcznik franczyzowy)
 • Wsparcie w rekrutacji – biorąc pod uwagę lata doświadczenia w branży gastronomicznej, wiemy, że odpowiedni personel to połowa sukcesu. Pomożemy Ci w rekrutacji idealnych pracowników.
 • Pomoc w planowaniu zatowarowania w bieżącej działalności – nie wiesz jak odpowiednio zatowarować lokal? Spokojnie, masz nasze wsparcie!
 • Wizyty koordynatora, pomoc w analizie sprzedaży i doradztwo w zakresie optymalizacji biznesu i marketingu – opiekun pomoże Ci poprowadzić twój biznes i przeanalizuje czynniki, które mogą sprawić, że obrót lodziarni będzie jeszcze większy. 
 • Wsparcie lokalnych działań marketingowych – zaplanujemy promocję twojego lokalu i wypromujemy jego lokalizację. Dział marketingu zapewni najwyższej jakości obsługę marketingową. 

Beza Krówka to przede wszystkim: 

 • rozpoznawalna marka, 
 • wysokiej jakości lody wytwarzane metodą rzemieślniczą, 
 • unikalny smak lodów, po które goście wracają, 
 • prosta współpraca oparta na wieloletnim doświadczeniu, 
 • stosunkowo prosty do prowadzenia biznes,
 • szybka stopa zwrotu inwestycji.

PRZEWIDYWANA SUMA INWESTYCJI

Od 30 tys. zł 


PODSTAWOWE WYMAGANIA SIECI

Od franczyzobiorców oczekujemy: 

 • przedsiębiorczości, zaangażowania
 • chęci prowadzenia własnego biznesu, 
 • otwartości na współpracę, 
 • współpracy na zasadach partnerskich. 

INFORMACJE O FRANCZYZODAWCY

Helado Sp. z o.o.

ul. Europejska 14, 62-500 Konin

575 107 200

franczyza@beza-krowka.pl

beza-krowka.pl

Osoba do kontaktu dla kandydatów

Adam Pawela

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Wypełnij poniższy formularz kontaktowy, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji. Informacje zawarte w formularzu zostaną przekazane bezpośrednio do Beza Krówka.

Wiadomość
Imię i nazwisko *
Miejscowość *
Telefon *
E-mail *

Administratorem danych osobowych jest firma Helado Sp. z o.o. (ul. Europejska 14, 62-500 Konin). Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu przedstawienia szczegółów dotyczących systemu franczyzowego Beza Krówka oraz nawiązania współpracy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji powyższych celów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych dostępne są w polityce prywatności na stronie beza-krowka.pl.

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Informacje zawarte w katalogu pochodzą od twórców systemów i prezentowane są w celu przybliżenia zasad współpracy z każdą z firm. Przed podpisaniem umowy każdy kandydat na franczyzobiorcę lub partnera powinien sam sprawdzić atrakcyjność oferty i wiarygodność informacji podawanych przez twórcę systemu. Wydawca nie odpowiada za szkody powstałe w wyniku dokonania lub zaniechania przez użytkownika określonych czynności prawnych w imieniu własnym czy też w cudzym imieniu, nawet jeżeli użytkownik przy podejmowaniu decyzji kierował się w jakiejkolwiek mierze informacjami zawartymi w katalogu franczyz.

Redakcja zastrzega sobie prawo do weryfikowania listy systemów oraz informacji zawartych w katalogu. W przypadku otrzymania informacji o tym, że prezentowane dane są nieprawdziwe lub nieaktualne prosimy o kontakt z redakcją.

PROFIT system sp. z o.o., wydawca portalu Franchising.pl, informuje, że nie gromadzi, ani nie przetwarza  informacji wysłanych za pomocą formularza kontaktowego. Wszystkie informacje wprowadzone w ankiecie są wysyłane jako email do organizatora systemu wymienionego w katalogu franczyz. Podmiot otrzymujący przesłane informacje będzie je wykorzystywał w celu udzieleniu informacji na przesłane zapytanie. Przesłanie jakichkolwiek swoich danych osobowych jest dobrowolne, a podmiotem odpowiedzialnym za gromadzenie i przetwarzanie ewentualnych danych osobowych jest organizator systemu otrzymujący formularz kontaktowy.