10 biznesów, których brakuje w Polsce

Nowy numer miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" już w sprzedaży! Sprawdź, jakie pomysły na biznes przeanalizowaliśmy w marcowym wydaniu magazynu.
 

"Własny Biznes FRANCHISING" to miesięcznik pomysłów na biznes. Piszemy o franczyzie i własnym biznesie. Tego nie przeczytasz w internecie.

W wydaniu nr 3/2023 (213)

RAPORT SPECJALNY

Biznesy przyszłości

Indywidualny trener finansowy, osobisty mentor osób starszych, doradca klimatyczny czy infobroker? Który z tych zawodów wypełni w najbliższym czasie lukę biznesową lub poszerzy niszę na rynku pracy w Polsce?

POMYSŁY NA FIRMĘ

Biznes gotowy na sezon

Wiosna to czas, gdy na rynek wkracza sezonowa gastronomia. Jeśli chcemy dorobić sobie w tej branży, 
to najwyższy czas zacząć przygotowania.

Kto może otworzyć wypożyczalnię samochodów?

Polacy coraz chętniej zamiast kupować samochód, decydują się na jego wynajem. Trend ten zamierza wykorzystać firma Rentis.

Usługa, która się nie zestarzeje

Seniorów przybywa w zawrotnym tempie. Usługi oferujące opiekę nad starszymi osobami to przyszłościowy biznes. Kto może go otworzyć?

Otwieramy warsztaty z klockami Lego

Edukido modyfikuje swój model biznesowy. Zamiast regularnych zajęć, partnerzy mają zarabiać na warsztatach. 

E-FIRMA

Zarabianie poprzez transmitowanie

Zdalne konferencje, spotkania biznesowe na odległość, koncerty w streamingu – coraz bardziej przywykliśmy do funkcjonowania online. To już niemal styl życia, ale też sposób na biznes.

BIZNES NA SZPILKACH

Biznes czasem ma płeć

Kobiety w biznesie radzą sobie równie dobrze jak panowie. Czy płeć jest dla nich przeszkodą, czy atutem?

MĘSKI BIZNES

Whisky, moja firmo

Wyzwaniem dla właściciela baru whisky jest zarabianie na swojej pasji, aby zamienić ją w dochodowy biznes.

WZROŚNIE SPADNIE

Kiedy zyski wychodzą uszami

Każdy przedsiębiorca walczy o dochody, a kiedy je w końcu ma, wypłaca dywidendę i od razu zaczyna się zamartwiać. Bo wie, że pieniądze powinny pracować, a nie leżeć.

SUPERTEMAT

Franczyza pierwszej potrzeby

Sklepy z artykułami spożywczymi i przemysłowymi to biznes dobry na każde czasy. Niezależnie od sytuacji gospodarczej, klienci muszą przecież kupować produkty niezbędne do życia.

STEKI MENEDŻERA

Bez ryzyka nie ma sukcesu

– Franczyza w obrocie nieruchomościami w latach 90. to było pionierskie przedsięwzięcie na polskim rynku. Zaryzykowałem i nie żałuję – wspomina Leszek Michniak, prezes Grupy WGN.

WŁASNY BIZNES

Wszystko albo nic

Biznesowo połączył pasję do muzyki ze zdrowym stylem życia. Tadeusz Gauer komponuje muzykę filmowo-reklamową, a w jego Gauer Fitness dbają o formę gwiazdy znane z pierwszych stron gazet.

KATALOG FRANCZYZ I SYSTEMÓW PARTNERSKICH

315 pomysłów na firmę. Spróbować może każdy.

Franchising, umowa agencji lub partnerstwa to sposoby na własny biznes. A własny biznes to najlepsza droga do satysfakcjonujących zarobków.

ABC FIRMY

Mała produkcja, duży zysk?

Nie tylko wielkie fabryki gwarantują sukces w biznesie. Start firmy w przysłowiowym garażu może być pierwszym krokiem do stworzenia dochodowej produkcji na dużą skalę.

ABC FRANCZYZY

Franczyza wrażliwa społecznie

Franczyza społeczna to zjawisko w Polsce mało znane. Czym jest? I jak działa w praktyce?

GDZIE KUPISZ NOWY NUMER?

Miesięcznik „Własny Biznes FRANCHISING” możesz zamówić przez internet na portalu Franchising.pl w zakładce Zakupy (pojedyncze egzemplarze, prenumerata, numery archiwalne, wydania w formie pliku pdf). Magazyn jest dostępny także w sprzedaży detalicznej w sieci salonów prasowych EMPiK, Inmedio / Relay, Kolporter, a także w sklepie Publio.pl.

PRENUMERATA

Zamów roczną prenumeratę miesięcznika „Własny Biznes FRANCHISING” za 59 zł. Zaoszczędź pieniądze i czas. Nowe wydanie wyślemy co miesiąc pocztą na wskazany adres, a przesyłka nic nie będzie Cię kosztować. https://franchising.pl/koszyk/prenumerata/

 


Zasady i warunki zakupów

Prenumerata roczna - 12 numerów w promocyjnej cenie

Prenumerata obejmuje 12 kolejnych numerów miesięcznika "Własny Biznes FRANCHISING" i jest sprzedawana w promocyjnej cenie 59 zł. Zamawiający wybiera wydanie, od którego rozpocznie się okres prenumeraty. W pierwszej przesyłce wysyłamy miesięczniki, które ukazały się dotychczas. Kolejne numery będą nadawane w pierwszym dniu sprzedaży bezpośrednio z drukarni.

Koszt dostawy

Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna, dotyczy to wszystkich produktów dostępnych na Franchising.pl. Koszt dostawy poza Polskę:

  • Europa (w tym Rosja, Turcja i Izrael) - 25 zł (w przypadku prenumeraty 300 zł);
  • Ameryka Północna i Afryka - 30 zł (w przypadku prenumeraty 360 zł);
  • Ameryka Południowa i Azja - 36 zł (w przypadku prenumeraty 432 zł);
  • Australia i Oceania - 50 zł (w przypadku prenumeraty 600 zł).

Warunki dostawy

Zamówienia wysyłamy w ciągu 2 dni roboczych po potwierdzeniu otrzymania zapłaty lub potwierdzeniu zamówienia pobraniowego. Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej. Czas dostawy zamówienia na terenie Polski to zazwyczaj od 1 do 5 dni roboczych. Czas dostawy kurierem Inpost to zazwyczaj 1-2 dni robocze. Przesyłki zagraniczne nadajemy wyłącznie Pocztą Polską. Czas dostawy zamówienia za granicę to zazwyczaj od 7 do 14 dni roboczych. 

Formy płatności

Lista dostępnych form płatności:

  • BLIK
  • Google Pay, Apple Pay, Masterpass,
  • karta: Visa, Mastercard, Maestro: (debetowa lub kredytowa),
  • bankowość internetowa: Alior Bank, Bank Nowy, BNP Paribas, BOŚ, Banki Spółdzielcze, CitiHandlowy, Crédit Agricole, Getin, ING, iPKO, Inteligo, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao, Plus Bank, Santander,
  • tradycyjny przelew bankowy: (potwierdzenie wpłaty otrzymujemy wraz z wyciągiem bankowym za dzień poprzedni),
  • pobranie: zapłata kurierowi Inpost przy odbiorze za dopłatą 9,50 zł.

Płatności BLIK i przez system bankowości internetowej realizowane są przez PayU S.A.

Proforma

Jeżeli potrzebują Państwo proformy do dokonania płatności przelewem prosimy o zamieszczenie informacji w uwagach podczas składania zamówienia. Proformę prześlemy na wskazany adres mailowy.

Zwroty i reklamacje

Prasa nie podlega zwrotom, w przypadku pozostałych artykułów nabywca może je zwrócić 14 dni od otrzymania przesyłki. Prosimy o odesłanie zwracanych artykułów na adres firmy podany poniżej. Pytania i reklamacje prosimy kierować na adres zakupy@franchising.pl lub telefonicznie na numer +48 22 560 80 22.

Dane firmy

PROFIT system Sp. z o.o.
ul. Brązownicza 16
01-929 Warszawa
NIP 5222550821, REGON 016299073, KRS:183748